Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lép anyám?

Miért nem lép anyám?

Figyelt kérdés

Szóval anyu és apu mindig veszekszik,hol jobban,hol kevésbé..Bármin össze tudnak veszni,szó szerint!

Tegnap összeverekedtek,nem kicsit mert anyu (szerintem kötözködött)hogy miért olyan vastagra szeleteli az uborkát,senki se fogja úgy megenni..ezt elmondta vagy 10x mire apám odalépett hozzá,anyu felemelte a kést,de apám valahogy kiszedte a kezéből és megvágta anyu kezét 2x(még most is jól látszik)Erre anyu elkezdett sírni,felrohant közbe mindennek lehordta az apámat..majd lejött megint összeverekedtek és apám kiszakított anyunak a hajából egy szép kis csomót..erre megint sírt,majd amit kiszedett hajat a fejéből,azt betette az uborka salátába...Majd elment,kérdezte hogy megyek-e vele mondtam hogy nem,de nem mondta hogy hova megy.Majd apám nekem elment teáért(közbe hozott 2 liter vörösbort magának,mivel alkoholista)de e közben hazajött anyum megkérdezni hogy mikor megy busz,de végül itthon is maradt.(Közbe végig bujkált apám elöl,de megis főzött addig,ameddig még aludt apám)Én meg megpróbáltam beszökni a városba(10km-re van)csak anyum elvette a telefonomat,pénzemet..de én ígyis elindultam gyalog,csak 2-3 km után anyám jött ordítozva értem biciklivel...(amúgy benne is volt 1-2 pohár bor,de hála a jó Istennek,ő nem alkoholista)Majd hazajöttünk,pár óra múlva lefeküdtünk..Majd apám felkelt fehérlázasan és kérdezte hogy hol voltunk,vagy hogy anyu holvolt,nemtudom.Erre nemválaszolt,majd apám leköpte(ez már szokásává vált hogy köpdös,és azt mondta hogy holnap reggel takarodik anyám a házból,mert nincs joga itt lenni.Majd eljött a ma reggel,teljesen normális volt,megis locsolt bennünket,sőt még a szomszédot is,majd lefeküdt.Sajnos jött hozzá egy vénember barátja amire felkelt,és előtte lehordta anyut mindennek,és hát ebből is lett egy kis vita.Most apám nincs itthon,elment a hugát meglocsolni(részegen),vagy már az is lehet hogy rég a kocsmába van...Na de a kérdés..Anyum miért nem tud lépni?Nem egyszer mentünk már el itthonról,mert verekedtek..Egyszer felis adta bíróságra,de visszavonta..Apám már volt 2x elvonón is,de addig volt józan,ameddig benvolt a kórházba(2 hét,1 hónap)De miért nem tudja beadni azt a k*rva válópert?Meg hogy nem tudunk albérletbe menni,mert nem tudjuk fizetni..de ha találnák egy 25ezres lakást akkor nehogy már ne tudja fizetni a 70.000res fizetéséből meg pluszba gondolnám kapna is gyerektartást...De miért nem teszi meg????Így nem csak az ő életét teszi tönkre,hanem az enyémet is!!!

13/L


2011. ápr. 25. 15:03
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Húú,ezt nagyon hosszú lett,de kérem olvassák el!!
2011. ápr. 25. 15:03
 2/37 A kérdező kommentje:
Mostis amikor hazajön apám,biztos hót részeg lesz,és megint fog kezdődni minden előről:S
2011. ápr. 25. 15:04
 3/37 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom :O Erre nem tudok mást mondani:részvétem hogy ilyen a családod.. :( És még én hittem azt,hogy nekem rossz ,mert kiabálnak meg minden...


13/L

2011. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%
Hát... Egyik kutya, másik eb... Csúnyán hangzik, de ők egymásnak vannak teremtve, egyik sem jobb, mint a másik. 13 éves vagy, jövőre új suli, menj koleszba és akkor nem kell ezt nézned minden nap.
2011. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
Mindegy hogy no, de anyukadat nem hatalmozza fel semmi, hogy a kest az apadra forditja. Sajnos, itt nem csak a mai dologrol, hanem szerintem hosszu tavu utlegesrol/problemakrol van szo, amiket ugy nez ki, semmi/senki nem tudja kikuszobolni. Anyukad egyszeruen fel belevagni az ismeretlenbe.
2011. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
35%
Húú.. hány évesek? lehet h a kor miatt.
2011. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos ez manapság tipikús magyar családkép...Fordulj az osztályfönökhöz,gyermekvédelmisekhez,mielőtt még a híradóba kerülnétek...
2011. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
75%

Atyaég, ez félelmetes!!

Érdemben nem nagyon tudok hozzászólni, csak annyit, hogy 70 ezer semmire nem elég albérletben. Ha találtok is 25-ért, legalább még 25 a rezsi. A maradék 20-ból kéne kaját vennetek, ruházkodni, stb. Minimum kétszer ennyi kellene.

2011. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%
Próbálj beszélni velük. Először apukáddal, amikor józan. Mond meg neki, hogy ha nem hagyja abba a piálást, akkor elveszíti az egész családját. Ha nem történik semmi, akkor beszélj anyukáddal. Mond meg neki, hogy neked se és neki sem tesz jót ez az egész, tönkre teszi az életeteket. Ha ő sem lép, akkor egy évet még bírj ki, aztán jövőre úgyis mész középiskolába, olyat válassz, ahol koleszos tudsz lenni. Remélem megoldódik a problémád, sok sikert.
2011. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
50%
Nehéz a mai világba csak úgy neki indulni, és kivenni egy albérletet. Az a baj, hogy a munkahelyekről egyik pillanatról a másikra kirakhatják az embert és akkor még az a kevés fizetés sincs. Viszont az mégis megnyugtató, ha két családfenntartó van. Ezzel szemben a ti helyzetetek már megért arra, hogy külön éljetek, apukádtól. Nem tudsz kollégiumba menni majd 14 éves korodtól, az valamennyire javitana a helyzeteden.
2011. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!