Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret? (bővebben lent)

Már nem szeret? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel gyerekkorunk óta ismerjük egymást, s pár éve élünk együtt. Még fél éve volt az esküvőnk. S van egy pár hónapos kisbabánk. Mióta megszületett a kicsi, egyáltalán nem mondta, hogy szeret. Valamelyik nap mondta a kicsinek, hogy imádlak, s rákérdeztem, hogy engem szeretsz? S az volt a válasza, hogy már nem. Vissza kérdeztem, s ismét, hogy őszintén: Nem.

Após miatt sok vitánk volt, de végül mindig kibékültünk (sajna vele élünk).

S mondta a sok vitának köszönhető. S úgy tudja be, hogy hiába mindig após miatt indultak ki a vitáink, lehet akkor is lenne, ha nem vele élnénk. Persze mindenhol van vita szerintem, de ha csak mindig ebből indultak ki, szerintem meg lehet nem ennyire.

Anyámék, s a közeli ismerőseim, barátnőim, mindenki úgy látják, nagyon szeret. Mikor meséltem a barátnőmnek, Ő is annyit mondott csak, hogy Ő úgy látja mennyire szeret, s nem tudja elhinni, hogy nem szerethet. Anyámék válasza is ez volt, de Ők sokszor már, hogy mindig mást mond, nem tudnak belőle kimenni.

Anyú szerint, ha nem szeretne, nem kapnék meg tőle sok mindent, a kicsivel se foglalkozna, s nem lett volna bent szüléskor.

Amúgy teljesen mást mutat az embereknek, mint amilyen. Csak azt én sem értem, ha nem szeret, miért maradt bent mikor szültem, holott félt, hogy sok vért fog látni. Úgy volt, köldökzsinórt nem vágja el, s mondtam neki, hogy vajúdás alatt legyen ha akar, de Ő döntse el, utána menjen ki.

Végig bent volt, s mikor rákérdezett a doki, hogy köldökzsinórt elvágja-e az apa, én megszólaltam, hogy nem, apa meg igen, s végül azt is elvágta. Végig mellettem volt, segített amiben tudott, s egyfolytában a fülembe suttogta, hogy mennyire szeret, s milyen ügyes vagyok. Szülés után is mondta, majd átölelt, s mondta hogy azt hitte elveszít, s nagyon féltett. Erre rá kérdeztem, annyit mondott, azért pár év azért pár év, s akkor úgy is gondolta, amit mondott s tényleg féltett.

Mindenből a legjobbat kapom tőle, de a szeretete hiányzik. Mások előtt azt mutatja mennyire szeret, de ha kettesben vagyunk, nem érzem. Ha após miatt összevesztünk régen, mindig végül mellém állt ki. Mikor após ivott, s engem szidott, s azt mondogatta a férjemnek, hogy én csak kihasználom Őt, stb. Akkor párom az apjának állt. Persze az apja akkor részeg volt. De mióta nem iszik az após, s vita van, s ha após le akar ülni velünk megbeszélni, akkor mindig após mellé áll ki.

Ha após nekem áll, nem csinál semmit, csak hagyja, s hallgat.

De emellett meg mindent megkapok Tőle, amire csak szükségem van, s mindenből a legjobbat szeretné, de mivel anyagilag úgy nem tehetjük meg, próbálom erről leszokatni, hogy nekem az olcsóbb is jó.

Mindenki, aki ismeri úgy tudja mennyire szeret, s milyen jól megvagyunk. A barátnőim se gondolták, hogy milyen is, s hogy nem szerethet.

Szerintetek, ha nem szeretne, megkapnék tőle mindent, egy valamit kivéve, hogy apjától külön legyünk, mert ez nekem így nem jó, s nem tesz annak érdekében semmit, hogy előrébb juthassunk. Edig ahányszor nála volt lekötés, vitáink során felélte, elköltötte erre arra. Nekem bejelentett munkám nem volt, de dolgoztam, s mellette m.ügyiben is kijártam egy tanfolyamot, amiért a min. bért megkaptam, s mindig volt valami plusz jövedelmem, most a gyes s családi. Ezeket félre tettem egy számlára, hogy haladjunk, s mindig azt hajtogatja, mióta vele élek, neki nincs, s nekem meg mennyi van, holott én azért gyűjtöm, hogy apóstól el tudjunk költözni, mert ő, ami az ő számláján van, elkölti.

S sose kértem, hogy vegye meg ezt vagy azt nekem, mindig magától mondta, hogy nem ezt az olcsót, hanem ebből a drágábbikat veszi, mert azzal jobban járok/járunk.

Ha nem volt vita, mindig azt mondta ha rákérdeztem, hogy akkor az az igaz mikor azt mondja, hogy nem szeret stb, vagy az hogy szeret. A válasza, hogy ha vita van, akkor csak bosszantani akar. Ha vita van, s rákérdezek, akkor meg azt mondja, akkor hazudik mikor azt mondja, hogy szeret, mert azt azért mondja h hallgassak. Már nme tudom mikor mondhat igazat, mikor nem. Mondjuk ezt h őszintén nem szeret, akkor mikor mondta nem volt vita, s azt mondta még, hogy régóta így érez, már a szülésemkor is, de azt valamilyen szinten úgy is gondolta.

Nem tudom anyáméknak mennyire van igazuk abban, hogy ha nem szeretne nem lett volna bent szülésnél, s nem akar akkor tőlem gyereket. Mert az Ő ötlete volt, hogy most már ő is szeretne, s nem fog az apjával foglalkozni. Azt is mondta, akkor az apja hátha beletörödik, hogy nem akarunk továbbra vele lni, s megengedi neki, azt a házat, ami szintén a nevén van, plusz amiben élünk, eladhassa, mivel onnan nehéz munkába járnia s vennénk belőle a városban, ahol élünk most egy kisebb családi házat vagy lakást.


2011. ápr. 30. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ilyen ide-oda járkálós sok új dolgot kipróbálós dolgok, amik esetleg felidézik az első randikat, valamilyen szinten új oldalról mutatják be a másikat. De a kicsitek még túl fiatal, nem tenne neki jót egy nap távol az anyjától... Vele meg kicsit korlátozottak vagytok, mondjuk, ha javul az idő, akkor a levegőztetés gyorsabban haladhat, de hát akkor se lehet sokat kint, meg sírni kezd, sokszor neki kell a középpontba lennie...


esetleg kis cetlik szerte a lakásban "szeretlek" "várlak haza" nem tudom, ilyen kis meghittebb üzik, ez persze olyankor segít, amikor csak 7végén látjátok egymást, mert mind a ketten hullafáradtan jöttök haza.. és persze nem az apósnak kéne olvasnia... :S


Egy idős házaspárnak az ismerőseim közül állítólag az válik be h minden héten mennek táncórákra, 25 éve v hogy egy táncórán ismerkedtek meg, és ilyenkor nagyon szerelmesnek érzik magukat. :) (mármint az a régi szenvedély, ami akkor volt 1-2 órára újra fellángol)


Semmit nem szabad erőltetni, amit ő nem akar, ezek a próbálkozások kapcsolatrombolók is lehetnek, ha egyik félnek teher.

2011. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Elég sokat járkálunk a kicsivel, ha vásárolni megyünk, mert nagyon rítkán van itthon a párom. 9-22-ig távol van ha dolgozik, s 1 hónapban jó ha egyszer van szabad hétvégéje. Egy héten 2-3 nap szabadnapja van. Többet látom apóst, mint Őt. Mikor a baba kisebb volt, kb. 4-5 hetes, 1xer elmentünk nélküle, aópósra bíztuk. Hát úgy jöttünk haza, hogy torka szakadtából ordított, s meg se tudtuk aznap estig nyugtatni. Nem tudom mit csinálhatott vele após, de egyszer, mikor konyhában főztem, mindig bejött a fiúhoz, de hiába mondjuk, hogy ne jöjjön be, ha a párom nincs itthon, mert volt már szoptatás közben rám nyitott, s én azt utálom, még apám se látta a mellem, nekem ne jöjjön be, de nem bírja felfogni. Volt, hogy főztem, s bejött, nem szólok érte, mert nekem állna, a párom se mer az apjának szólni, ha meg rá szánja magát, akkor se történik semmi, még jobban csinálja.

Na szóval bejött, így nem néztem a gyerekre, s főzés végeztével arra jövök be, hogy a kiságyánál áll, s szájába nyomja belefelé a cumit, s a gyereke sír. Elment az ágytól, s oda mmentem, hát látom, a gyerek hátra fordítva, s tiszta hányás az arca. Akkoriban még sokat bukott, s mindig hasra fordítottam evés után, mert volt h később is kibukta a tejet.

Hát azóta én nem merem apósra fogni. S 1-2 hónaposan is úgy emelgette, hogy nem fogta meg, hanem az ágyon úgy felhúzta a kicsit, mint aki karót nyelt, úgy ültette, holott még ülni se tud magától, s fejét azt meg se fogta.

Na, onnantól kezdve már előre rettegek, ha bejön a szobába, s nem vagyok bent, párom meg hiába szólt már neki nem egyszer, egyik fülén be, másikon ki.

Az én szüleim nagyon messze laknak, így a kettesben elmenetelt nem merem megkockáztatni. Régebben beültünk egy szórakozó helyre, de du.-án, estig nem mindig maradtunk, mert én voltam anno is bulizósabb, ő otthon ülős típus. S 1-1 koktélt megittunk. Most is terveztük volna, hogy 1-2 hó múlva apósra bíztuk volna, s én alkoholmenteset, ő alkoholosat megiszik, de így nem merem.

Ki tudja mit csinálna a gyerekkel, főleg úgy, hogy ő nem is akart unokát. S még azt is meg akarja szabni nekünk, h nem lehet második. Hát mondjuk azt nem ő fogja eldönteni, szerencsére párom is így gondolja, ha mégis úgy alakulna a kapcsolatunk, hogy rendeződnek a dolgok.

Hát a lakásban az egyetlen hely, amit használhatunk normálisan, ami még a miénk, de az sem teljesen, mert mostanában elég gyakran bejár, holott meg van neki mondva, ennyi magánszférát hagyhatna nekünk. Ja, s csak akkor jár be, ha nincs itthon a párom, a szobánk. A szeretlekes cetli sajnos nem lenne jó. Hát így ez sajnos igazat van, nem megoldható gyerekkel, a szeretlekes cetli meg gyerek nélkül sem.

A járkálós dologgal is a párom úgy van, inkább itthon ül, számítógépezik, pihen, nem szeret úton lenni sajna.

A cetlik, amiket eddig ki is írtam, após letépte, s kidobta. Mert pl. 100xor elmondtuk neki, a gyerek cuccaihoz ne nyúljon, s meguntam, hiába mondtuk, egyre jobban csinálta, kiírtam, hogy a koszos cuccait ne keverje a tisztával, s akkor nagyon nekem állt, párom meg nem áll ki mellettem. Annyival kezde, hogy már megint mit csináltam, s még a férjemmel is össze ugraztott, mert addig csinálta a balhét, hogy páromnak elege lett, felhúzta magát, s persze én lettem a rossz, mert kiírtam.

Azt csinálta, hogy a mellszívómat használat után nem mindig mosom el egyből, ha a gyerek éhes, s kiegészítésnek fejtem le. Kiviszem a konyhába, s etetés után csinálom meg. Mivel párom itthon volt, azt hittem elmosta, s másnap megint fejtem s akkor vettem észre a tiszta sterill dolgokhoz be volt téve az előző napi fejéskor használt mellszívó, tiszta tejesen.

Hát nem vagyok tisztaság mániás, de szerintem ez nem egészséges, s ha hirtelen kell, azért így nem merném használni, s úgy vagyok vele, ő se teszi a tiszta edényekhez/tányérokhoz azt a tányért, amiből aznap már evett. Főleg meg ez egy kisgyereknél nem egészséges. Legalábbis szerintem. Hát ha kiírnám h szeretlek a lakás összes részében, bele se merek gondolni mit csinálna, főleg h egyfolytában össze akar ugrasztani minket, mert anyámék szerint úgy veszik észre nála, hogy ő direkt csinálja, hogy veszekedni lásson minket.

2011. máj. 6. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!