Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő akar tőlem valamit,...

Egy nő akar tőlem valamit, hogyan kezeljem ezt, hogyan lépjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Biszexuális nő vagyok, de férfi mellett állapodtam meg, házasok vagyunk 2 éve, gyereket akarunk. Van egy nő, aki egy régi ismerősöm barátja, egyszer, úgy 5 éve kb találkoztunk és akkor nagyon megtetszettünk egymásnak, de elment az országból, és nem is akartam neki olyan nagy jelentőséget tulajdonítani. De most ismét találkoztunk januárban az ismerősöm miatt, és nagyon felkavarodtak bennem a dolgok, kicsit megdobogtatta a szívemet, de semmi nem volt, csak sokat beszélgettünk. Csak barátkozás céljából beszélgettem vele, de már ezt is megbántam. Tudja, hogy van férjem, de mégis közeledik "úgy", meg nagyon szép dolgokat mond, de nem lehet, s ezt már mondtam neki is. Nagyon szeretem a férjemet, és nem akarok senki miatt kilépni a házasságomból. De mégis vonzódom hozzá és emiatt bűntudatom van. Szerintetek mondjam meg neki, hogy többet nem akarok vele találkozni, vagy maradhatunk még ettől sima barátok?

26/N


2011. ápr. 28. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a kérdésben édes mindegy, hogy biszex vagy-e vagy sem. Most férjed van, akinek hűséggel tartozol (nem a törvény vagy a hímsovinizmus okán, hanem mert hozzámentél, tehát mellette döntöttél). Ahogyan másik férfival sem csalhatnád meg, úgy a régi lánnyal sem.


Ha jó a kapcsolatotok, szeretitek egymást, akkor tartsd távol magad ettől a régi érzelemtől, mert csak ártani fog. Erre sajnos egyetlen, de fájdalmas módot ismerek: örökre engedd el, küldd el, tűnj el az életéből és ő a tiedből. Ebből barátság nem lesz!

2011. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Tudom, hogy mellette döntöttem, ehhez is tartom magam. Csak most bekavart ez a dolog és szeretném elfelejteni. Azt mondod, ne beszéljek vele többet? Lehet, hogy tényleg ez lenne a leghatékonyabb megoldás. Csak attól tartok, hiányozna barátként.
2011. ápr. 28. 15:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Alap, hogy nem beszélsz vele többet, de előtte megindokolod neki, hogy miért nem. Mert szereted a férjed, és nem akarod, hogy bármi is közétek álljon. Ezután elbúcsúzol, és többé nem keresed. Így tisztességes.
2011. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem semmikepp ne beszelj vele tobbet. Undorito egy no lehet, ha tudja, hogy van ferjed es megis kikezd veled. Onzo, aki csak magara gondol. Persze, hogy mondd meg, hogy tobbet ne talalkozzatok. Baratsag hogy lenne ebbol, mikor ilyen nyomulos? Pff


Tobbre tartsd a hazassagodat annal, hogy ezzel a novel baratkozol. Melyik fontosabb? O vagy a hazassagod? Az meg nem baj, ha gondolati szinten megtetszett, mert ezt nem nagyon lehet iranyitani, de ha tettekben is megnyilvanul ez, akkor ott mar nagy gond lesz.

2011. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gusztustalan dolog ez, abszolút önző az illető. Csak ki akarja nyalatni magát, és nem érdekli, hogy mit érzel, vagy hogy ettől tönkremegy -e a házasságod.

Elcsábultál egy kicsit, ez mindenkivel megesik. De most neked kell okosnak lenned és mérlegelned, hogy mit veszíthetsz. A másikban ne bízz, mert bármit meg fog tenni azért, hogy levarázsolja a bugyid, de utána csak te nézel szembe a következményekkel.

Csak ennyibe gondolj bele: Jó lesz, ha a dolog kitudódik, és a férjed fülébe jut? Ha elváltok, és elveszíted?

Így mérlegeld a továbbiakat.

2011. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Menekülj, amíg lehet! (Amíg tudsz!) Ha nagyon belebonyolódsz újra érzelmileg, akkor csak nehezebb lesz, végül pedig képtelenség lesz elhagynod őt.


Ha a férjeddel amúgy minden OK, és tényleg szeretitek egymást és gyereket akartok, ne kockáztasd ezeket!

(Amúgy ő tudja, mi a helyzet ezzel nővel, illetve hogy egykor vonzódtál hozzá? És hogy biszexuális vagy? Vigyáz, mert ha nem tudja ezeket, akkor nagy a kísértés, hogy látszólag egyszerű barátnőként fenntarthatnád a kapcsolatot a nővel, hiszen a férjed esetleg nem is gyanítja, hogy vonzódsz hozzá. Szóval mindenképp vess véget ennek a kapcsolatnak, mert hosszú távon csak több fájdalmat okozna!)

2011. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Neked mint biszexnek jogod van kiélni a biszexualtásodat szerintem, mert úgyis utat tör magának, ezen a férjed nem sokat tud segíteni. Perzse, ha így vett el, nem lesz gond.
2011. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minden házasságban vagy kapcsolatban lesznek holtpontok. Amikor van egy barát, aki titkon szerelmes, ilyenkor megvigasztal ami jól is esik. Majd sírni kezd az ember, a másik magához öleli, amiből csók lesz, majd szex. Nekem a házasságom ment rá, amikor az egyik barátomnál vigasztalódtam. Ne játsz a tűzzel! Ha te is többet érzel, akkor meg pláne ne! Barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha!
2011. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Neked mint biszexnek jogod van kiélni a biszexualtásodat szerintem, mert úgyis utat tör magának, ezen a férjed nem sokat tud segíteni."


Ez azért marhaság, mert akkor a heteroszexuálisok is megcsalhatnák a párjukat, mondván, hogy szükséges szexualitásukat kívánják kiélni, és az tör utat magának.

A kérdező úgy döntött, férjhez megy és gyermeket vállalnak együtt, továbbra is az a véleményem, hogy ehhez kell tartania magát. (Vagy megszakítani a kapcsolatot a férjével, és új életet kezdeni, de azért ez meredek lenne...)


Teszem hozzá, hetero vagyok, így nem saját tapasztalatból beszélek.

2011. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, és köszönöm, hogy segítetek, nem pedig vádaskodtok. Már amiatt is bűntudatom van, amit érzek, holott nem csináltam semmit. Bár ölelkezni ölelkeztünk, de ez volt a maximum, tovább biztos nem mentem volna. Egyfolytában azt mondogatom magamban, hogy a férjemet szeretem, ezért mentem hozzá feleségül, szeretnék tőle gyermeket, nem szabad hagynom, hogy ilyen hülye érzések befolyásoljanak. Ő tud a beállítottságomról, de azt is tudja, hogy ennek ellenére mellette kötöttem ki, mert szeretem. Ezt a dolgot viszont nem szívesen mondanám el neki, nem akarom felidegesíteni, biztosan nagyon mérges lenne.
2011. ápr. 28. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!