Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek, hogy egy...

Hogyan viselitek, hogy egy nőnek, már szinte "minden alkatrésze" mű?

Figyelt kérdés

A teljesség igénye nélkül:

Festett haj, műhaj, műszempilla, rajzolt szemöldök, rajzolt száj, botoxos (szopós)szájak, botoxos egyéb feltöltések, szilikonmellek, szilikon-egyebek, műkörmök stb...stb...

Ezekhez jönnek még a tetoválások, a pircingek meg a divatos csupaszra borotválás...

A trükkös melltartókról és más átverős ruhadarabokról meg a magassarkú cipőkről már nem is beszélve...


Mind "egyedi" akar lenni.

Azután meg minden buszmegállóban áll vagy húsz tök egyforma nő...

(Szinte meg sem lehet különböztetni őket egymástól!)


2011. ápr. 26. 14:23
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
83%
Ohh, hát nekem erről a leírásról egy madárijesztő jutott eszembe..:) Mellesleg nőként örülök neki, mert így legalább kisebb a konkurencia azoknál, akik normális nőt akarnak.. (És én sem vagyok futószalagról leemelt darab, pusztán úgy érzem van stílusom, ízlésem és önkritikám)
2011. ápr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen Voksán virág féle műnőből egy pár, de az én környékemen egyszerű lányok vannak!
2011. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%

festett haj,iezléses magassarkú oké..


többi...végülis ebből is meg lehet élni:)

2011. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ezek közül, csak a hajam festett. De én inkább nem irigykednék, pedig lehet nekem se ártana egy nagyobb cici, vagy több dovatos ruha. Ha ők abban és úgy ézik jól magukat az neked nem mindegy? Úgy gondolom, minden bántás nélkül, hogy az az ő saját dolguk. A botoxos szájról amugy nekem is meg van a véleményem..de nem feltétlenül gondolom azt, hogy egy festett hajú, műkörmös, magassarkús, divatos ruhákban megjelenő lányt el kell ítélni.
2011. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
62%
Én is a női nemhez tartozok. Az időnkénti sminken és hajfestésen kívül más mű dologgal nem igazán tudok dicsekedni. Nem is akarok. Igazat is adok neked a fent leírtak alapján, bár azért cseppet túloztál. És azt se felejtsük el, hogy férfiak állnak mellettünk, tehát nyilván van igény rá.
2011. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
30%

Miert ne, ha megtudjak tenni, igy tetszenek maguknak. Egyedul csak a tetkoval van bajom. Az nem szepit, hanem csunyit, de izlesek es pofonok...

Egyebkent, nezz utana, a Botox nem csinal szopos szajakat, hanem a feltoltes.

2011. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
31%
nem szeretem. de ha igényesen és szépen van megcsinálva lehet ráköltenék 3000 ret egy cirdeszre nála.
2011. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
50%

szerintem attól, hogy valaki műnő/műpasi ugyan olyan ember mint más.

Esetleg a kérdező irigy valakire?:D

2011. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
69%
A hajam festett (szürke árnyalatú átlagos barna helyett szép csokibarna), sőt póthajat is hordtam, amíg a sajátom meg nem nőtt. Sminkelem magam, ebbe az is beletartozik, hogy a szemöldökömet átsatírozom ceruzával (mert festetni nem szeretem). Műkörmöm is volt már, mert a sajátjaim nagyon gyengék, és bármit szedek/használok, nem erősödnek meg, viszont a szép hosszú körmök mindig is nagyon tetszettek. A csupaszra borotválás nálam teljesen természetes, bár nem borotválok, hanem gyantáztatok (láb, fazon, hónalj). Push up melltartót hordok, mert picik a melleim, de formásak és szeretem őket kiemelni (a barátom egyszer sem panaszkodott, hogy átvertem őt ezzel), valamint szerelmeim a tűsarkú cipők, de emellett ugyanúgy hordok sarut, tornacipőt, sportcipőt, balerinacipőt. Nem érzem magam műnőnek egyáltalán, és soha nem kaptam még ilyen megjegyzést senkitől. 19/L
2011. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
61%
Nem festem a hajam. Nincs műkörmöm. Nem borotválom sehol magam. Nem hordok magassarkút. Sehol se vagyok mű. Nem sminkelem magam. Nincsen tetoválásom.
2011. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!