Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiatal lányok többsége (18-24 korosztály általában) a 30 feletti pasikért csorgatja a nyálát?

Figyelt kérdés
Megbizhatóság, tapasztaltság általában ezeket hallom érvként, de hülyeségnek tartom, sőt ugyan úgy átverik és kihasználják őket, mint a korukbeli idiótább pasik. Mi van meg egy 30 éves pasiban, ami nincs meg egy huszon akárhány évesben? Esetlegesen a pénzen kivül.
2011. márc. 30. 08:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Mert sokan nem kapnak otthon megfelelő apaképet, az apjuk nem tekint rájuk úgy, mint a legszebb teremtésre, akit hordott a hátukon a föld.

Ezt a hiányt próbálják kitölteni azzal, hogy egy náluk jóval idősebb férfival kezdenek kapcsolatot.

Pozitív apakomplexusnak is hívják ezt.

2011. márc. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a kérdést úgy is fel lehet tenni, hogy miért van az ma, hogy egy lány a vele egykoruakat keresi. Ez van többségben. Jó pár évszazados hagyomány, hogy a 16 éves lányokat minimum 10 évvel idösebb férfihoz adták férjül. Igy lettek leosztva a lapok. Alapból ennek van hagyománya. Amugy kész vagy a házasságra? A nöknél a biologiai óra ketyeg ám. Neked lehet, hogy van meg 15 év fincsi szorakozásnyi idöd de egy 24 éves nönek nincs ám ennyi. Legalabb olyan 23-26 éves 3 fiut (és nem férfit)tudok a barati körben aki egy szülök bemutattkozása után sikitva szakitott a vele egykoru lánnyal, mert beijedt az elkötelezettségtöl.


Örülj neki, hogy huszonéves vagy! Majd ha 30-as leszel akkor simán ezeket a nöket fogod te is hajtani. Most pedig szaglász körbe a 16 évesek között. Nagyon rövid ám az az idö amikor ilyen lámyokat hajthatsz! Utána csak csorgatni fogod a a nyáladat utánuk. Most van jodog hozzájuk és ez a jogosítvány gyorsan lejár.

2011. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

08:05

Ember! A jóval idösebb férfi megjelölés 20-25 év kórkülönbségnél kezdödik. 24 éves Mé 33 éves férfival egy simán természetes állapot. Az abnormális az amikor egy 23 éves nö egy 22 éves fiuval kavar. A 22 éves fiunak van még minimum 13 éve addig, hogy elhatározza mit is akar egy nötöl a du.gáson kívül. A 23 éves nö pedig garantáltan bepánikol 4 éven belül.

2011. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyet értek az előttem szólóval.

Egyébként, a 30 feletti pasik (többsége, persze mindenhol vannak kivételek) már rájöttek, hogy a fejükben is lötyög valami, amit lehet használni.

2011. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

aart:

Nem tudom, de szerintem már a főiskolás korosztály is elég gyerekesen viselkedik manapság, nem tudom miért nem lehet elhinni, hogy valaki már 24 -25 éves korában is tud komolyan gondolkodni,felelősen dönteni.

Nem is olyan régen az emberek 22-25 évesen már megházasodtak, minek ezzel várni 30 éves kor felettig.

Ha valakinek addigra jön meg az esze, akkor hajrá, de nem tudom ez a későn érés, miért lenne vonzó egy lány számára, azon túl, hogy valamilyen szinten pótolja az apát is.

2011. márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező! Nagyon ritka az olyan huszonéves Pasi, aki szellemileg ott tart, mint a huszonéves Lány. Tapasztalatból mondom. 36 éves volt az exem,akivel teljes életet tudtam élni, tök egy hullámhosszon voltunk. Nyílván teljesen mások neki az értékek az életben, mint a fiatalabb pasiknak. Jelenlegi párom huszonéves, főiskolát végzett pasi, neki napi versenye az, hogy engem mennyien néztek meg az utcán, és Őt mennyien nézték meg. Ok, tudom nem mindenki ilyen, de én pont kifogtam egy olyat, aki még nem is élt együtt Lánnyal. Szóval nálam az, hogy átvezetem a pasit az élet nagy kapuján, nekem idegölő feladat, és tényleg egyszer sem biztos, hogy ha majd megjön az esze, nem bolondul meg valaki másért. Szóval felesleges köröket nem akarok magam ellen futni, értesz?
2011. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Azert, mert a 30-as korosztaly mar ferfi. A 20-as meg nem.


Nem baj, ha nem erted meg, csak fogadd el, hogy igy van.

2011. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Ők már férfiak, van stílusuk, és a külsejüknek sem árt egy kis érettség.
2011. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kb. ezekre a válaszokra számitottam, főleg arra, hogy a huszon éves lány már felnőtt és érett. Nos sajnos nem ezt tapasztalom. Volt olyan barátnőm, aki annó belemászott és miatta lett vége egy házasságnak. Ha valaki érett nem erőszakolják meg, mert kétes társágba keveredik, akik bedrogozzák. Mi abban a felnőtség és érettség, hogy kurv@nak öltözve vonaglanak idiótábbnál idiótább pasiknak a diszkóban és egy koktélért bárkit kielégitenek orálisan, vagy több fősulit is elkezd, de egyet sem fejez be, mert inkább bulizik és elszórja a fiatalságát. Lehet nagyon gagyi pédák de érett felnőtt gondolkodású ember csinál ilyet? Kétlem. Csak legenda, hogy hamarabb érnek a nők. Tudom mi a felelősség, helytállás, kötelesség, a becsület és a tisztesség, vállalom a teteimért a felelősséget, de ennek ellenére az itt elhangzott skatuják miatt mégis kisfiú lennék? Elég érdekes a viszonyitási alapotok. Ha egy lány teherbeesik, logikus az abortusz, kis idő múlva, mintha mi sem történt volna végigkefélteti magát a fél diszkóval. Ez felnőtség? Csak az elsővel tudok egyet érteni, nem azért kell az idősebb pasi, mert még ők is gyerekek és reménykednek, hogy megkapják az apaideált, aki mellett felnőhetnek. A kor nem minden, egy huszon éves is lehet értelmes, felelősségteljes gondolkodású...
2011. márc. 30. 14:02
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez, amit itt mindenki (köztük én is) leírt, a nagy többségre vonatkozik. A diszkóban meg nem huszonéves lányok vannak, hanem tizenévesek. Tudom, hogy úgy néznek, mint a huszonévesek, de nem azok. Mellesleg aki egy koktélért orálisan kielégít bárkit, azt nőneműnek sem nevezném, ha nem baj, ilyenekkel még a nememen sem szeretnék közösködni.

Az jó, ha te tudod mi a felelősség, stb. De Te kérdezted itt a népet, és megkaptad a nagy általános választ. Mellesleg egy normális érett lánynak majd be tudod bizonyítani, hogy normális érett fiú vagy. Nekünk nem kell.

2011. márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!