Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, ha valaki...

Mit gondolsz, ha valaki megcsalja a párját, attól még szerelemből szeretheti igazán?

Figyelt kérdés

Szóval nem részegen,nem drogosan,hanem teljesen tiszta körülmények ellenére mégis megteszi..



Nem történt velem ilyen szerencsére,csak eszembe jutott.


2011. ápr. 27. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
szerintem ilyen nincs. ha szereti nem teszi. aki állítja, hogy ilyen van az nem volt még szerelmes csak azt hiszi
2011. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit megcsalunk azt már nem iagazából szeretjük,legfeljebb megszoktuk hogy ott van.
2011. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nnem mindegy miért mondja hogy hú de szereti a párját:azért mert rendes,eltartja stb,érdekből,vagy őszintén mert a párja a másik fele.
2011. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A két dolog abszolút kizárja egymást. Aki megcsalja a másikat, az nem lehet belé szerelmes. (főleg, ha nem részegen, drogosan, öntudatlanul teszi)
2011. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem tudná megtenni, "tiszta" körülmények közt, amikor át tudja gondolni a tette súlyát, biztosan nem
2011. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok, nem bántom meg (főleg tiszta tudattal, bár szerintem az alkoholos/drogos befolyásoltság nem kifogás) a páromat ilyen dologgal..
2011. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki félrelép az nem szerelmes. Ámíthatja magát, de már nem az. Még igazán szeretet sincs, csak megszokás. Tapasztaltam.
2011. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Mi a szerelem, először ezt kellene tisztázni.


A szerelem lehet pillanatnyi állapot is - valószínűleg ezért csal az illető, de akkor abban a pillanatban (csak abban a pillanatban) abba szerelmes, akivel csal.

(Ha nem, akkor miért tenné? Senki nem fekszik le olyannal, akit nem kíván, ha mégis, az durva igénytelenség, ráadásul értelme sincs, ha van párja, akivel szintén lefekhetne.)


Emelett létezik szeretet. Elvileg a csalás mellett szerethetné a párját, de ebben meg nem hiszek, mert ha szeretné, nem "csalná", alázná meg.


A válaszom tehát: nem.

2011. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2011. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!