Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelemből mentem férjhez,...

Szerelemből mentem férjhez, de mit csináljak ha mindenki bánt engem mert 30 évvel fiatalabb vagyok a férjemnél? Csipkelödnek direkt megbántanak tb az ő ismerösei főleg. Nem értem miért csinálják.

Figyelt kérdés
az én ismeröseim meg azzal jönnek hogy én már ugyis gazdag vagyok általa stb. közben a dplomás évei alapjáni minimálbért kapja a férjem és kis lakásban lakunk mit tegyek hogy ne bántsanak?
2011. máj. 8. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szard le őket!!!!!!!!!! Tudom borzalmasan nehéz, de aki másokon élcelődik, annak valójában saját magával van baja, mert ő nem boldog és keresi a látszólag boldogban is a boldogtalant. Ha szereted a férjed, akkor tarts ki, hagyd rájuk, akármit is mondanak. Semmi közük hozzá mennyivel idősebb a férjed nálad!
2011. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

ha epés megjegyzés jön: mosolyogj! csendben, szó nélkül. Hozd zavarba őket.

Nincs semmi közük, és valószínűleg irigyelnek is

2011. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként tényleg irigyek. Azt írod az ő korosztály bánt.Tudod, általában a fiatalságot irigyelni szokták. Nem mindenki, de nagyon sokan. Egy 35 éves nő az akkor 16 éves húgomnak és a vele egyidős barátnőjének kezdte el az utcán minden ismeretség nélkül előadni, hogy ő nem néz ki annyinak amennyi :D Mindenki rajta röhögött..
2011. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 napietus ***** válasza:
80%
nincs hozzá semmi közük. az én férjem 15 évvel idősebb nálam, ezt is furcsálták néhányan, de aztán látják, hogy jól megvagyunk, és megszokták :) a férjed ismerősei lehet, hogy csak irigyek, hogy a férjednek ilyenn fiatal felesége van. egyébként csak mostanában olyan nagy dolog ez, az én apósom 20 évvel volt idősebb anyósomnál, mégse zavart ez senkit (mégis szegény Anyuka ment el előbb :()
2011. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed ismerosei valoszinuleg az O korosztalya.

Teged semmiben sem vesznek, gyereknek, eretlennek minositenek. (Megha 40 vagy, akkor is) Ugy gondoljak, ugy se leszel a ferjeddel sokaig, nem erdemes rad idot tolteni.

A Te ismeroseid meg termeszetesen irigyek, arra ami nincs.

2011. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

IRIGYEK!

HA IGAZÁN SZERELMES VAGY NEM FOGLALKOZOL MÁS VÉLEMÉNYÉVEL.ENNI.A KORKÜLÖNBSÉG ELÉG SOK,MEGÜTÖD A BOKÁD IDŐVEL!

21/n

2011. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek az elsővel, kakkintsd le a beszólásokat.Aki csipkelődik, az a reakcióra is kíváncsi lehet.Nyilván bántásból teszi, de ha felmérgeled magad, azzal csak neki teszel jót, mert kiélhette rajtad magát.Én "csak" kilenc évvel vagyok fiatalabb a páromnál, de én is sok piszkálást kaptam, de amikor látták, hogy nem érdekel, és már nem volt sláger, abbahagyták.

Az is lehet, hogy (gondolom a barátai a pároddal egyidősek kb.), még furcsa nekik ez a helyzet, és nem tudnak vele mit kezdeni.A párod hallja ezeket a csipkelődéseket? Ő mit szól hozzá?

Az én ismerőseimnek meg megmondanám, hogy mindenki a saját háza tájékán sepregessen!

2011. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ne törődj velük, majd az élet meg minden téged igazol. Ne hagyd, hogy ez tegye tönkre a kapcsolatotokat, hogy azt mondhassák, na ugye megmondtuk!
2011. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
hány éves vagy? :) Mióta vagytok együtt a férjeddel?:)
2011. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
29 1 éve házasodtunk de szerelmes 10 éve vagyok belé:-)
2011. máj. 8. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!