Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig a fejemhez...

Miért kell mindig a fejemhez vágni, hogy nekem nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt terhes voltam, kisfiam halva született, szülés után megműtöttek, hogy megmentsék az életem, de a műtétnek valami szövődménye lett, és ez miatt nem sikerül teherbe esnem. Sajnos vannak olyan emberek, akiket nem tudok elkerülni, és ha véletlenül el merek menni egy előadásra, vagy merek magamra költeni egy kis pénzt, akkor egyből a fejemhez vágják, hogy de jó neked, hogy te ezt megteheted, mert neked nincs gyereked.
2011. ápr. 30. 14:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
13%

"ebbe a szar országba"


most idézzem a sztár ex-kúrmányfőt? el lehet innen menni...

2011. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Azért mindkét oldalt megkéne hallgatni. Én is mondtam már ilyet, és nem vagyok bunkó, de a kedves kolléganőm egyfolytában azzal jött, hogy ő itt nem vásárolna, ott nem vásárolna, csak ilyet, olyat venne magának, erre méregből már mondtam én is, hogy jah, nekem a két gyerekem az első, aztán ami jut annak is örülök. Úgyhogy lehet, hogy benned is van hiba, talán, de egyébként nagyon sajnállak. Van egy barátnőm, neki sem lehet babája, de őt sosem bántanám meg ilyesmivel. Gondold át, és ha tényleg ok nélkül bántanak, ne foglalkozz velük, akkor tényleg tapintatlan népség. De még hátha nem késő a baba!!!! Talán összejön! Drukkolok!!:)
2011. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sincs és én is megkapom ezt. Mindenki megkapja, akinek nincs. És mi van ha nem is akarok?! Akkor örökké én leszek a "könnyű neked ember"?
2011. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első elmondott mindent.


Szerintem is elég buta dolog ilyen beszólásokat mondani. Tapintatlanok és buták. Az értelmi és érzelmi intelligenciájuk nem ér fel a feladathoz, hogy lássák ez neked rossz és rosszul esik.


Nem tudok okos tanácsot adni, max. annyi hogy semmibe veszed őket. Ilyenekkel nem tudsz mit csinálni.

:(

2011. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

Mindig belekötnek valamibe.

Én gyesen vagyok a kislányommal.

Van 1 ismerősöm, ő nem dolgozik, nincs jövedelme, én bármit veszek magamnak, meg a gyereknek (kaja, ruha, tök mind1, mi), mindig megszólal, de jó nekem, hogy van miből vásárolgatni.

Röhej.


Minden esetre jó bunkók az ilyenek, akik arra sincsenek tekintettel, ami történt veled. (Aki önzőségből nem szül, mert akkor kevesebb marad magára, az más helyzet, de hozzá teszem, ahhoz sincs senkinek semmi köze, mert az ő élete. De nálad nem erről van szó, ráadásul elveszíteni egy gyereket, nem tudom, milyen érzés, de soha nem is akarom megtudni, azt még a fejedhez vágják, hogy nincs gyereked, ezzel emlékeztetni folyton erre... Na ez a g*ciség...)

2011. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor én azt nem értem, hogy ezeket az embereket pisztollyal kényszerítették, hogy szüljenek? Ők akarták, gondolom tudták, hogy egy gyerek pénzbe kerül.
2011. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%

Amikor egy nőnél eljön az idő, h babára vágyik az ellen nincs mit tenni .És eljön az idő szinte minden egészséges, normális nőnél előbb vagy utóbb.Hogy Te így jártál az sajnálatos és ezért végkép nem kéne beszólogassanak neked.Szólogass csak vissza nekik , ne hagyd magad. Vagy kerüld azok társaságát akikkel nem érzed jól magad.

A te egészségi állapotod , a nemi életed , a privát szférád ne legyen már közügy és közszájon forgó beszéd téma.


Undorító egyébként ez minálunk, h sokan azt hiszik ha sarat dobálnak , vagy lehordanak másokat attól azt hiszik,h ők relatíve feljebb vagy különb helyre pozicionálódnak.Pedig az igazság az, h sokszor már nem is emlékszünk az embertársaink nevére sem egy idő után ,csak a gesztusai, kirívó szavai vagy cselekedetei maradnak meg róla jellemző vonásként.

Nekem nagyon sokszor bevillan a piros lámpa egy finom , de mégis irritáló nézés vagy hangsúly egy két mozdulat esetleg elejtett szó miatt ami árulkodik arról, h mit is gondol , hova is képzeli magát némely eltévedt agysötét emberke.

Azt vettem észre pont azt szeretik legjobban kritizálni másokban amiben ők nem teljesítenek a saját elvárásaiknak megfelelően.Szerintem azért cseszegetnek mert , irigyek rád, mert nem képesek megoldani úgy az életüket,h ők is elmehessenek egy előadásra vagy költhessenek magukra és ezért titokban, tévesen a gyereküket okolják. Pedig meg lehet oldani bármit akkor is ha nagyon sok gyereke van. Mert ha ügyes és vannak akikre számíthat, elmehet színházba vagy fodrászhoz ha akar.Ha pedig nem telik neki ilyesmikre vagy nem szán rá időt , akkor se lenne másképp ha nem volna gyermeke.

Gyermeket nem azért szoktunk vállalni, h az élhetetlenségünket, ügyetlenségünket magyarázzuk vele!

2011. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%

"Aki önzőségből nem szül, mert akkor kevesebb marad magára, az más helyzet, de hozzá teszem, ahhoz sincs senkinek semmi köze, mert az ő élete"


Önző, mert nem szül?Mondjuk válaszoltál is: Az ő élete. Mindenki eldöntheti, hogy mit tesz még ez a szerencse. Az is lehet, hogy valaki azért nem szül, mert nem adottak az anyagi feltételek. Sokan csak szülnek ész nélkül majd lesz valahogy alapon, mert ez az elvárás a külvilág részéről. Férj, gyerek stb. Abba viszont nem gondolnak bele, hogy mennyi pénz és mekkora felelősség egy gyerek vállalása.

2011. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

Én is nagyon nehezen születtem meg. Anyukám ötödik terhességéből, mert az előző négy terhességben még "embriókorukban" meghaltak a babák. Amikor velem lett terhes, elment egy természetgyógyászhoz, aki gyógyító energiával meggyógyította, így megszülethettem. Azóta van egy 15 éves húgom is. :)


18/F vagyok.

2011. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%

ma 15:15

Írtam, hogy az ő dolga... Attól még hadd legyen róla véleményem, amit igazából le se írtam, nem értem, mért kellett ezt így kiszedni.

2011. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!