Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis dolog ez?

Szerintetek normalis dolog ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 eves lany vagyok,es az a gondom,hogy ha furdok anyu mindig bejon a furdobe. ANnyira idegesit,hogy en ott meztelenul fekszek a kadba,o meg csak fogja magat bessetal,aztan amikor kiszalok a kadbol,o levetkozik es elottem neki all furdeni. Allitasa szerint azert,mert mas kulomben nem er be a sorozatara,mert en tul sokaig furdom.Mar nagyon duhit,es most nem azert,de vannak gatlasaim,és szegyellos vagyok.Neki nincs gatlasa? Mit tennetek a heyemben? Mindig mondom neki,hogy ha valaki meglatna,hogy elottem furdik,siman azt hihetne,hogy perverz hajlamai vannak vagy valami...Azert mar nem vagyok kislany,hogy meztelenul nezegessen,es en sem vagyok kivancsi ora. Ha valami hiba van a szovegben elnezest de nem magyaorszagon elek! Elore is koszonom a valaszokat!
2011. ápr. 26. 19:57
1 2 3
 1/29 tetris ***** válasza:
89%
Vegyél a barkácsboltban egy tolózárat, szereld fel.
2011. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
zárd be az ajtót! ;)
2011. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%
Fürödjünk együtt, és majd nem engedem be anyudat. :D
2011. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Hú nálunk is ugyan ez a helyzet! Annyi különbséggel, hogy azalatt a 10 perc alatt amíg én fürdök bejön anyum, öcsém, sőt! nevelőapum is, ráadásul én már 17 vagyok!!! Olyan balhét szoktam csinálni hogy az nem igaz! Utálom ezt, szégyenlős is vagyok, önbizalom-hiányos is, pláne nem kell, hogy lássanak "teljes valómban" Nem balhéra biztatlak, de állj ki magadért! Sajna nálunk ez már elfajult, most már direkt szivatnak, hogy lássák mennyire idegesít, és röhögnek rajtam. Addig oszd ki őket, míg nem fajul így el, ahogy nálunk! 17/L
2011. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
mi lenne ha nem 1 órán keresztül fürödnél? -.- :D
2011. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

ilyen esetben nem mindegy milyen viszony van szülő-gyerek között. Hozzám simán bejöhetne anya, nem jön be sosem, de nem zavarna kicsit sem, ha bejönne.

Én viszont beszoktam menni hozzá mikor fürdik, mert általában én akkor jövök fel, mikor ő fürdik, és bemegyek, adok neki puszit, jó éjszakát és kimegyek.


22L

2011. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Azt még nem próbáltad, hogy hamarabb mész fürdeni, esetleg rövidebb ideig vagy bent?
2011. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

az én szüleim sem azok a szégyenlős típusok, de azt szerencsére tiszteletben tartják,h. én igen, meg van zár a fürdő ajtaján.

ha megmondod anyukádnak,h. szégyellős vagy, ne jöjjön be, akkorsem érdekli és bemegy?

zárat kéne szerelni az ajtóra, vagy tényleg verd ki a balhét, h lássa,h. tényleg zavar téged.

2011. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Menj hamarabb fürdeni, és végezz hamarabb. Vagy esteleg simán mond meg neki, hogy ne jöjjön be, a fürdőszoba foglalt!
2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi de ha a 17 éves lány fürdik a nevelőapunak nincs kersnivalója ott de még anyukának meg öcsikének,meg vérszerinti apunak se,nem normális,az ilyen családok kerülnek a híradóba,hogy nevelőapu gyereket csinált a nevelt lányának,vagy megerőszakolta... Úrístenn!
2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!