Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van saját lakásotok? Hogy...

Van saját lakásotok? Hogy jutottatok hozzá? Kaptátok/összespóroltátok/hitellel, stb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 19:22
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:01


egyetértek veled! ráadásul a kérdés pont ez volt, tehát hasznos válasz volt nekem!

egyébként meg azt gondolom, hogy egy teljesen normális dolog ha a szülők gondolnak a gyerekeik jövőjéről, már ha megtehetik!

2011. ápr. 25. 21:09
 32/36 anonim ***** válasza:

Huhh 42 éves, az kemény lehetett!!! Hogy jött ez össze? Mondjuk vannak haverjaim akik nem is nagyon, tervezik a költözést 32+ évesen, mert nincs miből, meg jól elvannak a szülőkkel.


De ismerek olyat is ahol van már gyerek, volt saját lakásuk, de annyira jól kijöttek a csaj anyósával (meg akkor házuk volt), hogy az övükét eladták és odaköltöztek!! Hát először azt hittem csak szórakozik velem..

2011. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Én a 42 éves vagyok. Itt nem szeretném leírni a történetem, de ha érdekel, írj privit, szívesen válaszolok.
2011. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Küldtem privit!!
2011. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
78%
Mi albérletben élünk, családtól segítséget nem kapunk, 3 gyermeket nevelünk, nem túl magas fizetésből gazdálkodunk, fére tenni nem igazán tudunk, hogy nekünk mikor lessz saját lakásunk nem tudom. Talán akkor ha az albérletben élő embereket is segíteni tudja majd az állam és nem csak a kisebséget.
2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

30 eves vagyok, es mostanaban tervezem, nalunk nincs szuloi segitseg, mivel nekik sincs sajat lakasuk, az alberletet en allom.


Nem sajnalom en azoktol akik orokoltek (mi majd megosztozunk a magas vernyomason meg a cukorbetegsegen, mert az lesz amit oroklunk, nem mas :), sot azon vagyok, hogy az en gyerekemnek mar ne nullarol kelljen indulni mint nekem.

2014. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!