Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Aki otthon van...

Anyukák! Aki otthon van munkahely hiánya miatt nem depis? Vagy csak én unom ezt a monotonságot? Utálok felkelni, nincs kedvem semmihez!

Figyelt kérdés
Reggel életet "verni" a gyerekbe,elvinni oviba,főzni,takarítani,mosni,boltba menni,erről szól az életem és ez egyszerűen depresszióssá tesz.Hiába próbálok ellene tenni..És ezeknek sosincs vége.Gyűlölök főzni egyszerűen már...csak én vagyok így.25 éves vagyok.és egy 4 évesem van.
2011. ápr. 27. 07:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
08.08-as,akkor tudod,mit érzek.Az én párom is odavan,sokszor még hétvégén is,a kicsi az apjánál hétvégente sokszor,én meg itthon egyedül szenvedek!
2011. ápr. 27. 08:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam egy éves, most várjuk a második babát. Szeretek itthon lenni, igaz én és a férjem sosem csináltunk problémát a háztartásból. Gyűlölöm a házimunkát, de tiszta ruha, tiszta edények mindig vannak, nem főzök minden nap, és takarítani sem takarítok folyton. (kb 2szer egy héten)

Amúgy falun lakom 4 éve, helyben egy barátnőm van, ő is a városból költözött ide, de ritkán találkozunk, neki nincs gyereke.Nem mondom, ha be akarok menni a városba, az igényel némi szervezést, de rájöttem, hogy más nem fogja helyettem izgalmassá tenni az életem. Ha újdonságra vágyom, nekem kell róla gondoskodnom.

2011. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én megértelek, 3 gyerekkel vagyok ebben a helyzetben. Az könnyen beszél, akinek vállalkozása van, hasznosíthatja magát, v. akinek helyben laknak a haverjai/ barátai, nagyszülők jönnek-mennek, ki tud néha szabadulni, van kivel beszélgetni.Mondjuk nagyvárosban is könnyebb, több a munkalehetőség, több az ember, lehet ismerkedni. De tök egyedül lenni a gyerekekkel éveken át, minden nap ugyanaz, csak kb havonta bontja meg ezt egy e-mail, hogy sajnos nem vettük fel, nagyon rossz. Nekem a mozgás jött be, van kert (falu uis), ások, kapálok, barkácsolok, ez segít. Gondolom, vmi sport is segíthetne, meg talán nyelvtanulás, az is hasznos tevékenység, és hátha munka is jobban akad utána.
2011. ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!