Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házastársatok és ti használtok...

Házastársatok és ti használtok dezodort? Az enyém nem használ és fürdik de ha fekszik mellettem érzem a honaljszagat. Mit csinaljak? Normális ez a mai vilagban hogy no dezodor?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 18:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

érdekes én vonzónak találom a párom természetes szagát...


sőt jó pár tanulmány szól arról, hogy az emberek is a testszag alapján is választanak párt és hogy ezt a természetes szagot a jól fedő deok elfedik...és ebből lesznek az elcseszett házasságok ... xD

2011. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Én használok, a párom nem és nem büdös.
2011. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem vagyok még házas, 19 éves lány vagyok, de én nem tudom elképzelni,h. ne használjak.

apukám használ, anyukám sztem nem mindig, de nem is büdös soha... eléggé ápoltak, még nem nagyon éreztem rajtuk soha izzadtságszagot, annak ellenére,h. anyukám szerint káros lehet a dezodor, és ritkán használja..

2011. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem hónaljszag alapján választunk, a kettő teljesen más. A saját illatodat nem érzed, másét igen, viszont a saját és a más izzadságszagát is érzed.

Pl. a húgomnak felismerem az illatát, ha egy pulóveren érzem. És ez nem parfüm vagy deo, hanem a saját illata. Ez és a hónaljszag teljesen más.

2011. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Vegyél egy golyós dezodort. Amikor fekszik a párod az ágyon meztelen és a keze épp a feje alatt van, kend be dezodorral, aztán bújj hozzá.
2011. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, miért nem lehet ezt nyíltan megbeszélni valakivel, akivel évek óta együtt él az ember. Mi nyugodtan megmondhatjuk egymásnak, hogy juj, Szívem kicsit disznószagod van! És akkor kisétálunk a fürdőszobába mosakodni. Fel nem tudom fogni, hogy mit kell utalgatni, hogy végre "kapcsoljon" az illető. Házasságban ilyen formalitás? Mintha egy idegennel élne az ember.
2011. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
A párom nem izzadós, sosincs testszaga. Én viszont nagyon... Nem élünk együtt, mikor átmegyek hozzá éjjel (akkor ér haza), mindig közvetlenül indulás előtt fürdök, utána befújom magam gyógyszertári, extra erős izzadtsággátlóval, meg parfümmel is, 1-2 órán belül viszont már megint érzem a saját szagomat.. Olyan zavaró a számomra.. Főleg nőként, nem tudom, hogy sikerült ilyen bűzös borzzá gyártani, komolyan. Szóval szerintem ilyen esetben nem normális, ha valaki nem használ dezodort. Igenis ne legyen az embernek hónaljszaga, ha már egyszer lehet tenni ellene. Bár nekem sajnos nagyon nehéz... :S Lehet a párod is ilyen típus. Nincs más megoldás, mint hogy megpróbálod rávenni, hogy használjon dezodort, ha már nem borotválja le a hónalját pedig már az is csökkentené a szagot)A gyógyszertárban lehet venni szagtalant, abba hátha belemenne.
2011. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én sem használok,és párom sem pár éve,parfümöt is csak ha megy valahová,én is.

De heti 2x lehuzza ő is borotvával ahogy én is,és meló után zuhany,nyáron többször is,még sosem volt hogy büdös lenne.A természetes illatát pedig szeretem

2011. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 sweetchocolate ***** válasza:
36%
En szodabikarbonat hasznalok es bevalt! Miutan megmostam a honom aljat vagy furodtem, megtorlom, es utanna bekenem ezzel a porral. Probaljatok ki! Izzadni izzad az ember tole, de nem lesz budos. Az izzadas fontos, nem szabad meg akadalyozni. Olvassatok el mik az osszetevoi a gyari dezodoroknak, izzadasgatloknak! Ki tudja nincs e osszefuggesbe valamelyik rak fajtaval :/ Foleg ha aluminiumot is tartalmaz. 23/f
2017. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!