Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Apám előző házasságából van egy bátyám! Az édesanyja kb. 20éve él párkapcsolatban! Kitűzték az esküvőt a barátnőjével, az édesapám, az édesanyám és én is részt vettünk az előkészületekben! Mi csináltattuk a meghívókat, stb.! Viszont a meghívókból nem kaptunk! Az esküvő megvolt, de minket nem hívtak meg! Nagyon rosszul esett nekünk! Azóta az apám nagyon berágott rá, nem is beszéltünk vele! Úgy veszem észre, hogy apu megszakítaná vele a kapcsolatot! Ti mit tennétek?
2011. jún. 14. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Várnék. Jelentkeznek-e maguktól, amikor is megindokolják, miért nem akarták a két családot összeengedni.

Keresni nem keresném, elvégre a fiú esküvője volt. S ha ő sem jelentkezik, akkor megszakadt a kapcsolat.

De segítséget sem várhat ezek után.

2011. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Juj. Én mindig azt mondom, h meg kell beszélni a dolgokat, de ebben az esetben én is megszakítanám a kapcsolatot, mégha a saját vérem is. Mi az, h a segítségetek jó, de a jelenlétetek nem kívánatos? Ez nagyon-nagyon nem szép dolog.
2011. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk itthon anyuékkal és apu is azt mondja, hogy szerinte, az élettárs akart az esküvőn az anyja mellett állni és nem akarták, hogy apu álljon ott! És gondolom felajánlotta a bátyámnak, hogy úgyis ő örököl mindent, de ő szeretne ott állni és a bátyám belement! Ez sem kizárt, szerintem!
2011. jún. 14. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon durva...

Én tuti nem akarnék vele többet találkozni.

2011. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy ugy gondolják,hogy titeket hivni se kell?


mert én is csináltam már nagynénémnek meghivókat (szépen rajzolok,mind a 80-at én rajzoltam meg 2 hónap alatt),nekem nem küldött:)

de ettől még nem sértődtem meg,hisz minek küldjön nekem meghivot...

2011. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

19:34-es!


És elmentél az összejövetelre?

2011. jún. 16. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!