Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuci takarítja a 26 éves...

Anyuci takarítja a 26 éves fia szobáját?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve megismerkedtem egy fiúval, aki 26 éves. Alakulóban vannak köztünk a dolgok.

Nemrég kiderült, hogy a mai napig az anyja (vagy a nővére) takarítja a szobáját, ő mos, főz rá és életében vagy 5ször volt eddig boltban. Akkor sem megy el, ha semmi étel nincs otthon, mert az anyjának nem volt ideje bevásárolni.

Ez csak szerintem gáz?


2011. ápr. 26. 10:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hm... hát nem tudom. Nem hangzik túl jól, mert benne van a pakliban, hogy tőled is elvárná majd később, hogy mindent a s*gge alá tegyél. De hát nem ismerem, nem tudom, csak nem zárható ki a lehetőség.


Így hát azt javaslom, mérlegelj, mennyire fér ez bele neked. Megpróbálhatod ránevelni -- aztán vagy sikerül, vagy nem. Nem mondom, hogy lehetetlen, hiszen még itt a válaszolók között is írta valaki, hogy sikerült.


Vagy ha téged nem zavar a dolog, akkor fogadd el olyannak, amilyen. Ha meg zavar (márpedig sztem zavar, ha szóvá tetted a gyk-n), akkor vagy megpróbálod "megnevelni", vagy pedig hagyod a francba.


Remélem, sikerül jól döntened.

2011. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%

Ha a családban elfogadják nincs vele semmi baj. Ha külön költözésnél sem akar semmit csinál akkor már probléma lehet.

Egyébként is a nők dolga a takaritás, mosás stb. Ez van a genetikájukba nem kell ellenkezni ellene :)

2011. ápr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

11:28as: Szivesen lekennek neked ket hatalmas pofont.


25L

2011. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Az én 29 éves fiam és 20 éves lányom is itthon lakik még. Már egyikük szobáját sem vagyok hajlandó takarítani, ami azért rendesen meg is látszik mindkét szobán, és érdekes módon a lányomnál sokkal nagyobb disznóól van, mint a fiam szobájában. Segíteni egyikük sem szokott szinte semmiben, amit arra fognak, hogy nem kérem meg őket rá. Ez most már valóban egyre inkább így is van, mert ha kérem, akkor is van mindig kifogás, miért is nem csinálják meg. Valamit, valahol biztosan mi szülők rontottunk el ezzel kapcsolatban, de biztos vagyok benne, hogy ha fiam egy talpraesett, rendszerető, pedáns kis nő befolyása alá kerülne, akkor egy nagyon jól formálható, alakítható társ válna belőle, mert egy ügyes nő könnyen alakítgathat kedvére egy férfit, ha az valóban ragaszkodik hozzá.

A lányom esetében egyáltalán nem értem, miért vált olyanná, aki annyira igénytelen a környezetére, mert tőlünk nem látta. Csak abban bízom, hogy ha saját háztartása lesz, akkor ez megváltozik nála. Bár én tini koromtól fogva takarítottam az egész szülői házat minden kérés nélkül is, mert sokkal kevésbé tudtam elviselni a rendetlenséget, mint anyukám.

2011. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én ilyen linkóci, élősködő pasival nem járnék. Fuss minél előbb!
2011. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A 32 éves sógornőm dettó ez. Anyucinál lakik, az anyja főz, mos, takarít rá...a férje ezért is vált el tőle. Most vettek az új párjával egy hatalmas házat, lassan költöznek. Kíváncsi vagyok, hogy belejön-e a háziasszony szerepbe...
2011. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Hello!


Az én férjem is ilyen volt, amíg ráncba nem szedtem.

Azóta teljesen megváltozott, teljesen önálló lett.

Egyedüli gyerek, szülők elváltak, anyukája nevelte. Amikor összejöttünk, és elkezdtünk eljárni otthonról - amíg otthon lakott, nem szabadott vendégeket hívni, vagy bulizni menni -, kinevették párszor, majd a sarkára állt. Segítettem neki, mindent megmutattam, és nagyszerűen elboldogul már egyedül is.

Az esetek többségében nem is ők tehetnek róla, hanem azok, akik rátelepednek, és nem képesek felfogni, hogy felnőtt a gyerekük.

2011. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

hát már nem azért,de én nem fárasztanám magam, hogy átneveljek egy link pasit.Úgysem fog sikerülni.Ő ilyen és kész.Nem sokkal egyszerűbb lenne keresni egy eleve olyat,aki normálisan megcsinálja a házimunkát? Van olyan is hidd el! Például az én pasim. Nálunk mindig ő noszogat hogy tegyünk együtt rendet meg takaritsunk! :D

25/L

2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Na most azért azt szögezzük le, hogy nem mindenki rendmániás. A rend ugyanis a gyengébb elméjűek támasza, a zsenik káoszban élnek.

Nem feltétlenül tehet arról valaki, hogy jobb dolga is van, mint takarítgatni (ha egyszer neki igénye nincs rá), lehet nem is kérte az anyját h kitakarítson... az már anyuka saját dolga h miért is megy be a fia szobájába?

Jártatok ti már koliszobában, egyetemista albérletben? Na ők, elköltöztek otthonról, nem takarít anyuka. Úgyh nem takarít senki, hónapokig :D Boltba lemennek... sörért és mikrós pizzáért. Otthon meg azt hiszik, elköltözött a gyerek, megtanulja a nagybetűs életet. Ami valahol igaz, csak nem abban a falusias értelemben amivel az öregek gondolkoznak.

Aki 26 éves, nem biztos h portörlésre b.ssza el az idejét, max havonta kiporszívózik azt csá. Majd rendmániásabb lesz, és takarít, ha öregebb lesz (a nyuggerek takarítanak reggeltől estig), vagy a nők szoktak ha van egy kölkük és nem akarják h ha végigmászik a parkettán ne nyeljen 2 kiló porcicát.

2012. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!