Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis dolog ez?

Szerintetek normalis dolog ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 eves lany vagyok,es az a gondom,hogy ha furdok anyu mindig bejon a furdobe. ANnyira idegesit,hogy en ott meztelenul fekszek a kadba,o meg csak fogja magat bessetal,aztan amikor kiszalok a kadbol,o levetkozik es elottem neki all furdeni. Allitasa szerint azert,mert mas kulomben nem er be a sorozatara,mert en tul sokaig furdom.Mar nagyon duhit,es most nem azert,de vannak gatlasaim,és szegyellos vagyok.Neki nincs gatlasa? Mit tennetek a heyemben? Mindig mondom neki,hogy ha valaki meglatna,hogy elottem furdik,siman azt hihetne,hogy perverz hajlamai vannak vagy valami...Azert mar nem vagyok kislany,hogy meztelenul nezegessen,es en sem vagyok kivancsi ora. Ha valami hiba van a szovegben elnezest de nem magyaorszagon elek! Elore is koszonom a valaszokat!
2011. ápr. 26. 19:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Ja és az én szüleim sem szégynelősek, anya is megengedi hogy bemenjek, d eő nem jön be. Pl. azt utálom, amikor az egész családnak kikiabálja hogy betétet kell cserélnie...
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! En nagyon szegyellos vagyok,mar mondtam is neki,de nem erdekli. Gyengebb pillanatomban azt is felvetettem,hogy szolok az iskolaba a gyermekvedelmiseknek,mert retentoen zavar,hogy enyire nem erti meg,hogy szegyelos vagyok. Igasag szerint megvan a 'furdes-beosztasunk' , en fel hetkor megyek o 7, papa fel 8.

Haromnegyed 7kor mindig bejon es ot acsorog a kad melet.

2011. ápr. 26. 20:14
 13/29 anonim ***** válasza:
41%

:D:D:D basszus mint a kisöcsém, jó én sem megyek be ha már ennyire kicsapta a hisztit de amikor takarja magát a törülközővel mindig mondom neki

1: láttam már különbet is:D

2:én pelenkázták úgyhogy már nincs mit eltakarni

Ezek buta dolgok anyám és én nem szégyenlősködünk egymás előtt hisz mindketten nők vagyunk és családtagok nehogy már takargatni kelljen magam a saját otthonomban:P tény hogyha csak azért jönnének be mert cukkolni akarnak zavarna hisz cukkolnának,de úgyis meztelen jöttünk a világra és ha szeretteim előtt nem merek meztelen lenni akkor ott már belül nagy gáz van nálatok

2011. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
86%

:) aranyos lehetsz, komolyan mondom


amúgy meg nem halsz bele, ha hamarabb mégy fürödni 15 perccel , és akkor nem lesz ilyen baj. nem kell felfújni a dolgot.

2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
de tény hogy ilyen korban van változóban az ember és ezt nem tudja hogy kezelni pláne nem mutogatni a szüleinek, de hé ezen már ők is átestek:) az persze igaz hogy nem kéne ott ácsorogni a kád mellett de erre is van egy egyszerű megoldás cseréljétek fel a fürdés időtöket és akkor nem kell rád várnia
2011. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%
Hát zárd be az ajtót. És mondd el neki hogy neked ez nemjó, már nem vagy kislány :)
2011. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
Merre laksz?:) remélem nem pofátlan kérdés.de mindig kíváncsi vagyok,hogy aki nem M.o-n él az hol él?:D és pont ide ír..(:
2011. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%

Cserélj időpontot az apáddal, ő úgysem szokott bemászkálni hozzád, anyád pedig épp a sorozatát nézi:)

De egyébként ha tudod, hogy 3/4 7-kor szokott bemenni, akkor készülj el addig! Szerintem 15 perc elég ahhoz, hogy az ember kényelmesen megfürödjön..

2011. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én fürdök, van mikor bejön a tesóm, apu, anyu. Igaz hogy nekünk zuhanyzófülkénk van xD de simán bejönnek akkor is ha vetkőzök/öltözök és ők mennek fürödni míg én törölközök. Nálunk ez mindig így volt, és erős a gyanúm, hogy így is marad. Bár engem nem különösebképpen zavar. 18/L
2011. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
72%

Hozzám már nem jönnek be, mert hatalmas hisztit levágtam mindig. Apám is simán bejött. Ráadásul nálunk egymás mellett van a kád és a wc, nincs külön. Apám lazán bejött pisilni amikor én zuhanyoztam. Nem tudtam hova nézzek, sőt azt sem, hogy háttal álljak vagy hogy. Nem nagyon tudtam takarni magam a semmivel. Ja közben végig ordítottam, hogy az eszem megáll...


Anyám néha beszalad ha épp kell neki a hajszárító vagy valami, az annyira nem zavar, mert szól előtte.


Én is benyitok néha hasonló okból, de nekem kínos az ilyesmi, így ez nagyon ritka.

Apámnál sosem nyitnék be, inkább anyámat küldöm.


Szerintem is az a megoldás, ha anyukáddal felcserélitek. Ő megy fél7kor. Aztán te 7kor, miközben ő már nézi a sorozatát.

Vagy ha nem egyezik bele akkor egyszercsak szerelj fel egy zárat az ajtóra és ne is szólj róla, hagy kínlódjon, hogy nem tud bemenni. Talán így majd megérti végre.

2011. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!