Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit készítsek anyukámnak...

Mit készítsek anyukámnak anyák napjára? 17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! nemsokára itt az anyáknapja, de nem tudom, hogy mit adhatnék anyukámnak... Nem akarok mindig venni (nem azért, mert sajnálom a pénzt), gondolom jobban örülne annak, ha egy általam kreált valamit kapna. :) Elég ügyeskezű vagyok, szerintetek minek örülne? Szoktam képeket is festeni pasztell krétával, készítsek neki egyet? (már van a falon, és nem ezért vagy azért, de tényleg szépek). Arra gondoltam, hogy pluszban elgitározom/énekelem anyunak Lolától a Mamát, vagy valami hasonló anyukás éneket. :) 17/L
2011. ápr. 28. 17:05
1 2
 11/14 napietus ***** válasza:
vagy megveszed a Praktikát (460 Ft). az a lényeg, hogy van egy teljesen sima, natúr alap album. ezek a kis albumok csak néhány kartonból állnak, amit kinyitható fémgyűrű fog össze, és így egyesével tudsz a lapokon dolgozni. de a boltban is tudnak segíteni, ha kérdésed van.
2011. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én az idén összeszedtem minden fényképét, megpróbáltam nagyjából időrendbe tenni és egészen lánykorától az esküvőn át velünk bezárólag, összevágtam egy videót. 20 perc lett, tettem alá zenét.
2011. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hú, ez nagyon jó!! :DDDDDD ez a videós dolog nagyon tetszik, de lehet, hogy egy albumban sorakoztatom fel... :DDDD hm.. :) mennnyi ötlet!
2011. ápr. 28. 17:57
 14/14 A kérdező kommentje:
elkészítettem az albumot, vagyis Word-ben szépen elhelyeztem a képeket és kinyomtatom egy a4-es lapra (fényképpapír) - az lenne a kérdésem, hogy hogyan illetve mivel köttessem össze? :) A sütin még gondolkodom, csak az a baj, hogy azt nem tudnám meglepiként megoldani, mert itthon van a hétvégén egész nap (május 1. készülődés stb..)
2011. ápr. 29. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!