Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szinte majdnem 100%ra tudom, hogy a 17 éves lányomnak viszonya van a 35 éves tanárával. Majdnem szívinfarktust kaptam, mikor megtudtam. A lányom nem tudja, hogy tudom.

Mit kellene tennem?


2011. ápr. 26. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
kérdezz rá.vagy tudd meg valahogyan:)nyomozz.
2011. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg a lányodnak,hogy ez nem jó,csak kiakarja majd használni az a férfi,és hogy honnan tudtad meg azt is magyarázd el neki..
2011. ápr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

menny el atanárához és mondd meg neki, ogy milyen felnőtt az ilyen, aki kikezd egy 17 éves lánnyal...


Azért áljon már meg a menet, hogy egy tanár kikezd a diákjával...


Egy anya meg legyen talpraesett és mennyel a tanárhoz, hogy mit képzel magáról...

2011. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs ezzel semmi gond.. A tinilányoknak bejönnek a tanárok.
2011. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Miért muszáj a tanárnak kikezdeni vele? És ha tényleg szeretik egymást? Szerintem beszélsz a lányoddal, mint nő a nővel, de nem gyanusitgasd, vagy kiabálj vele. Csak nyugodtan, mert megijeszted. Esetleg mondd meg neki, hogy ez nem helyes, de semmiképp ne tiltsd meg neki, mert mint tudjuk a tiltott gyümölcs a legédesebb. Vagy ha mást nem vedd ki az iskolából, és írasd át másikba, de ettől függetlenül még iskolán kívül így is találkozhatnak.
2011. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%
A tanárnak gratulálok, tud élni.A lányod életszemléletével azért vannak gondok....., de a tanár mindenképpen jól jár vele.Te meg csak nézd, ahogy a kislányod "felnő".Gratula
2011. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Eloszor is, meg kell tudnod 100%-a hogy biztos hogy van viszonyuk. Utana beszelj lanyoddal, mondd meg Neki, hogy ez nem egy etikai dolog, fel fogod jelenteni a tanart. Ha lanyod nem egyezik bele, akkor is tedd meg. Iden a Te lanyo, jovore masnak a lanya. Igaz, 17 evesnek mar jobban kellene tudni, de ok meg konnyen befolyasolhatok. Tanarral nem erdemes beszelni, ugyis letagadja, sot meg a lanyodat is megfenygetheti/konyoroghet hogy hazudjon.
2011. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos elmennék a férjemmel együtt a Tanárhoz és meg beszélném vele a dolgot!Ha a szép szóból nem ért a rendőrséghez fordulnék!A gyerekkel is megbeszélném a dolgot,h.felnyíljon a szeme!Nehéz lehet most Neked!Sok erőt kívánok hozzá!
2011. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

13:43


Ha tanar tenyleg "szereti" a lanyt, akkor kivarja mig no lesz belole, mikor mar kijarta az iskolat, mikor nem befolyasolhato azzal. hogy a pasi a tanarja, azt csinal amit mondd, vagy megbuktatja, pl.

2011. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Mindenképp, mint anya a lánnyal leülnék vele, egy "csajos" beszélgetés felkiáltással, és biztosítanám arról, hogy nyugodtan megbízhat Benned, mert bármi is van, nem harapod le a fejét, és elbeszélgetnék vele.Ha negatívan állsz hozzá, nem fog megbízni benned, és az ellenkezőjét érheted el, mint amit szeretnél.


Saját bőrömön tapasztaltak alapján javaslom ezt, és a kemény fejmosás ebben a helyzetben nem biztos, hogy jó megoldás.

Én is 17 voltam, mikor az akkori csapattársammal, aki 32 éves volt akkor,összejöttünk, a szüleim legnagyobb tiltása ellenére, aminek a következménye idegösszeomlás lett a részemről, és elszöktünk.(hozzáteszem, hogy bár nem szeretem ezt a kifejezés módot,de tudnod kell, hogy "magyar" vagyok és nem roma,és nem szokás ez a szerelmi megoldás a családunkban) Hiába bizonyítottuk a szerelmünket, nem hitték el. MOst 28 vagyok, és 11 éve csodálatos házasságban élünk, több év kellett és egy alapjában megromlott szülői kapcsolat ahhoz, hogy anyuéknak felnyíljon a szeme, és rájöjjenek a saját hibáikra.

Sztem 17 évesen már nem annyira "kicsi" a gyermek, hogy ne tudjon legalább 50%-ban mérlegelni, az érzelmek már lehetnek akár valósak, lásd a saját példámat, de mindenképp meg kell velük értetni, ha igaz,amit érzel, hogy a tanár állása is veszélybe kerülhet ezzel, és a gyermek is célpont lehet, tehát az iskola az első, az érzelmek lehetnek, ha a suli után is tart a kapcsolat, akkor már érdemes a továbbiakról tárgyalni.


Lehet hogy nem ezt a választ vártad első sorban, de a mi esetünk anyuék negatívuma miatt balul sült el..., és gondolom nem ez a célod. :)

CSak egy tapasztalat...

Sok sikert!

2011. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!