Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem legjobb barátja...

A férjem legjobb barátja kikezdett velem részegen, és ezért a barátnője szóba sem akar velem állni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pénteken eljöttek hozzánk a barátaink, iszogattunk, grilleztünk a kertben, beszélgettünk, semmi gond nem volt. A férjem legjobb barátja sokat ivott, már én mondtam neki, hogy kicsit sok lesz, inkább igyon üdítőt, de akkor is csak ivott és a kezéből nem lehetett kivenni a poharat. Ültünk a kerti tó körül, és elkezdte a hajamat birizgálni, meg az arcomat, már nekem volt kínos, és mondtam, hogy inkább a barátnőjével csinálja ezt. Elkezdte mondogatni, hogy "te gyönyörű nő vagy, a leggyönyörűbb, miért nem hozzám jöttél", ezeket persze mind erősen illuminált állapotban, összevissza zagyválva. A férjem csak nézett, én meg mondtam neki, hogy most már ne igyon többet, bementem, hoztam neki ásványvizet, hogy nehogy hányjon. Ráhajtotta a fejét a vállamra és akkor már tényleg nagyon elegem lett, mondtam a férjemnek, hogy üljön oda mellé, beszélgessen vele, mert nekem ehhez nincs kedvem. A barátnője egyszer csak felállt és mondta, hogy neki ebből elege lett, most azonnal menni akar. A férjem barátja közben ott kért bocsánatot, hogy ne haragudjak, nem tudja mi volt vele. Hazamentek, én utána úgy égtem, hogy legszívesebben elsüllyedtem volna a többiek előtt. A férjem is meglepődött,de nem akadt ki, mert tudta, hogy a barátja csak részeg és hogy én nem csináltam semmit.

Másnap írtam egy sms-t a srác barátnőjének, hogy remélem, jobban van, épségben hazaértek, meg hogy itt hagyta az utalványt, amit adtam. Erre visszaírta, hogy nincs kedve erről beszélni, törődjek a saját dolgommal és mélyen csalódott bennem. Ezután remegő gyomorral felhívtam, hogy tisztázzam vele ezt, mert nem gondoltam, hogy rám lesz mérges, de nem vette fel. Engem nagyon rosszul érint a dolog, mert semmit nem csináltam tulajdonképpen, és engem hoztak ezzel kínos helyzetbe. Tegnap egész nap azon őrlődtem, hogy mégis mit tegyek, hogy tisztázódjon ez, vagy ne érezzem magam ennyire kellemetlenül, mert komolyan nagyon rosszul érint a dolog. A férjem barátját már fel sem merem hívni, nehogy a végén az legyen, hogy kikezdtem vele vagy hívogatom. Szerintetek mit tegyek, hogy ez tisztázódjon? Én úgy érzem, hogy nem csináltam semmi olyat, amitől ilyen helyzetbe kellett volna hozni.

26/N


2011. ápr. 25. 13:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vettem poénosra a dolgot, mert az ilyen helyzetektől irtózom. A férjemen látszott, hogy ideges, de abban a helyzetben nem szólt semmit, utána megbeszéltük ezt és mondta, hogy ha én nem állítottam volna le, akkor nem tudja, hogy reagált volna, mert ilyennek még nem látta.
2011. ápr. 25. 13:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja értem, hát akkor nem tudom, mindenesetre elég nagy bunkóság volt a barátjától ez és a nőnek is lehet valamiféle kisebbségi komplexusa, hogy ennyire rosszul jött ez ki..
2011. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!