Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leszokni a beteges...

Hogy tudnék leszokni a beteges féltékenységről?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon betegesen féltékeny vagyok már.Nem hiszem el,hogy ez történik velem.7 hónapja vagyok szerelmes belé.Nem tudom elengedni sehova sem,azt hiszem,hogy megcsal vagy bármi baj érheti.Ő az első lány az életemben.Eddig fiúk voltak,én is lány vagyok.De őt akarom,hogy örökké velem éljen..de nem akarom fogságban tartani,mert a szerelem az nem egy börtön.Ő elengedne sok helyre,bár számon kéri,hogy mikor hova kivel meddig megyek!Meg is értem.Az előző kapcsolatomban a fiú megcsalt,tehát szerelmi csalódás miatt is fordultam a saját nemem felé.Másrészt pedig vonzott ő nagyon,még vonz a mai napig is,jobban.Nagyon jó vele.Nem élünk együtt,sajnos ez még távkapcsolat.1,5 órára vagyunk egymástól,az utazás sajnos drága,ezért kéthetente találkozunk.Hiányzik,nagyon!És ma elakart menni egy koncertre,ami tőlük tíz percre van.Volt neki is már kapcsolata bőven,épp ezért féltem.Volt egy lány,akivel még akkor is beszélt,mikor velem volt,azt írta neki,hogy "mindenben veled vagyok",mivel számon kértem a jelszavait mindenhova,amit már nagyon megbántam,hogy turkáltam a magánéletébe.Nem szeretném,ha megcsalna és csalódnék benne.Egyszerűen itt még nem veszett el annyira a bizalmam.Most mondott el nem rég olyat,hogy volt egy "heteró?" lány,aki írta neki,hogy szerelmes belé..erre ő nem utasította el,de nem is indított vele kapcsolatot,aztán letiltattam vele ezt a lányt is.Volt egy másik lány,akit Facebook-on úgy nevezett,mintha az övé lenne,tehát "kamillám"..meg számon kérte tőle,hogy mikor ér haza.Egy lánynak meg szinte könyörgött,hogy menjen vele el egy koncertre.

Ezeket megbocsájtottam ugyan neki,de akkor sem tudok így már annyira bízni benne ezek után.

Mégis nagyon szeretem!Ő az életem.

Mit tegyek?


2011. ápr. 30. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Azt tegyed, hogy keress magadnak egy helyes sracot.

Ne idetlenkedj lanyokkal.

2011. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom,nem akarok..én őt akarom!:(
2011. ápr. 30. 15:50
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Elozo vagyok.

Akkor ne kerd szamon. Hagyd beken.

Ha ez igy neked nem jo, szakits es kesz.

2011. ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De szeretem.. és kell nekem ő!De sokat veszekedünk:(
2011. ápr. 30. 15:54
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

De a sok veszekedes megmergezi a kapcsolatot es kikeszit lelkileg.

A tavkapcsolatok nem mukodnek na. Szerintem hagyd az egeszet.

2011. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kikészített lelkileg,ez igaz.. de ha nem tudom elhagyni.. és nem is akarom,akkor mit tegyek?:(
2011. ápr. 30. 15:56
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Hat...Egyszeruen mondd el neki, hogy te mit erzel, hogy teged ezek a dolgok mennyire zavarnak.

Viszont azt is meg kell ertened, hogy neki van egy sajat elete, nem varhatod el tole, hogy ne menjen el sehova es csak veled talalkozzon ket hetente.

Elegge bonyolult.

Azt is leirom, hogy ha te ezt igy folyatatod, nincs kizarva, hogy megutaltatod magad vele.

Vagy megerti, hogy ez teged zavar es kevesebbet jar el ide-oda (bar ezt szerintem nem koteles megtenni), vagy elfogadod igy, vagy szakitasz.

Elhiszem, hogy jelenleg undorodsz a pasiktol, mivel az exed elhagyott, de attol meg talalhatsz kedves, helyes sracokat!

Ne szomorkodj, fel a fejjel! Sok sikert!

2011. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Remélem használ neki a beszélgetés.Valóban nem várhatom el,de nem tudom elengedni.

Arra ötletek,hogy hogyan tudnám elengedni?

Az olyan,mintha elhagyna v otthagyna és olyankor nagyon hiányzik:( és ő ezt nem érti..

2011. ápr. 30. 16:09
 9/21 A kérdező kommentje:

Kérlek segítsetek:(

nem bírom..:(

2011. ápr. 30. 17:18
 10/21 A kérdező kommentje:
már nem tudom mit csináljak:'( annyira rosszul érzem magam..:/ nekem már tényleg pszichológus kéne..:( mert besokaltam..
2011. ápr. 30. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!