Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a párom családját. Mi...

Utálom a párom családját. Mi lesz így?

Figyelt kérdés

Kezdeném anyóssal:állandóan okoskodik, mindenbe beleszól és azt hiszi igaza van mert a mari néni is azt mondta ha a kék piros akkor piros...

A párom huga egy semmirekellő drogos kis k...a nem dolgozik egész nap csak a kanapén döglik.ja anyósom tudja h drogozik...

Apósom ritkán szól de soha semmi nem jó...

Szeretem a barátomat nem akarom elveszíteni de nem tudok megbékélni a családjával :( egyszerűen akkora gyűlölet van bennem ami hiába próbálkozom nem múlik el.Tudom ez így durván hangzik, 4 év alatt fajult el idáig sok kicsi sokra ment...

Szerintetek változhat?Nem tudom mit kéne tennem de megvan a véleményem de a párom fontosabb.


2011. ápr. 26. 20:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
En szerettem a férjem csalàdjàt, viszont màra màr utàlattà fajult, mert elfàradtam velük.
2011. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát neharagudjatok meg de mindenki magából indul ki.......... nekem is vannak negatív tapasztalataim de aki így beszél arról a családról ahová beházasodott.... minősíthetetlen

mielőtt lebunkóznátok elmondom, hogy az okoskodás az csak töredéke annak amit én éveken keresztül elviseltem...

talán kicsitt gondolkodnotok kellene...

2011. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
hagydj rájuk, adj nekik igazat mindig, legyél velük kedves és fogadd el így őket, h ilyen kötözködök..:/ tudom, h nehéz lesz ez de ezt kell csinálnnii aztán majd abbahadják az okoskodást idővel ha nekik adsz igazat :) és a családja miatt a barátodst ne hadj el
2011. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

Én sem vagyok jobban az anyóséktől, főleg, hogy együtt is lakunk, így elviselni is elkel, egy fedél alatt lakunk, így ha valami hülyeséget kitalálnak, akkor mivel ők a ház urai, így bólintok, mégha közbe tök hülyeségnek tartom. Elintéznek azzal, hogy nem értek hozzá, nem úgy kell, pedig ők csak máshogy szokták meg a dolgokat, s hiába mondom, hogy a családomba mindenki úgy csinálja, mint én, erre közlik, hogy náluk(más megye) máshogy csinálják, más szokások.Amúgy nagyon jószándékú emberek, csak hát már falra mászom tőlük, csak az nyugtat, hogy nemsokára költözünk, ez nyugtat.

Addig meg próbálok örülni annak, hogy velük lakunk még, mert ki tudja, hogy anyósom meddig él, mert beteg, apósomnak is megvannak a maga betegségei.

2011. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

a drogos kiscsaj mellé ki áll oda hogy össze tudja magát szedni?

a függőség komoly probléma amit egyedül nem tud megoldani, ha van az emberben egy kicsi érzés akkor felkarolja, még akkor is ha csk "döglik a kanapén"

és minden kapcsolat kettőn áll...

nézzen magába aki ilyen családban él és panaszkodik ahelyett hogy vagy lelépne vagy megtenne mindent hogy jobb legyen a kapcsolat

2011. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

pedig van ilyen okoskodós természet...iszonyú!

persze aki ebben nőtt fel annak talán nem tűnik fel mert ezt szokta meg de számomra elviselhetetlen ha megakarják mondani h miért nem törlöm ki jól a fenekem :)

2011. ápr. 26. 21:08
 17/24 A kérdező kommentje:

amúgy én is drogoztam,cigiztem, szegény családból származom

mindent elhagytam teljesen 1edül és dolgozom tisztességesen!

nem úgy kell elképzelni h drogos h lövi magát és egész nap a kanapén flashel :) hanem h annak ellenére h szegény nem dolgozik hétvégente eltud költeni 25000et bulira...

2011. ápr. 26. 21:13
 18/24 A kérdező kommentje:
és azt még hozzáteszem h mindezt unalomból csinálja...
2011. ápr. 26. 21:14
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Vajon ők hogyan vélekednek rólad? Lehet, hogy látják rajtad, hogy több vagy, de annál jobban irigyelnek, féltékenykednek, tehát annál rosszabbnak látszanak. Egyre rosszabb lesz, a folyamat önmagát rontja.

Csak egy megoldás van: Megbocsátás. Ne vedd észre a hibáikat. Legyél türelmes, kerüld a kritizálást. Legyél kedves, és csakis a magatok dolgaival törődjetek. Ha ezt nem tudod felvállalni, akkor menjetek szét.

2011. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy a helyzet jobb lesz az idő múlásával.

Az ember a másikkal megkapja annak családját is, minden jóval és rosszal együtt. Ez csak akkor kerülhető el, ha az ember anyátlan-apátlan árvával jön össze, akinek még testvére sincs. Ezt tapasztalatból mondom.


Lehet, hogy a párod kiáll melletted, de ha belegondolsz: melyik ujját harapja meg?

2011. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!