Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a párom depressziós!...

Szerintem a párom depressziós! De magának sohasem vallaná be! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Időröl-időre előtör belőle, hogy ő nem boldog és soha nem lesz az egyedül akar lenni, nincs hozzám kedve! Ilyenkor mindig szakítok, de mindig visszakönyörgi magát és tudom hogy imád! Ez szerintetek tényleg depresszió? Semmi értelme így már a kapcsolatunknak csak szenvedek mellette, amikor nagyon boldogok vagyunk már az van bennem hogy ugyis történik valami! Télen szinte mindig ilyen, és csak ugy hirtelen előtör rajta, hogy rosszul érzi magát semmihez nincs kedve csak egyedül lenni, most már a szexhez sincs kedve...pedig azt el se tudtam képzelni hogy vele ilyen előfordulhat!
2011. ápr. 24. 23:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A párod nem véletlenül "művész lélek", vagy olyan, aki valamiben kitűnik, erősen elüt az átlagtól? Okosabb, keratív stb? Más világszemlélet? Én mondjuk művész-lélek vagyok, és már csak az is időbe telt,mig elfogadtam magamat, meg a furcsa észjárásomat. Az ilyen emberek hajlamosabbak a depire, és abban amiket leirtál, nagyon de nagyon felismertem magam. Abból is, amit később irtál. Mintha magamat hallanám, szóról szóra. Ám van remény számára hidd el (ha nem is művész-lélek, hanem mindenképp)!
2011. ápr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!