Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy három gyerekes család,ahol a legnagyobb az én férjem.A középső vidéken él a családjával,a legkisebb,aki 22 éves,otthon lakik.Most lesz a legkisebb szülinapja,a középső hazautazott felköszönteni.Minket viszont nem hívtak,hogy menjünk.Igaz,jövő héten lesz,de így lenne együtt a család.Igaz,a legkisebb most haragszik a férjemre,mert segítséget kértünk tőle,ő cseszett segíteni,a férjem meg leoltotta.Persze ilyenkor mindig a férjem a hülye,mindig ő csinál mindent szarul,de ha ki kell használni,akkor rögtön őt rángatják.Szar helyzet,de már nekem is elegem van,hiszen építkezünk és a 22 éves kisgyerek még egyszer sem volt képes megkérdezni,hogy segítsen-e.Pedig nagy szükség lenne rá.A gyereket is állandóan el akarják vinni,de ők nem jönnek el kocsival,mert drága,mi vigyük.De nekünk ugyanannyiba kerül és elég szar anyagi helyzetben vagyunk.
2011. júl. 16. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ne vard hogy ok hivjanak meg. annelkul is illik felkoszonteni a testveret a ferjednek.
2011. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oké,fel is fogja köszönteni,mert azt nem hagyom,hogy legalább szóban ne köszöntse fel.csak ilyenkor kerti parti van,sütögetés,egyebek.és most nem hiányzunk,úgy látszik.
2011. júl. 16. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:

ha látni akarják a gyerekeket akkor majd ők elmennek érte.

És hogy ti most építkeztek és szükségetek lenne a segítségre azt megértem, de ne várjátok el a tesótól, hogy nálatok gürizzen. Legfeljebb ha magától nem megy akkor ti se fogjátok visszasegíteni.

Ha meg majd jövőhéten lesz a szülinap akkor felköszöntitek, de ha megtudtátok hogy itt van az a tesó aki ritkán jár felétek akkor illene elmennetek vagy magatokhoz meghívni őt.

2011. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg egy kerdes, ahol a kerdezo mindent elvar ferje csaladjatol, de O adni, alkalmazni nem akar, csak nyivakol.
2011. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*alkalmazkodni nem akar
2011. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kicsit lehet félreérthető volt.eddig mindig mi alkalmazkodtunk.egy városban laktunk,meg ugyanabba a városba jár suliba a legkisebb.mindig hozzá igazítottuk a haza és visszautat,nehogy neki külön kelljen utazni,de a benzinköltségbe nem segített bele.jó,úgyis arra megyünk,vigyük el.a férjemet évek óta ugráltatják,eltartotta a családot,míg otthon lakott,kihasználják,mióta él.de a zseni informatikusnak tanuló legkisebb nem képes segíteni abban,ha elromlik a gép.kb 5 hónapja kérdeztem én is tőle valamit,de nem segített semmit.otthon van egész nyáron a szünetben,mert dolgozni nem megy.ide nem jön segíteni,hívni nem fogjuk.de az megy,hogy piszkálják a férjem,hogy miért halad ilyen lassan a segítség.csak szegény 61 éves apukám ajánlkozik,aki beteg és alig bírja már a munkát.
2011. júl. 16. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!