Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lesz valamikor nekem is...

Vajon lesz valamikor nekem is csaladom?

Figyelt kérdés
Azer foglalkoztat a kerdes, mert meg sohasem volt normalis kapcsolatom, mint masnak, bar mar 23 vagyok. 66onapig volt egy pasim 18eves koromban, ekkor meg barataim is voltak,akikkel bulizni jartam, de ok mara mar mind revbe ertek. Mostanaba a tesoimmal ulok be egy- egy italra valahova, de ok is mar hazasok. Szoval egyeduli single vagyok a kornyezetemben, munkahelyemen is, es kilatas sincs, hogy esetleg megtalaljam a parom, pedig se csunya se buta no nem vagyok, egy 1-10- es skalan olyan 8,50es. Kicsit visszahuzodo vagyok, ezt jol leplezem, ezert masok szemeben elerhetetlennek vagy bekepzeltnek tunok- tapasztalatom szerint-, de ezen sehogy sem tudok valoztatni. Hol ismerkedhatnek meg emberekkel? Van- e egyaltalan eselyem, a fentieket figyelembe veve, hogy en is megtalaljam a parom?
2011. ápr. 30. 11:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

*66onapig= 6 honapig

**ismerkedhatnek= ismerkedhetnek

2011. ápr. 30. 12:01
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
nincs
2011. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
van, 23 évesen még nem maradtál le semmiről
2011. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

(előző, nagyon szellemes, hahaha).


Kedves Kérdező: talán én írtam ezt a levelet sok évvel ezelőtt? hogy jutottál hozzá?

de a folytatást nem tudod? segítek:

hogy végképp letettem mindenről, "mindenkitől elhagyatva, csak Istentől nem" azután elért a szerelem, és jöttek a gyönyörű szerlemgyerekek is..

2011. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
(márhogy a 12:03 a vicces)
2011. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nemed?
2011. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12.14: ha pasija volt, akkor feltételezhetően lány.
2011. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Interneten nem próbáltál ismerkedni? Nem feltétlenül társkereső oldalakra gondolok, hanem akár fórumokra, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak, mint te. Mert sokan a külső alapján ítélnek, de ha valakivel elkezdesz levelezni, megismerheted a jellemét. Én így találtam meg a páromat, igaz, teljesen véletlenül, és már 8 éve együtt vagyunk. Vagy az ismerőseid nem tudnak neked valakit? Továbbra is járj el szórakozni, és próbálj meg nyitni a pasik felé, akkor biztos találsz párt.
2011. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Miért fontos hogy legyen valakid?Lehet hogy túlságosan keresed és akarod ezért nem történik semmi.

Az hogy más hamarabb megtalálta az nem jelent semmit, lehet nekik sem az igazi ki tudja.

Ne legyél magányos, és depresszios mert egyedül vagy!

Próbálj élni!Egyedül csavarogj a városba,mosolyogva,bátran.HIdd el többen észreveszik a kisugárzásodat,és könnyen párt találsz.Ha magadal megvagy elégedve az már fél siker.Probálj ki olyan dolgokat amikre eddig még nem isgonoltál.Járj el kirándulni,keress hobbit.És hidd el ha magaddal kibékülsz már nem leszel egyedül!!!

2011. ápr. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22 évesen volt az első komoly kapcsolatom egy évig. Csendes, visszahúzódó voltam, azt hittem nekem sem lesz sosem családom. 24 évesen összejöttem a férjemmel (gyerekkoromban nagyon tetszett, osztálytársak voltunk, s sosem beszélgettünk), felvettem msn-re, még aznp vissza igazolt, jókat beszélgettünk, majd randit kért egy pár napig tartó msn-ezés után. Majdnem minden nap beszélgetünk. Majd leutazott hozzám. Azóta eltelt 3 és fél év, s van egy 3 hónapos kisfiúnk.
2011. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!