Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudja-e a férjed/párod, hogy...

Tudja-e a férjed/párod, hogy nem az övé a gyerek? (Ismersz esetleg ilyen esetet a környezetedben? )

Figyelt kérdés
Egy felmérés szerint, minden 4.-5. gyerek, nem a férjtől van!!
2011. ápr. 26. 11:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hello!


Nekem is van ilyen ismerősöm, több is.

Az egyik csaj bepalizta a srácot, hogy vegye el. Persze, hogy kellett neki, mert volt pénze bőven. Persze a gyerek nem az övé. De most már nem tudnak elválni, mert a nő viszi a vagyon felét.


Egy másik sztori: a szüleim egyik baráti házaspárjánál nem jött össze a baba. Jártak mindenféle vizsgálatra stb. A nő elmúlt 40 mikor félrelépett, és az első alkalommal összejött a gyerek. Azóta is együtt vannak, és boldogan nevelik a gyereket.

2011. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
persze hogy 40% nem a vérszerinti, hiszen a házasságba HOZOTT, bemutatott mostoha gyerekek is itt vannak számon tartva. Nagyon sokan élnek második - harmadik házasságban.
2011. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Utolsónál a pont. Atya ég, gondolkozzatok már:)
2011. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

""Sajnos NAGY a valószínűsége, évekkel ezelőtt én is olvastam, (kicsit más adat)a Magyarországi házasságok 40%-ában NEM a férj a VÉRSZERINTI apa. Ez RÉMISZTŐ!!!""


Igen én is hasonlót olvastam, illetve láttam is a tv.-ben, amikor is egy genetikus orvos beszélt erről. Ő mondta ezeket a magyarországi(!) adatokat.


(Természetesen nem az örökbefogadott gyerekekről van szó!)

2011. ápr. 26. 12:43
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Én is így gondolom, hogy ebbe a statisztikába beleszámolták a "hozott" gyerekeket is, meg talán a mesterséges megtermékenyítések számát is.

De fogalmam sincs, hogy tehet olyat egy nő, hogy házasságon belül - vagy kapcsolaton belül - félrelép, és mindezek után megtartja a gyereket, és felneveltetni a férjével anélkül, hogy felelősséget vállalna a tetteiért! Egy ilyen házasságban 0 a bizalom, tisztelet, úgyhogy minek nekik még gyerek is? Undorító.. és igen, elhiszem, hogy megalázó. A férfinak és a gyereknek is. Nem is értem, mit gondolnak ezek a nők..

2011. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
23%

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy igen, nem csak az örökbefogadott, hanem a hozott gyerekek is beleszámítanak.

Egyébként meg nem minden esetbe tud a férfi arról, h a gyerekét más neveli.

Bátyám munkatársának terhes lett a felesége, ment a boldogság ezerrel, aztán mikor utánaszámolt kiderült, hogy akkor lett teherbe kúrva a felesége mikor kint volt a nő 3 hetet Londonban.

Aztán gondolom nem küldött neki képeslapot, hogy "Gratulálok!Apa lettél!"

2011. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát figyelj, szerintem te vagy nagyon félreértettél valamit, vagy a kedves nyiéatkozó doktorúr hazudik mint a vízfolyás. Gondolkozz: ő mégis honnan tudná hogy a gyerek az apáé-e vagy sem? Talán elmondta neki az anya? Kétlem. Vérvizsgálat? Az alapján az apa is rájönne. Ha meg az apa tudja, akkor valószínűleg nem érdekli, illetve "hozott" gyerekről van szó. A dns vizsgálat meg nem olyan hogy boldogon-boldogtalanon elvégzik szórakozásból...
2011. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen jellegű pletyka a szélesebb családunkban.

A gyerek is már rég felnőtt és se az apa se a gyerek nem próbálta kideríteni mi az igazság azt mondták ez butaság, ő szerintük nem így van és kész. Szerintem igazuk van hogy így gondolják.

2011. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Talán a családokban a gyerekek 5%-a kakukkfióka.

Nem hiszem, hogy több. Nagyon látszik egy gyereken, ha nem a szüleire üt. Pl. két kék szemű szülőnek sem lehet más szemű gyereke, csak kék.

2011. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A férjem sötétzöld szemű,az enyém pedig világos zöld(nagyon világos)kislányunk szeme pedig égkék!Én pedig NEM kúrtam félre!
2011. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!