Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig a fejemhez...

Miért kell mindig a fejemhez vágni, hogy nekem nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
Két évvel ezelőtt terhes voltam, kisfiam halva született, szülés után megműtöttek, hogy megmentsék az életem, de a műtétnek valami szövődménye lett, és ez miatt nem sikerül teherbe esnem. Sajnos vannak olyan emberek, akiket nem tudok elkerülni, és ha véletlenül el merek menni egy előadásra, vagy merek magamra költeni egy kis pénzt, akkor egyből a fejemhez vágják, hogy de jó neked, hogy te ezt megteheted, mert neked nincs gyereked.
2011. ápr. 30. 14:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szemétség, ahogyan veled viselkednek. Bár tudnám mi a retkes francért irigykednek arra a gyerekesek, akiknek nincs gyereke??? Senki nem kötelez gyerekvállalásra senkit. Baromi szarul érezném magam,ha anyu irigykedne a gyermektelenekre.
2011. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
89%

Ne vedd a szívedre! Gondolj arra, hogy lehet hogy nekik van gyerekük, de látod milyen emberek, irigyek és bunkók. Nem kell velük foglalkozni, elég büntetés ők önmaguknak.

Szerintem.

2011. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
74%
Akik ezt mondják neked,tudják egyáltalán,hogy mi történt veled?
2011. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

de jo neked? mert neked nincs gyereked?

Hat az eleg szomoru ha valai egy kisgyermek halat es egy anyuka szenvedeset jonak latja sporolasi szempontbol.

es raadasul tudja is h mi tortent veled es ilyet mond

finoman szolva egy undorito fereg.

2011. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle, hogy cserélni akarsz velem? Biztos kussolna...

Ezt amúgy is borzasztó lehet feldolgozni, nagyon sajnálom, remélem, lesz még babád

2011. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!