Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuci takarítja a 26 éves...

Anyuci takarítja a 26 éves fia szobáját?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve megismerkedtem egy fiúval, aki 26 éves. Alakulóban vannak köztünk a dolgok.

Nemrég kiderült, hogy a mai napig az anyja (vagy a nővére) takarítja a szobáját, ő mos, főz rá és életében vagy 5ször volt eddig boltban. Akkor sem megy el, ha semmi étel nincs otthon, mert az anyjának nem volt ideje bevásárolni.

Ez csak szerintem gáz?


2011. ápr. 26. 10:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%
Nos, sok férj is pont ugyanezt csinálja... Asszony mos, főz, takarít, bevásárol. Ha ezt el tudod fogadni jövőképként, akkor maradj vele. Ha nem, akkor keress valaki mást.
2011. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom,miért bántjátok.A szerelem csodákra képes,ki kell képezni a srácot.22/F
2011. ápr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
fuss amilyen gyorsan csak lehet....elfele...
2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem, elírtad a kort a kérdésben. Pont ma írtam ki egy ismerősömmel kapcsolatban egy kérdést, hogy a tízéves gyereke soha semmit nem csinál, nem segít otthon, mindent az anyja csinál meg helyette. Én még ezt is gáznak tartom, de ha egy 26 éves "férfi" ilyen (nem tuom, illik-e ez a szó rá), az már tényleg durva.
2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Hát... amíg otthon él és a családja szívesen megteszi ezeket a dolgokat, addig végülis beleszólásod nincs. Elhiszem, hogy bosszant, valószínűleg engem is bosszantana. Viszont ha komolyabb kapcsolatban gondolkoztok, és eljön majd az az idő, hogy összeköltözzetek pl. akkor majd szép fokozatosan "életre kell tanítanod". Megmutatni, elmagyarázni a dolgokat, hogy ne vegye magától értetődőnek, hogy más megteszi őket helyette. Ennyi miatt nem hagynám el, nem tehet róla, hogy így nevelték, bár biztos kényelmesebb így neki. Valószínű a szülök sem elrontani akarták, csak túlságosan kímélni, félteni. Itt az eredménye.
2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

Lassan 3 éve járok a barátommal, ő 28 éves,én 23. Még mindig az anyjáékkal lakik,pedig saját lakása is van...Egyszerűen így kényelmes neki. Ott főznek,mosnak,takarítanak rá,egy fityinget nem költ a fizetéséből.

Szerintem gáz az ilyesmi,bár én elfogadtam, hogy így él. Ha saját lakásom lenne,hát hülye lennék itthon maradni.

De igen,egyébként a fiúkat nagyon el tudják kényeztetni...


Hétvégenként a lakásán vagyunk,és ilyenkor be szoktam őt fogni a házimunkába,elvégre az ő otthona.

Viszont egyenlőre biztos,hogy nem költöznék vele össze :)

2011. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
ezekből lesznek az olyan férjek, akik egész nap a tv előtt ülnek sörrel a kezükben és bámulják a meccset...miközben az asszony takarít, mos, főz, gyereket nevel stb. nem jó az ilyen mellet elkötelezni magad :/
2011. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
59%
Gáz, de csak annyi közöd van hozzá amíg eldöntöd, hogy mindezek tudatában bevállalod-e a srácot. Ha ők így élnek, hát így élnek.
2011. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Pontosan, ha el tudod fogadni, hogy valószínűleg később az lesz, hogy asszony mos, főz, takarít, akkor ne foglalkoztasson a dolog. Én nem tudnám elfogadni! Az én férjem gyerekkorától maga csinált rendet a szobájában! Először arra tanították meg, hogy el kell pakolni a játékait, tanszereit, majd amikor nagyobb lett, ő porszívózott, mosott fel. A mai napig otthon is szinte mindent megcsinál, ha megkérem.

Szóval kalkuláld bele,hogy nem biztos,hogy meg fog változni, és ennek fényében döntsd el,hogy ez téged mennyire zavar!

2011. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Az ember változik élete során. Mi van, ha a mama egy anyacsászár, mindent ő akar csinálni, minden úgy jó, ahogy ő csinálja?

Spec. én sem sok vizet zavartam otthon: majd mi vendéglőben eszünk, kimos majd a gép stb. válaszoltam anyukám zsörtölődésére.

Aztán mikor férjhez mentem -mivel a minta jó volt, amit otthonról hoztam-belerázódtam én is a háziasszonykodásba.

Ezzel nem azt mondom, hogy nincsenek lusta, trehány fickók, akiket soha nem lehet megnevelni.

2011. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!