Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leszokni a beteges...

Hogy tudnék leszokni a beteges féltékenységről?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon betegesen féltékeny vagyok már.Nem hiszem el,hogy ez történik velem.7 hónapja vagyok szerelmes belé.Nem tudom elengedni sehova sem,azt hiszem,hogy megcsal vagy bármi baj érheti.Ő az első lány az életemben.Eddig fiúk voltak,én is lány vagyok.De őt akarom,hogy örökké velem éljen..de nem akarom fogságban tartani,mert a szerelem az nem egy börtön.Ő elengedne sok helyre,bár számon kéri,hogy mikor hova kivel meddig megyek!Meg is értem.Az előző kapcsolatomban a fiú megcsalt,tehát szerelmi csalódás miatt is fordultam a saját nemem felé.Másrészt pedig vonzott ő nagyon,még vonz a mai napig is,jobban.Nagyon jó vele.Nem élünk együtt,sajnos ez még távkapcsolat.1,5 órára vagyunk egymástól,az utazás sajnos drága,ezért kéthetente találkozunk.Hiányzik,nagyon!És ma elakart menni egy koncertre,ami tőlük tíz percre van.Volt neki is már kapcsolata bőven,épp ezért féltem.Volt egy lány,akivel még akkor is beszélt,mikor velem volt,azt írta neki,hogy "mindenben veled vagyok",mivel számon kértem a jelszavait mindenhova,amit már nagyon megbántam,hogy turkáltam a magánéletébe.Nem szeretném,ha megcsalna és csalódnék benne.Egyszerűen itt még nem veszett el annyira a bizalmam.Most mondott el nem rég olyat,hogy volt egy "heteró?" lány,aki írta neki,hogy szerelmes belé..erre ő nem utasította el,de nem is indított vele kapcsolatot,aztán letiltattam vele ezt a lányt is.Volt egy másik lány,akit Facebook-on úgy nevezett,mintha az övé lenne,tehát "kamillám"..meg számon kérte tőle,hogy mikor ér haza.Egy lánynak meg szinte könyörgött,hogy menjen vele el egy koncertre.

Ezeket megbocsájtottam ugyan neki,de akkor sem tudok így már annyira bízni benne ezek után.

Mégis nagyon szeretem!Ő az életem.

Mit tegyek?


2011. ápr. 30. 15:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem menekült sehova, szerelemből van velem és mindig velem fog maradni:) szeretjük egymást nagyon ebben nincs semmi baj:)
2011. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!