Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok! Ti számíthattok a...

Asszonyok! Ti számíthattok a férjetek segítségére, ha megbetegedtek?

Figyelt kérdés

És ha igen, milyen formában?

6 évnyi házasság után kicsit kezd nekem furcsa lenni, hogyha lázas beteg vagyok is, igyekszik nem foglalkozni vele és ugyanazokat a dolgokat várná el tőlem, mintha egészséges lennék....csalódott vagyok, nem erre számítottam.

Másnál hogy van ez?


2011. ápr. 29. 15:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia 2 fajtája van annak ha szarul vagyok. szarul de még fel bírok kelni meg a szarul és mindjárt megdöglök.az a baj hogy az elsőnél felkelünk a pasik meg annál sem.szóval vezesd be a mindkettőnél ágyban maradást,a meló otthon így is úgyis megvár.de legalább meggyógyulsz.ne legyen bűntudatod.te is ember vagy.
2011. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, lehet ő máshogy próbálja kifejezni, hogy szeret téged. A férfiak néha nagyon furának tudnak tűnni a nőknek, és ez visszafelé is működik.:S Próbálj beszélni a fejével nyugodtan, hátha rádöbben, hogy ezt máshogy kéne.
2011. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos,hogy elment,lehet, hogy csak túlságosan "elkényeztetted" és már nem is veszi észre, ha valamire szükséged van,mert soha nem szóltál neki. Ezért ő is leszokott róla,hogy azt nézze tud-e segíteni. Egy beszélgetés nem ártana.
2011. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkered hogy segitsen, vagy csak elvarnad tole? Mi lenne, ha azt mondanad, legyszi menj el a gyerekert, nagyon nem jol vagyok.
2011. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
természetesen... boltba, gyógyszertárba rohan, süt-főz nekem, takarít...masszíroz, szeretget... :)
2011. ápr. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Sose felejtem el, amikor korábbi munkahelyemen egy kolléganő kifakadt: "40 fokos lázam volt, szerintetek el volt mosogatva"?

Én biztos nem hagynám,hogy a párom így bánjon velem. MOndjuk alapból baj, ha ilyenre képes,lehet, azon már a megbeszélés stb. se fog segíteni.

2011. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki amit érzel, hátha észhez tér.

Lehet úgy van vele, ha nem bírnád vagy bármi, akkor csak szólnál!

A pasik ilyenek... bezzeg ha ők betegek... :)))

2011. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Egy férfi sem gondolatolvasó, szerintem :)

Ha valamit szeretnél, mondjad. Mondd, hogy nem érzed jól magad, és segítsen neked, ha nem esik nehezére. Biztosan segíteni fog.

2011. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Csak hát nem alapból kéne segítenünk, kedvébe járnunk annak, akit szeretünk?
2011. ápr. 29. 17:32
 20/24 anonim ***** válasza:
A ferfiaknal nincs "alap". Meg eloregondolkodas sem nagyon. Onekik mindent meg kell ragni, ezert irtam, mond meg neki, hogy mire van szukseged. Ha most elmondand, biztos az lenne valasz, "hat, miert nem mondtad!?)
2011. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!