Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret? (bővebben lent)

Már nem szeret? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel gyerekkorunk óta ismerjük egymást, s pár éve élünk együtt. Még fél éve volt az esküvőnk. S van egy pár hónapos kisbabánk. Mióta megszületett a kicsi, egyáltalán nem mondta, hogy szeret. Valamelyik nap mondta a kicsinek, hogy imádlak, s rákérdeztem, hogy engem szeretsz? S az volt a válasza, hogy már nem. Vissza kérdeztem, s ismét, hogy őszintén: Nem.

Após miatt sok vitánk volt, de végül mindig kibékültünk (sajna vele élünk).

S mondta a sok vitának köszönhető. S úgy tudja be, hogy hiába mindig após miatt indultak ki a vitáink, lehet akkor is lenne, ha nem vele élnénk. Persze mindenhol van vita szerintem, de ha csak mindig ebből indultak ki, szerintem meg lehet nem ennyire.

Anyámék, s a közeli ismerőseim, barátnőim, mindenki úgy látják, nagyon szeret. Mikor meséltem a barátnőmnek, Ő is annyit mondott csak, hogy Ő úgy látja mennyire szeret, s nem tudja elhinni, hogy nem szerethet. Anyámék válasza is ez volt, de Ők sokszor már, hogy mindig mást mond, nem tudnak belőle kimenni.

Anyú szerint, ha nem szeretne, nem kapnék meg tőle sok mindent, a kicsivel se foglalkozna, s nem lett volna bent szüléskor.

Amúgy teljesen mást mutat az embereknek, mint amilyen. Csak azt én sem értem, ha nem szeret, miért maradt bent mikor szültem, holott félt, hogy sok vért fog látni. Úgy volt, köldökzsinórt nem vágja el, s mondtam neki, hogy vajúdás alatt legyen ha akar, de Ő döntse el, utána menjen ki.

Végig bent volt, s mikor rákérdezett a doki, hogy köldökzsinórt elvágja-e az apa, én megszólaltam, hogy nem, apa meg igen, s végül azt is elvágta. Végig mellettem volt, segített amiben tudott, s egyfolytában a fülembe suttogta, hogy mennyire szeret, s milyen ügyes vagyok. Szülés után is mondta, majd átölelt, s mondta hogy azt hitte elveszít, s nagyon féltett. Erre rá kérdeztem, annyit mondott, azért pár év azért pár év, s akkor úgy is gondolta, amit mondott s tényleg féltett.

Mindenből a legjobbat kapom tőle, de a szeretete hiányzik. Mások előtt azt mutatja mennyire szeret, de ha kettesben vagyunk, nem érzem. Ha após miatt összevesztünk régen, mindig végül mellém állt ki. Mikor após ivott, s engem szidott, s azt mondogatta a férjemnek, hogy én csak kihasználom Őt, stb. Akkor párom az apjának állt. Persze az apja akkor részeg volt. De mióta nem iszik az após, s vita van, s ha após le akar ülni velünk megbeszélni, akkor mindig após mellé áll ki.

Ha após nekem áll, nem csinál semmit, csak hagyja, s hallgat.

De emellett meg mindent megkapok Tőle, amire csak szükségem van, s mindenből a legjobbat szeretné, de mivel anyagilag úgy nem tehetjük meg, próbálom erről leszokatni, hogy nekem az olcsóbb is jó.

Mindenki, aki ismeri úgy tudja mennyire szeret, s milyen jól megvagyunk. A barátnőim se gondolták, hogy milyen is, s hogy nem szerethet.

Szerintetek, ha nem szeretne, megkapnék tőle mindent, egy valamit kivéve, hogy apjától külön legyünk, mert ez nekem így nem jó, s nem tesz annak érdekében semmit, hogy előrébb juthassunk. Edig ahányszor nála volt lekötés, vitáink során felélte, elköltötte erre arra. Nekem bejelentett munkám nem volt, de dolgoztam, s mellette m.ügyiben is kijártam egy tanfolyamot, amiért a min. bért megkaptam, s mindig volt valami plusz jövedelmem, most a gyes s családi. Ezeket félre tettem egy számlára, hogy haladjunk, s mindig azt hajtogatja, mióta vele élek, neki nincs, s nekem meg mennyi van, holott én azért gyűjtöm, hogy apóstól el tudjunk költözni, mert ő, ami az ő számláján van, elkölti.

S sose kértem, hogy vegye meg ezt vagy azt nekem, mindig magától mondta, hogy nem ezt az olcsót, hanem ebből a drágábbikat veszi, mert azzal jobban járok/járunk.

Ha nem volt vita, mindig azt mondta ha rákérdeztem, hogy akkor az az igaz mikor azt mondja, hogy nem szeret stb, vagy az hogy szeret. A válasza, hogy ha vita van, akkor csak bosszantani akar. Ha vita van, s rákérdezek, akkor meg azt mondja, akkor hazudik mikor azt mondja, hogy szeret, mert azt azért mondja h hallgassak. Már nme tudom mikor mondhat igazat, mikor nem. Mondjuk ezt h őszintén nem szeret, akkor mikor mondta nem volt vita, s azt mondta még, hogy régóta így érez, már a szülésemkor is, de azt valamilyen szinten úgy is gondolta.

Nem tudom anyáméknak mennyire van igazuk abban, hogy ha nem szeretne nem lett volna bent szülésnél, s nem akar akkor tőlem gyereket. Mert az Ő ötlete volt, hogy most már ő is szeretne, s nem fog az apjával foglalkozni. Azt is mondta, akkor az apja hátha beletörödik, hogy nem akarunk továbbra vele lni, s megengedi neki, azt a házat, ami szintén a nevén van, plusz amiben élünk, eladhassa, mivel onnan nehéz munkába járnia s vennénk belőle a városban, ahol élünk most egy kisebb családi házat vagy lakást.


2011. ápr. 30. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
hosszú...
2011. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez nagyon bonyolult.. :S

Te mit csináltál utána, amikor azt mondta, hogy őszintén nem szeret?

Szerintem ezt este, amikor nyugi van kellene megbeszélnetek... Kezd úgy, hogy "Komolyan gondoltad azt, hogy nem szeretsz?" És mond el, hogy Te szereted Őt.. és hogy milyen rosszul esett.. Mondja el az igazat. Szeret, vagy sem?

Mert ez így nem jó, hogy egyszer azt mondja, hogy nem szeretlek, utána meg szeretlek. Mikor hazudik?

Tapintatosan kérdezz rá. És ha azt mondja, hogy szeret, akkor szerintem megnyugodhatsz, tényleg szeret. De ha azt mondja, hogy komolyan gondolta, hogy nem szeret, akkor kérdezz rá az okára. De nem szabad, hogy kiabálás, veszekedés legyen belőle. Szépen nyugodtan beszéljétek meg :)

Amugy meg lehet, hogy csak a baba miatt volt bent a szülésnél.. És a baba miatt próbál Neked mindent megadni.

Beszéljétek meg, és írd meg, hogy mi volt :)

Sok szerencsét!


15L

2011. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, s azt mondta, hogy komolyan gondolta. Nem nagyon lehet ilyen dolgokról vele beszélni, mert akkor felhúzza magát, hiába szépen kérdezem. De mikor sikerül vele beszélni, a válasza, hogy belefáradt a sok vitába. Próbálok nem vitatkozni vele, de mindig kiprovokálja, mert nem tetszik neki, ha szólok hogy beszéljen az apjával, mert ha én beszélek nekem áll após. Vagy ha szóvá teszem, h nem jutok sosem a konyhába, s semmire nincs időm, mert após elvárja, hogy mi alkalmazkodjunk hozzá, s ő nem nézi h nekem itt van egy pár hós baba, akihez szintén igazodnom kell, s aki 3 óránként 1 órán át szopizik, s mire végez, alig van időm valamire.

De másnap megkérdeztem tőle, hogy ez változhat e idővel? annyit mondott h idővel szerinte igen, még visszatérhet az az érzése, ami régen volt. Szóval van rá esély, de mindig mást mondott, s már nem tudom mikor is mond igazat.

Mikor megkérdeztem tőe, megélem e h apóstól külön költözünk vagy vele akar élni örökre, esetleg külön megyünk. A válasza, h valamelyiket biztosan.

2011. ápr. 30. 17:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Várnék még válaszokat, s lehetőleg idősebb. tapasztaltabb emberekét is, de azért köszönöm h írtál Te is.
2011. ápr. 30. 17:42
 5/12 anonim ***** válasza:
A válasza, h valamelyiket biztosan.Hát szerintem ő már különvált tőled lélekben...
2011. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké, lehetséges, hogy külön vált tőlem. De akkor miért ígérnek a pasik olyan dolgokat összeköltözés előtt, amit képtelenek betartani. Nem volt nagy kérés tőlem szerintem h szülővel nem szeretnék élni. Néztem az alkoholista apját, éveket tűrtem neki, s ez lenne a köszönet?

Amiket az apja csinált, nme egyszer elhagyhattam volna. Még a haverja is nekem adott sokszor igazat, egyszer volt olyan beszólása is, mert a párom s én is megbeszélünk vele mindent, hogy egy lány se bírta volna ki az apja mellett Őt. 1--2 előttem barátnője ott is hagyta egy év után, úgy, hogy a párom a mai napig sem tudja miért lett vége. Nem szóltak neki semmit, csak leléptek.

Ja, s most pl. tegnap mentünk bnőmékhez vendégségbe, s hazafelé jövet kíváncsiságból rákérdeztem, mivel nyugodt volt, s elég jól megvoltunk, s apóst egész nap nem láttuk, hogy szeret-e s a válasza igen volt. Amúgy ha vidéken vagyunk vendégségben heteket, akkor semmi vita nincs köztünk, csak após közelében. De Ő szerinte máskor is lenne.

Anyák napjára pl. magától hozta fel, hogy vesz a fiam nekem ajándékot, holott mostanában mindig elfelejtette az ajándékozást. S amikor rákérdeztem h-h vesz, mondjuk arra a válasza az volt, hogy a fiamtól fogom kapni, s mivel kicsi még, így ő veszi meg helyette. Hát jövőhét vasárnap kíváncsi leszek rá. Azért akkor kapok, mert a kollégái szóltak neki, hogy az interneten jövőhét vasárnap lesz anyák napja, a munka ünnepe miatt toldott. S itthon megnézte, s valóban az a dátum, mielőtt valaki félre értené miért jövőhéten akar venni virágot.

2011. máj. 2. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Tehát nem csak fél éve éltek együtt?


a 15 éves gyerköcnek nagyon igaza van...

vagyis talán abban téved, h nem ismerjük az urat, és ha nem elég "gerinces", akkor nyugodt állapotában tudja, h kell neki a gyerek meg egy feleség... gyerekkori ismeretség esetén, sztem úgy mint a testvérét mindenképp szeret... és vannak praktikák, amivel a lángolást is vissza lehet hozni, de egy ilyen kisbaba mellett ezek a praktikák nehezen valósíthatók meg. AZ elkerülte a figyelmem, h hány évesek vagytok? Mióta éltek együtt?

2011. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
(25 éves és a barátommal is csak olyan konvenciók alapján vagyunk együtt, h a barátaink közül, akik lassan babáznak nagyon kilógunk, ha nincs párunk. mi csak a társadalomnak hazudunk egymásnak nem... Ő már 30 évesen akar babát, korábban nem, akkor sem akarna, de a munkatársai kiröhögik, ha addig nem lesz egy... persze még 2 évet legalább várunk a babaprojekttel, hátha megtaláljuk az "igazit")
2011. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én 27, férjem 28 éves, s a gyerekkori ismerettség abból állt, hogy mikor a szüleitől elvette őt a gyámhatóság, nagymanájánál élt, s akkor osztálytársak voltunk. De nem nagyon vett tudomásul, mert egy másik oszt. társnőnk tetszett neki. Igazóból 19 éves voltam mikor először beszélgettünk egy jót, az oszt.találkozón, majd 24 éves voltam mikor rendszeresen tartottuk a kapcsolatot, s rá fél évre összeköltöztünk.Jövő hónapban lesz 3 éve, hogy együtt élünk.
2011. máj. 3. 20:04
 10/12 A kérdező kommentje:
S milyen praktikák vannak?A gyerekkori ismerettségünket azért írtam le részletesebben, mert félreérthető lehettem, a testvéri szeretet, az biztosan nem lehetséges.
2011. máj. 3. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!