Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy házasságban egyszer...

Ha egy házasságban egyszer megingott a bizalom az egyik fél részéről (nem megcsalás, de majdnem), lehet az még valaha, hosszú idő elteltével olyan, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom, akik átmentek hasonlón.
2009. márc. 6. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak barátság az, ami köztük van, de ugyebár ebből lesz a szerelem. Hát szerintem nem létezik férfi-nő barátság (hosszútávon), mert abból az sül ki, hogy előbb-utóbb valamelyik fél többet akar. Lehet, hogy sokan nem így gondolják, lehet, hogy én se mindig így fogom, de most azt mondom, hogy a férjnek a feleségével kell megbeszélnie mindent, nem egy kívülálló nővel. Vagyis szerintem mindenképp meg kell ezt beszéld vele. Kérdezd rá, hogy milyen kapcsolat van köztük, miért van szüksége egy másik (lelki?) társra? Mondd meg neki, hogy ez neked nagyon rosszul esik.
2009. márc. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom őszintén, nagyon szeretem a párom és nem is tudom elképzelni, hogy megcsalna. Nagyon nehezen tenném túl magam rajta és szerintem az az ici-pici tüske megmarad az emberben. Valószínűleg a bizalom nem lesz a régi, hiszen amíg (feltételezzük) addig nyugodtan elengedted a párod szórakozni, addig az eset után már lehet, hogy már rövidebb lesz a "póráz". Az a véleményem, hogy a kapcsolat lehet ugyanolyan, de a bizalom soha.
2009. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!