Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A külső egyáltalán nem számít...

A külső egyáltalán nem számít a házasságban?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél felmerült, hogy a partnert minden külső formájában szeretni kell és kívánni, akkor is, ha 30 kg pluszt szedett magára.

Valóban?


2011. ápr. 26. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem számít. Bár nem vagyok férjnél, de nekem számítana. Ahogy előtte is.
2011. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Dehogyis, jó,elhagyni nem kell,mert megváltozott,DE azért mert valaki házas magát se hagyja el, a másik fél meg ösztönözze a változásra pozitív irányba...Szerintem
2011. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

a hátasság nem azt jelenti, hogy oké elvett/elvettem, akkor hízzunk meg nyugodt lelkiismerettel, és legyünk akkorák, mint egy választási malac.

Ugyanúgy oda kell figyelni, magadért is, és a partneredért is. És normális házasságban sértődés nélkül meglehet mondani a másiknak, hogy "figyelj, szeretlek imádlak, de egy picit figyelj oda"


22L

2011. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Már hogyne lenne fontos. A házasságnak a szex is része, én pedig nem tudnék egy olyan férfival lefeküdni aki külsőleg nem vonzó számomra. Így egyre kevesebb szex lenne, ami a házasság megromlásához vezet.
2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
illetve: házasság bocsánat elírtam
2011. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A 30 kiló akkor nem számít ha a partner így ismeri meg a másikat. Viszont ha a másik a 30 kilót a házaság után szedte fel az már általában igen zavaró. ha ez csak pl egy évig tart mert terhesség után kb ennyi idö míg régi a másik akkor más.

én 80 kilósnak ismertem meg a férjemet, nem szeretném 120 kilósnak látni most 85 ez nem zavar.

2011. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Ott azt válaszoltam, hogy a párom már esküvő előtt is pocakos, megiserkedésünkkor is az volt, és nem emiatt fogok hozzámenni. Ettől függetlenül fontos a külső is, az az egészséges. De továbbra is fenntartom, hogy nem a külseje miatt élek vele 5. éve. Ahogy ő sem velem, neki is más lenne a külső ideálja :)
2011. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
de számít. a szexuális vonzódásban biztosan és ugye az is a házasság része.ha a párom (férfi)felszedne 30 kilót biztos hogy nem tartanám annyira kívánatosnak, és abban is biztos vagyok hogy fordítva is így lenne.
2011. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Számít a külső, de vannak fontosabb dolgok is. A feleségem például felszedett várandósan 20 kilót, szülés után is így maradt rajta felesleg bőven, nagy volt a pocija, a bőre sem volt már olyan feszes mint az első randinkon, de én nem a bőrébe vagyok szerelmes, hanem az emberbe, a jó feleségbe, a tökéletes anyába. 1 éves a lányunk és most kezdett el újra sportolni, szóval vissza fogja nyerni a formáját. Nem zavart az az 1 év, hogy ducibb volt egy kicsit sem, ha nem fogyna le, nekem akkor is nagyon tetszene.

Az igénytelenség az megint más, egy büdös nő már váló ok lehet simán.

2011. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Számít a külső. Szerintem szülés esetén nézhető el ha meghízik a nő. Más esetben igen is, hogy oda kell figyelni magunkra, hogy kívánatosak maradjunk a párunk számára. Akár a férfi akár a női részt nézzük. És nem csak az elhízásról van szó. Öltözködés, ápoltság...

A férjemnek "sikerült" jó pár kilót felszednie mióta eggyütt vagyunk. Hangsúlyozom, szeretem minden dekáját, de azért néha szoktam neki mondani kedvesen, hogy kicsit leadhatna. Persze nem így fejezem ki magam, kedvesebben. Nekem is volt hízottabb időszakom de észbe kaptam, és le is adtam. Figyelek az ápoltságra, csinosan öltözködjek, ha meglát egy csinos nőt az utcán, ne sóvárogjon, hogy neki már csak egy trampli van, húsz kiló plusszal.

Tíz éve vagyunk eggyütt.

2011. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!