Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha otthon lakom, mikortól...

Ha otthon lakom, mikortól illik belefizetni a rezsibe?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, egyetemre járok a városunkban, tehát otthon lakom. Vannak alkalmi munkáim (fordítás, korrepetálás stb.) de csak ritkán, ezért nem sok pénzem van. Csoporttársam múltkor arról beszélt, hogy ő x ezer forintot ad a szüleinek minden hónapban abból, amit diákmunkával összeszed. Tőlem ezt nem várják el, meg nem is lenne miből, de megfordult a fejemben, hogy talán nekem is kéne valahogy pénzt szerezni erre, mert a szüleimnek sincs túl sok, és ha mégengem is el kell tartaniuk, még kevesebb marad.
2011. ápr. 26. 07:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nálunk természetes, hogy mindenki takarít maga után, és kivesszük a részünket a házimunkából is. Pénzt a szüleim nem tudnak adni nekem, mert nekik sincs sok, de nem is kell, amíg itthon lakom, elég az, amit megkeresek.
2011. ápr. 26. 11:12
 12/13 anonim ***** válasza:
Havi 2-3ezerből sztem semmit nem kell adnod. Ahogy előttem írták, esetleg néha vmi nasit vehetsz, de ez épp csak annyi pénz, ami magadra (se) elég, nem hinném, hogy elvárnák, hogy ebből hazaadj.
2011. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mikor van pénzed a telefon, internet, tv számlát add fel.
2011. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!