Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő létemre inkább fiú barátaim...

Nő létemre inkább fiú barátaim vannak a lányokban sosem bíztam és nem is érdekelnek a barinős lelkizések. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is így van, nem tudom miért lehet. Szerintem az is közrejátszik nálam, hogy bátyám van. Meg azt vettem észre, hogy egy csomó lánynak nincs vagy alig van humorérzéke.
2011. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Apakomlexus?
2011. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezzel én is igy vagyok


De én ugy nőttem fel,hogy nagypapámon kivül csak nők vettek körül,utáltam is rendesen a dolgot,ezért fiukkal haverkodtam mindig


a lányok nagy része nyivákol,és nem megbizható


a ritka kivételt meg nehéz megtalálni


plussz műszaki irányban dolgozom,itt még kevesebb is a lány


nekem igy jó


téged se zavarjon,csak majd a leendő pároddal vigyázz,nekem 2 évembe telt mire lebeszéltem a féltékenykedésről:)

24/N

2011. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már miért lenne apakomplexus?Olyan könnyen véleményt mondanak az emberek valakiről akit nem is ismernek!

Hihetetlen!

Szerintem csak egyszerűen ilyen a temperamentumod!Nincs ezzel semmi gond!Az egyik ember ilyen a másik meg olyan.

Hogy mitől lehet nem tudom de talán a szociális hatások amik értek.Gondolok itt fiútestvérre vagy szülő is hasonló talán mint Te vagy nem szereted túlspirázni a dolgokat mint ahogyan a legtöbb lány teszi!

2011. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán vannak barátaim, de lányok főleg nem. Amikor utoljára próbálkoztam ezzel, nagyon szerettek rámászni az épp aktuális pasimra. Hát kösz nem kérek ebből.

Amúgy sem tudok szótérteni lányokkal. Untatnak.

Mondjuk én már a "barinő" szótól is falnak megyek :P

2011. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ki nem állhatom amikor vagy pasiról fecsegnek vagy a ruháról vagy épp a sminkről,egyszerűen a legtöbb nő persze van kivétel mint én csak ilyen nyivákolós témát tud mint pl Valóvilág:S kit érdekel, hogy x y-nal kavar meg ilyenek
2011. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez van.

A legjobb barátom is fiú, összesen 2 lány (a legjobb barátom barátnője és egy másik lány) akiket a barátnőimnek tartok, a többiek mind fiúk.

Nem tudom, mitől van, én is törtem már ezen a fejem, mert egyáltalán nem vagyok fiús lány (sőt, inkább nagyon is lányos :) ).

Itt írta valaki, hogy a lányoknak többnyire nincs humorérzékük, egyébként ez tök igaz, én is észrevettem, hogy sokan nem értik azokat a dolgokat, amiken egy fiú társaságban szakadunk a nevetéstől.

A másik ami hatással volt rám ilyen szempontból, hogy általános iskolától fogva azt láttam, hogy a nagy "barátnők", mikor nincs ott éppen a társaság egyik tagja, úgy lek*rvázzák meg kibeszélik egymást, hogy nem igaz, de mikor ott van akkor persze nagy a lááááv.

Na ettől azóta is hányok, már akkor gondoltam, hogy nekem erre nincs szükségem.

A harmadik dolog, (ami beképzelten fog hangzani, de szerintem igaz), hogy a lányok rivalizálnak egymással és általában utálják azt, aki szebb náluk.

Mivel elég szép vagyok, ezért sok lány vetélytársat lát bennem, ezért ők sem barátkoznak velem (amit én igazából nem is bánok :) ).

Hát, ennyi amit össze tudtam szedni :).

Amúgy én jól elvagyok így, imádom a barátaimat és örülök, hogy ilyen vagyok :).

L/24

2011. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy a női barátságok nem élik túl az átlagos 3 évet. nálam is bejött. nem volt sok lány barátom, de azokban csalódtam a legtöbbet. a fiúkkal jobban el tudtam beszélgetni mindig.
2011. máj. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!