Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van saját lakásotok? Hogy...

Van saját lakásotok? Hogy jutottatok hozzá? Kaptátok/összespóroltátok/hitellel, stb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 19:22
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Én határozottan irigy vagyok mert az én szüleim sajnos még 1 kanállal sem támogattak nemhogy 1 házzal/lakással! Egyelőre olcsó albérlet de iszonyatos spórolás meg egy saját kis házikóra/vagy annak legalább egy részére...mert sajnos hitel nélkül...:(
2011. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%
Pár millióval az én meg a férjem szülei segítettek (mindkét szülőpárosnak már elég korán eszébe jutott félrerakni, és szerencsére tudtak is). Egy panellakásunk van, de elég nagy, jó helyen. Volt rajta 3 millió hitel, sikerült előtörleszteni a válság előtt, amikor erős volt a forint. Pár éven belül lesz még nagyszülői örökség is, azt felhasználva szeretnénk egy kertes házat venni.
2011. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
71%
Undorító, hogy lepontozzák azokat, akik szülőktől kaptak. Én a nagymamámtól kaptam egy belvárosi garzonlakást. Erre varrjanak gombot az irigy barmok:)
2011. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%
Én megörököltem nagymamám lakását, az én nevemre került, mikor megvették. Hát így.
2011. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Én kb úgy vagyok mint a kérdező.

31 éves Ffi.

Még nincs házam lakásom.

Párommal együtt kint sajna nem egy városban(300km) Németországban dolgozunk.....

Nem volt más lehetőségünk.

Már kb5millió forintunk van félretéve.

Szülőktől nagyon nem is várunk semmit nem állnak abban az anyagi helyzetben hogy vegyenek.inkább fordítva.

Bár jó lenne.(lett volna)

2011. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nekem nincs. Sanszos hogy egy jóideig nem is lesz. A páromnak van, örökölte. (így soha nem lesz belőle még egy tégla sem az enyém, de nem bánom) Van egy 4 éves fiam, neki viszont teszek félre, hogy legyen mivel elindulnia. Nekem sajnos nem tudtak segíteni benne a szüleim, enélkül nagyon nehéz a mai világban.
2011. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a magyar emberek legtöbbje iszonyat jellemtelen,irigy ,roszindulatú képmutató...Amúgy ha valakit vernek a szülei vagy nem támogatják,még nem kell másnak hasonlót kivánni,az én egyik kedves szomszédom még arra is irigy ha több parizert veszek,mint ő,és még megkérdezik sokan,miért fogok elhúzni rövid időn belül külföldre.
2011. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
80%
Örököltem 42 évesen. Addig a nagyszüleimmel laktam egy két szobás lakásban.
2011. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
87%

anyám örökölte a nagynénjétől, aztán átíratta a nevemre. anyám kis lakását, amiben azelőtt lakott, hogy hozzáment apámhoz, a húgom fogja megkapni, ha szüksége van rá.

(azért van lakás, mert az egész család szerint ingatlant eladni főbenjáró bűn, és inkább ki kell adni, eladni tilos, mert még jól jöhet valamikor.)

2011. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk nincs,de nem is tervezzük a közeljövőben a férjemmel a vásárlást. Van megtakarításunk, ahhoz apránként pakolászunk,albérletben élünk és tök boldogok vagyunk,hitelt nem igazán szeretnénk felvenni...

Egyébként egyikünknek sem az az életcélja,hogy elmondhassuk van egy ház a nevünkön...

2011. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!