Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom tiszta depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom tiszta depressziós szerintem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátommal több mint 3éve vagyunk együtt. Elköltözött miattam otthonról, szüleivel egy veszekedés miatt nem beszél. Időközönként tiszta depresszios lessz nemlehet hozzászolni, nem akar beszélni senkivel sem! 1éve végzett a sulival nincsen munkája de nemis keers mert szerinte az ő szakmájában nem talál munkát, minimálbérért meg nem akar elmenni dolgozni.Munkaügyibe sem akar bemenni mert onnan csak tanulni küldik el azzal meg megint nemmegy sokra. tegnap felhivott hogy ne menjek le hozzájuk majd hivtak h eltünt. Pár órára rá hazament, ha olyanja van eltünik mikor rájö9n ez a depresszió. Szerintem nemtud mitkezdeni magával otthon egymaga, gondolataiba merül és hülyeségeket gondol! Ez kb 3-4 havonta jön elő nála. Nem bánt meg semmisem csak oankor nem keres hogy egymaga legyen, állitolag azért h ne veszsünk össze h rossz kedve van! A kapcsolatunk nagyon jó nemveszekszünk meg semmisem jol megértjük egymást, de aggódóm nagyon érte, nemtudom hogyan segitsek neki:( Mindent megtesz értem segít amiben tud, mellettem állt mindig, és ez kölcsönös. Bulizni nemjár, hiába hivom nemjön el se velem se a haverjaival. Én mehetekahova akarok bizik bennem. Néha elmegy pokerezni ott kikapcsolodik kicsit de semmitöbb.Szerintetek mitcsináljak??:(
2011. máj. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire tud angolul?
2011. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
semennyire:( 2évig tanulta de csak szakmai angolt azmeg nemtul sok:( németül tud inkább.
2011. máj. 15. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm hátha tudok neki segíteni kicsit ezzel, ugyis bezséltük h kimennáénk külföldre dolgozni mert itt MO-on nem sok lehetőség van:(
2011. máj. 15. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
szerintem kísérd őt el egy pszichológushoz, muszály, mert ott majd a beszélgetések során segítenek rajta, nem kell semmit sem beszednie nem csinálnak ott vele semmit, csak beszélgetnek vele és feloldják a beszélgetésekkel ezt a mély depressziós állapotot, vidd el, mert ez később nagyobb gondokat is okozhat az ő életében meg persze a párkapcsolatotokban, pszichológushoz egyébként manapság mindenki jár, még az olyanok is akik mondjuk nem tudnak tovább lépni egy szakítás vagy egy viszonzatlan szerelem miatt, igen még az ilyen pitiánernek tűnő problémákkal is járnak pszichológushoz, nem a bolondok járnak oda ha esetleg bárki azt gondolná, remélem tudtam segíteni puszi. Rozi
2011. máj. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat :) megprobálom rávenni hátha siekrül mert nagyon csökönyör de addig terrorizálom amig elnem jön velem xD:) gyis megtenne nekem mindent remélem eztis megteszi majd:) puszi
2011. máj. 16. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
hívd el olyan programra, ahol csak 2-en lennétek, és beszéld meg vele, hogy mi nyomasztja. :)
2011. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!