Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A külső egyáltalán nem számít...

A külső egyáltalán nem számít a házasságban?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél felmerült, hogy a partnert minden külső formájában szeretni kell és kívánni, akkor is, ha 30 kg pluszt szedett magára.

Valóban?


2011. ápr. 26. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat, természetesen nem sorolom ide, ha terhesség vagy betegség miatt hízik valaki - ergo nem tehet róla.

Arra a jelenségre gondoltam, amikor valaki "már benne vagyok a tutiban" alapon elhagyja magát és -bocsánat- felzabálja magát vágósúlyra.

2011. ápr. 26. 21:54
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Elég gusztustalanul beszéltek a nagyobb darab emberekről. Tisztelet a kivételnek.

Akinek nem tetszik az váljon, aki meg elfogadja, maradjon. Ennyi. Van akinek számít, és elhagyja a partnerét, van akit nem zavar. Engem nem zavarna, max. félteném a páromat.

2011. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Hogyne számítana! Nem úgy működik a dolog, hogy most már papíron le van írva, hogy jóban, rosszban, ezért el is engedhetem magam. Jól elhízok, sörhasat növesztek, büdös szájjal böfögök nagyokat, de a párom úgyis meg fog kívánni, hiszen a feleségem... A FÉRFI és a NŐ nem múlik el a papír aláírásával. Fent kell tartani, újra és újra fel kell kelteni a testi vonzalmat is! Ugyanúgy egy nő se tegye meg, hogy nyúlott mackóban, 25 kiló plusszal flangál. Közben pedig sír, hogy az ember már nem kívánja meg, mások után forog az utcán. Persze vannak olyan helyzetek, amiket feltétlen el kell fogadjon az ember. Pl. neadj' Isten betegség, terhesség, stb. miatt is túlhízhat valaki. De itt nem is ez a lényeg. Természetesen kövéren is lehet nagyon kívánatos valaki, egyszerűen inkább az a lényeg, hogy adjon magára. És ne csak a munkába menet, a férfi kollégáknak öltözzön ki a feleség, hanem otthon, a párjának is fent kell tartani az érdeklődését. Ugyanígy a férfiakra is igaz ez....
2011. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Fontos a külső is. Úgy értem, hogy attól, mert valakik házasok, még nem szabad, hogy egyik fél - vagy mindkettő - elhagyja magát, és már ne legyen igényes önmagára. A szerelem úgy tud hosszú éveken vagy évtizedeken át megmaradni, ha mindig próbálunk kívánatosak lenni a másik számára. Nyilván fárasztó a munka, stb. mellett, de akkor is meg kell próbálni, nem szabad eltunyulni. Én 8 év után ugyanúgy tetszeni akarok a páromnak, mint eleinte.
2011. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
27%

[link]

Komment nélkül :)

2011. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

a férjem 30 kilót szedett fel magára. és ugyanúgy imádom, ha nem jobban... de azt hozzá teszem, neki jól áll a plusz súly, mivel megvan hozzá a kellő testfelépítése.

szóval fontos, de mindenkinél mások a határok. például nálam ez a plusz 30 kiló, egyáltalán nem számít...de ha még 20-at felszedne, azt már én sem tolerálnám ilyen könnyedén..

2011. ápr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Off:


Sok esetben igen is tehet a várandós nő arról, hogy 20-30 kilókat hízik. Sokan egyszerűen zabálnak és nem is akármit. Persze számoljuk csak a baba,méhlepény, magzatvíz és a normális 2-3 kiló zsír súlyát. 12-13 kg a plafon. Ehhez még jöhet ugye a vizesedés. De szülés után lemennek ezek a kilók érthető módon, akin rajta marad 10 meg 15 kiló az tudjuk, hogy zsír. Ez van. Egészségesen kéne enni gyermekvárás alatt is.

2011. ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!