Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyjából fél éve ismerkedtem...

Tamás55 kérdése:

Nagyjából fél éve ismerkedtem meg az igazival. Nem egyszerű a helyzet, mert ő férjes és gyermeket vár épp. Mégis egymásba vagyunk szerelmesek! Mit tegyek/tegyünk?

Figyelt kérdés
Mindketten megtaláltuk a másikban az igazit és mindig beszéljük, h így lesz, h egyszer egymáséi leszünk! Én már ebben a pillanatban is képes lennék érte mindent megtenni és Ő is rengeteg dologban viszonozza az érzéseim és kimutatja mit érez, csak hát nem tudunk sülve-főve együtt lenni, pedig mindkettőnk vágya ez. Még is, ha megtudja lopni a perceket, akkor engem hív, vagy velem találkozik. Láttok esélyt arra, hogy egymáséi legyünk? Vagy milyen tanácsotok van rám illetve rá nézve? Szerintetek egy gyerek megváltoztatja a kapcsolat "nemjóságát"? Nem akarta egyikünk sem ezt a helyzetet, az élet hozta így. Ő már párszor elköltözött otthonról, mert megkapta az ígéretet,h jobb lesz, de nem lett jobb. Mért csak a saját bőrén tapasztal az ember?
2011. ápr. 28. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Sokan fognak most téged itt támadni,készülj fel rá!

Én azt mondom ne add fel,megéri "harcolni" :) Itt az én példám,mi most ott tartunk h gőzerővel keresünk nem túl drága és jó ügyvédet,aki elválalja a válás,közös vagyon,és láthatás ügyét. Hát nem egyszerű ilyet találni az biztos


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mit tettél? Vagy kellettek észérvek? Vagy rájött, h nem tehet "ellenetek" semmit?
2011. ápr. 28. 20:05
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

19:57

De Ti mind a ketten nagyon szeretnétek együtt lenni. És próbálkoztok. Ami meg a negatív véleményeket illeti, ne foglalkozz velük. Szeretitek egymást, és ez a lényeg. A kérdező viszont szeretne tovább lépni, de nem tud, mert a szerelme csaknem megy végleg oda hozzá! :S

2011. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
Aztán pár év múlva talál egy harmadikat és rájön hogy ő az igazi és mégsem te. Ha valaki képes otthagyni egyszer a párját, akkor az képes később is. Soha nem lesz egy nyugodt perced sem, hiszen tudod, hogy a szeretett párod bármikor képes megcsalni és ha úgy alakul továbblépni, mert ilyen, hiszen egyszer már megtette. Ilyen életet akarsz? Ezen gondolkodj el.
2011. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold az életed erre a nőre. Találsz olyat, akivel hasonlóan erős kötődést érzel majd. Így nem leszel boldog.
2011. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az utsóelőtti kommentedből kiedrül, hogy mennyire hitegeted magad sajnos. Mentségekez keresel a nő viselkedésére, pedig ő egy nem egyenes, felelősségválalásra képtelen éretlen személy,ezt vedd észre. Alulértékeled magad, hogy hagyod magad kihasználni. Undorító lehet a szeretőd, aki terhesen ilyen helyzetbe tudja magát keríteni.De te sem vagy semmi, hogy ezt eltűröd...mióta is tart a viszonyotok? már terhesen ismerkedtetek meg?A nő részéről ezek csak szavak, hidd el.
2011. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod,hogy így soha nem leszel boldog!S ha egyszer kidob,az életed maga lesz a pokol!Szenvedni fogsz és sírni,de ez Őt nem fogja érdekelni,Neki ott a biztos pont.Nem fogja Érted feladni.Sz@rik az érzéseidre,ha eljön majd az idő.Én tudom.
2011. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem nagyon keményen át vagy verve. Minden kommentedből ez sugárzik. Én megértem, hogy szerelem meg minden, de próbáld meg kicsit kivülről szemlélni az eseményeket. Arról már nem is beszélek inkább, hogy egy családot vágsz épp teljesen sz.rrá.

Vegyük a lehetőségeket:

Van egy kis érzelem a férje felé, igaz nem elsöprő szerelem, de mégis. Egy terhes Nő hormonjai úgy tudnak tombolni, hogy az valami elképesztő. Sok esetben, ettől kizárólag csak erősödik a férjével kapcsolatos érzelem.

Én mostanában már magam is meglepődök, hogy mennyire oda és vissza vagyok a Páromért, hihetetlen módon vágyom Rá, és a szeretetére.

Tegyük fel, hogy nem vágyik a férjére/nem is szereti. Akkor fennáll a lehetőség, hogy Te lettél a hormonjai áldozata. Ezt úgy értem, hogy hatalmas szeretethiányát Nálad éli ki. Ez csak átmeneti, amíg a hormonbomba hatása kitart. (Lehet a férje nem tudott alkalmazkodni a hirtelen megnövekedett elvárásokhoz.) Itt jön képbe az is, hogy terhesen ugye elkezdünk gömbölyödni stb... Sok Nőnek, akinek kicsit meggyengül ilyenkor az önbizalma, kell a visszaigazolás. Na itt most TE! lettél a megfelelő visszaigazoló erő. Ettől még egyáltalán nem biztos, hogy hosszú távon Veled akarna lenni.

Azt nem sikerült kihámoznom az infokból, hogy a szexuális örömöket Nálad találja-e meg. Gondolom igen... Ez még egy hatalmas erő lehet, ami Feléd húzza. Sok férj ilyenkor már óvja inkább a Babát, Anyaként tekint a feleségére. (Szerencsére Nálunk ettől még megmaradt az egészséges szexuális élet.) Nekünk viszont ugyanúgy szükségünk lenne arra, hogy érezzük, vonzó Nők vagyunk. Vannak, akiknek ilyenkor egekbe szökik a libidójuk. Tehát.... megint csak Téged használ erre a célra.

Pénzügyek: Tudod te mennyi a GYED és a GYES? Ha eddig is esetleg csak a kényelem és a pénz tartotta Őket össze, akkor ez kizárt, hogy pont most ne erősödne. Szerintem nagyon kevés olyan Nő van, aki kockáztatná a gyermeke anyagi és más jellegű biztonságát, egy teljesen új, még kialakulóban lévő kapcsolatért.

A legfontosabb pedig, mégis csak A GYERMEKE APJÁRÓL beszélünk. Örök életre marad köztük egy kötelék, ami számodra életre szóló bizonytalansághoz vezethet.

Ezeket a lehetőségeket és a kommenteket figyelembe véve, kizártnak tartom, hogy ki akarna lépni a házasságból. Kitéve egy csomó viszontagságnak a Babát. Ha akarta volna, már megtette volna.

Ha mégis megtenné, igazuk van az előttem szólóknak, amelyik nő erre képes, az bármelyik percben, zokszó nélkül ott hagy majd Téged is. Lehet pont akkor, mikor a közös Babát várjátok!

Kell ez Neked? Ne legyél naív!


Egy 34 hetes Kismama, aki imádja a Párját

2011. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a negatív komment. Igenis van olyan, hogy valaki elválik a férjétől valaki másért, vállalva akár a sokkal rosszabb körülményeket is!

Azért én azt mondom, évekig semmiképp se várj rá, mert indokot mindig lehet találni arra, miért nem most, miért később. Tűzz ki magadnak egy reális időt, amikorra lépnie kell és ne hagyd magad hitegetni! Beleragadhatsz ebbe a kapcsolatba, aztán meg később sajnálni fogod, mennyi időt elfecséreltél rá az életedből.

2019. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!