Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejtettem milyen egyedül...

Elfelejtettem milyen egyedül lenni. Veletek volt már ilyen? Mit csináltatok? (tudom, hogy furcsán hangzik, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ez biztos nagyon hülyén hangzik, de tényleg így érzem. A barátommal együtt élünk, és mivel egy ideje nincs munkája, minden percben együtt vagyunk, elkísér mindenhová, hogy ne unatkozzon. Ha nem vele voltam mostanában, akkor a családommal, vagy a barátaimmal. Csak most gondoltam bele, hogy nem is emlékszem mikor voltam utoljára egyedül. Még a boltba is jött velem valaki mostanában, a buszon is mindig összefutottam valakivel, értitek. Ma viszont mégis úgy alakult, hogy egyedül vagyok egészen holnap délutánig. A problémám, hogy teljesen rosszul érzem magam, nem találom a helyem egyedül, nem tudom mit csináljak, csak a holnap délutánt várom, hogy megint ne legyek egyedül. Tudom, hogy mindenkinek nagyobb gondja van ennél, csak tök megijeszt, hogy ennyire nem vagyok önálló, és észre sem vettem, hogy ennyire függök mások társaságától. Nektek vannak ilyen tapasztalataitok? Ez miért lehet? Csak hozzászoktam hogy vannak körülöttem, vagy velem van a baj?
2011. ápr. 26. 13:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
te is "kapcsolat függő" vagy. ez nem baj, bár nem túlzottan jó.én azért nem lépek ki a sz*r kapcsolatomból, mert félek egyedül lenni:S
2011. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És erről nem lehet valahogy lekattanni? Mondjuk ha egy darabig egyedül lennék, hozzászoknék ehhez is nem? És te mit csinálsz amikor egyedül vagy és rosszul érzed magad?
2011. ápr. 26. 13:27
 3/23 anonim ***** válasza:
Volt néha.. hát msn?iwiw?facebook? beszélj valakivel és könnyebb lesz.
2011. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én férjem 3 év után utazott el 2 napra. Nagyon fura volt, folyton őt kerestem, mert megszoktam, mindig ott van.

Nem tudtam aludni, mert hiányoltam a szuszogását.

Én arra használtam, hogy csináltam egy nagyon-nagyon-nagy takarítást.

Utolsó nap pedig megnéztem egy filmet, amit már régóta akartam, de őt nem érdekelt. Majd elkezdtem készülődni, mert jött haza. Volt időm sokáig ücsörögni a kádban, hajat mosni stb.

Nyugi, nem sokára otthon lesz ő is!

2011. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

13:20-vagyok

szinte sose vagyok egyedül, mert komolyan mondom félek.

félek attól, hogy egyedül senki vagyok.épp ezért mindíg barátnő, párom, család...

2011. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig baj a kapcsolatfüggés, mert egy idő után vissza fog ütni, hogy egyedül, önállóan nincs életed, csak mindig másokkal összefüggésben tudsz létezni. Az, hogy te nem tudod meghatározni magad, mindig az vagy, amilyen szerepbe kerülsz. El lehet bekkelni így éveket, évtizedeket egy kapcsolatban, de végtelenségig nem működik. A párod is beleunhat, hogy nincs saját életetek, csak mindig egymáson lógtok.
2011. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Jártam hasonló cipőben, amikor a férjem 1,5évig munkanélküli volt. Az nagyon jó érzés volt, hogy olyan sokat tudtunk együtt lenni. Rengeteget sétáltunk, kirándultunk, próbáltuk pozitívan átvészelni azt az időszakot és egymásra koncentrálni, és néha még mai is furcsa, hogy nincs itt velem (mert dolgozik), de én azért gyűjtöttem közben a pontokat, hogy miket csinálnék, ha nem együtt lennénk (szerettem volna könyvtárba menni, lányos filmeket megnézni, lányos zenéket hallgatni, stb.) és azokat most meg tudom csinálni.

Csinálj te is olyasmit, amit szívesen megtennél, de a párodat zavarná, ha ott lenne veled (tedd be a Bridget Jonest)

2011. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Vagyok most is igy.

Délutántól reggelig párommal vagyok,melóba is együtt jövünk,beérve megy a folyamatos csivitelés,5 perc csend nincs,hétvégén végig párommal meg megyünk szülőkhöz/nagyszülőkhöz.


Múltkor nem volt kedvem,elment nélkülem a szüleihez...3 órát birtam ki,neteztem,de nem tudtam magammal mit kezdeni (egyedül nem végzek házimunkát se,ketten szoktuk,ugy nem rossz),ugyh utánamentem busszal:)


foglald le magad,takarits ki,holnap főzz valami finomat mire hazaér,ma meg netezz,fesd ki a körmöd,engedj egy kád vizet,nézd meg a legcsöpögősebb filmet,amit kettesben nem lehet mert végignyafogja,és hasonlók

2011. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
13.20as, pontosan ezt érzem én is, de én ezt most vettem észre magamon először, és őszintén szólva elég ijesztő. Nem akarok mindig a barátomon, vagy családomon lógni :S ráadásul most telefonon sem tudunk beszélni...Bocs hogy panaszkodom, csak fura, hogy igazából nem történt semmi rossz, és mégis ilyen rosszul érzem magam.
2011. ápr. 26. 13:33
 10/23 A kérdező kommentje:
És nincs valakinek vm tippje, hogy hogyan lehet megszabadulni a kapcsolatfüggőségtől?
2011. ápr. 26. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!