Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig a fejemhez...

Miért kell mindig a fejemhez vágni, hogy nekem nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt terhes voltam, kisfiam halva született, szülés után megműtöttek, hogy megmentsék az életem, de a műtétnek valami szövődménye lett, és ez miatt nem sikerül teherbe esnem. Sajnos vannak olyan emberek, akiket nem tudok elkerülni, és ha véletlenül el merek menni egy előadásra, vagy merek magamra költeni egy kis pénzt, akkor egyből a fejemhez vágják, hogy de jó neked, hogy te ezt megteheted, mert neked nincs gyereked.
2011. ápr. 30. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem veszed a szívedre olyan emberek véleményét, akik fodrászról hallva rögtön megbánják, hogy gyereket szültek! Aki gyereket vállal, az legyen tisztában azzal, hogy mit von maga után.. Nagyon tapintatlan dolog tőlük ilyet mondani! Tudják, hogy neked is volt babád? Mert ha igen, akkor szánalmas.. Talán jobban szeretnének a helyedben lenni?!
2011. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ember ilyen bunkó sajnos. Ezekkel nem kell foglalkozni.
2011. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két gyerekem, a barátnőimnek nincs.

Elmehetnek színházba, fodrászhoz, moziba, több pénzük van az biztos.

Egyelőre ők irigyelnek engem, én meg nem cserélnék velük.


Az ilyen ember csak gonosz, és végtelenül rosszindulatú, és mindenkinek igaza van, aki azt írta: ne törődj velük!

Próbáld megtalálni a helyed a világban, és olyan kapcsolatokat keresni, ahol nem akar senki szándékosan megbántani!

Sajnálom, ami veled történt, és még szomorúbb, hogy ezt egyesek így kezelik!

:(

2011. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Mert parasztok. Paraszttal meg paraszt módon kell beszélni, mert abból ért. Vágj vissza, hogy te is boldog lennél ha pelenkára költhetnél, de veled így bánt a sors, de ha épp gonoszkodó kedvében van akkor rúgjon még beléd párszor, mert nem eléggé fáj. Majd közöld hogy egy érzéketlen tőről metszett bunkó, és sértődötten fordulj el. Kis könnyes szem, és még ő fogja magát rosszul érezni.
2011. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen tudják, hogy volt. Egyszer már leállítottam, egy ideig abbahagyta a beszólogatást, de most megint kezdi.
2011. ápr. 30. 14:21
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Lehet nem mindenki tudja,hogy mi történt veled és irigykednek,milyen jó neked,hogy még gondtalanul élheted az Életed,ugy gondolják a későbbiekre tervezed a gyermeket,és nem tudnak az elvesztett gyermekedről.

Ne törödj vele mit mondanak.

2011. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Nagyon sajnállak! Amúgy meg kérd meg őket mégegyszer szépen, hogy fejezzék be. Amúgy meg ha egy gyereket tehernek vélnek, akkor nekik minek kellett? Milyen szörnyű emberek! Tényleg, őszintén sajnállak, hogy ilyen emberekkel vagy körbevéve. Ne törődj velük. :(
2011. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 napietus ***** válasza:
ne foglalkozz az ilyen tahókkal. én is nagyon szeretnék gyereket, akkor sem megyek a Dunának, ha nem jön össze, de azért jó lenne. nekem mondjuk nem mernek beszólni, de a hátam mögött tuti mondanak ilyeneket. ez lényegtelen dolog, hogy ők mit mondanak/gondolnak.
2011. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Akkor ha tudja, akkor tényleg egy bunkó paraszt. Úgy is kell vele beszélni, én a következő alkalommal nem fognám vissza magam, megkérdezném, hogy mit nem tud felfogni azon, hogy NEM LEHET? Vegyél boltban egy csecsemőt vagy lopj magadnak?
2011. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék gyereket de sajnos az anyagiak miatt nem lehet... Rabszolgát meg nem fogok nemzeni ebbe a szar országba!


F/27

2011. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!