Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Mit csináljak a barátnőmmel? Félek hogy "elszajhul".

Figyelt kérdés

Tetszett neki egy srác pár hónapig,smároltak is,volt is nála,az a lényeg hogy a barátnőm kiábrándult belőle,mert megbántotta. De most a bulikban oda megy a pasikhoz(mondjuk a pasik is hozzá),és smárolnak,táncikálnak(persze egy éjszaka csak egy sráccal smárol),tudja mondjuk hol a határ,nem teszi ki a melleit,normális meg minden,csak nagyon félek hogy mi lesz így vele. Most keresi a kapcsolatot,de rettegek hogy valaki szépet-jót mondd neki,és... :/ Rossz nézni ahogy szegény szenved,mert tudom hogyha boldog lenne,soha nem csinálna ilyet,de nagyon vágyik egy pasira. Mit tegyek? :(

16L / 16L


2011. ápr. 27. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért szajhulna el attól, hogy flörtölget?

A szajha az pénzért árulja a bájait. Ő ettől messze van, de még attól is, hogy afféle "könnyűvérű nőcske" legyen.

És nem vagy a gardedámja. Nem a te dolgot őt a "helyes úton" tartani. Ez az ő élete és felelőssége.

2011. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak ilyen múló állapot, nekem is volt ilyen időszakom, és nem lett tőle semmi bajom. Attól függetlenül világéletemben normális csaj voltam, és vagyok is. Nekem ez anno egyfajta 'önigazolás' volt, hogy hiába dobott el egy srác, attól még vonzó vagyok, tetszek stb. Majd kinövi:) 19/L
2011. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Az ő dolga. Ha "elszajhul", az is az ő dolga. Nem kell megmentened senki. Te légy olyan, amilyen vagy, ő meg legyen olyan, amilyen akar. Csak azt döntheted el, hogy akarsz-e barátkozni vele. Azt nem, hogyan viselkedjen.
2011. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

jaaaaaj, ennyi idősen szerintem sok lány csinált vagy csinál ilyet. énis, még sem lettem semmiféle útszéli.

nem csal meg senkit, nem teszi szét a lábát senkinek.

egy kellemes este, tánc, egy kis smárolás még nem a bűnök bűne.

ilyenkor élje ki magát, ne akkor, amikor már komoly kapcsolata lesz. ezek élmények!

én is nagyon szívesen emléxem vissza azokra a nyári estékre, amikor egy helyes sráccal táncoltam és csókolóztam. nem ígértünk egymásnak semmit, egyszerűen csak jól éreztük magunkat kötöttségek nélkül, a józan ész határain belül.

2011. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem meg,hogy milyen idióták járkálnak ezen az oldalon állandóan,akik lepontozzák az értelmes válaszokat.Minden esetre gratulálok annak,aki szerint normális,hogy egy 16éves lány minden idegennel smárol.Az egy dolog,hogy ma már ez "megszokott és természetes" ebben a korban,de most őszintén,mire jó ez az egész?Van értelme?Nincs!A provokáción kívül semmi.Első látásra még csak komolyabb vonzódás sem alakul ki két ember között.El van keseredve,kész,majd túlteszi magát rajta,de elég sok helyről hallja az ember,hogy utána meg jön a lelkiismeret furdalás,csak azért bátorkodtam a barátnőjének tanácsolni,hogy inkább beszélgessen vele a bánatáról,minthogy a csaj ilyesmibe meneküljön.Az elkeseredésre meg 16évesen nincs oka,majd később ő is belátja,amikor komoly kapcsolata lesz,hogy felesleges volt ez az egész.Én sem vagyok prűd,de azért ne legyen már az normális a 14-16éves lányoknál,hogy minden buliban más-más idegennel smárolnak.Egy normális párkapcsolat sokkal több örömet tud szerezni az embernek(minden téren).

De valószínűleg az ilyenek biztos okosabbak az embernél,majd meglátjuk pár év múlva hogy gondolnak erre vissza,de szerintem akiről a kérdés szól,nem azért csinálja,mert olyan jó neki,hanem mert ebbe menekült-szóval ezért nem kellene az értelmes válaszokra a piros kezet nyomni.Persze akinek jó,az csinálja,mindenki maga dönt a saját életéről.

2011. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, persze, hogy jobb lenne, ha nem csinálná. De néha annyira fél az ember egy párkapcsolati kudarctól és fájdalomtól, hogy ezt a 'könnyebb' utat választja. A kérdés csak arra irányult (meg a válaszok többsége), hogy nem ettől lesz valaki szajha, de persze lehet 'löket', ami megindít a lejtőn. Tényleg jó lenne kérdező, ha beszélgetnél vele erről, hisz ez is egyfajta 'menekülés' lehet neki, hogy ilyenkor nem dobhatják el, mert nincs is kapcsolat. De ha tényleg csak puszta szórakozásból, néha fordul elő ilyen, az szerintem sem a világvége. Az ember fiatalan csinál hülyeséget, csak ne legyen belőle rendszer, és ne hagyja magát, hogy több is történjen.
2011. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek minuszt adtam!
2011. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!