Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a féltékenységről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a féltékenységről leszokni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bizalommal.
2010. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem csinálod.
2010. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmadat. Ha te nagyon jó nőnek érzed magad, nem fogsz azon aggódni, hogy megcsal-e más nővel, mert tudod, hogy nálad jobbat nem talál. Ha meg mégis megcsal, úgy fogsz rá gondolni, hogy megérdemli, ha egy "olyan" nő kellett neki. Persze ezzel bemesélsz magadnak dolgokat, de általában működik.
2010. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A harmadik hasznos !!! Én 31 éves férfi vagyok de a tanács óta nagyon JÓ NŐNEK érzem magam !!! Sose leszek féltékeny többé annyira JÓ NŐ vagyok !!!! Írt a kérdező nemet? Amúgy az fontos lenne mert nők és férfiak más okból féltékenykednek.
2010. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tibo61 válasza:
Sehogy, de nem is kell. A féltékenység egészséges esetben hasznos. Nem az egészséges féltékenységgel van a baj, hanem a túlzottal. A bizalom intenzíven csökkenti a féltékenységet, de szerintem nem szünteti meg teljesen. A probléma ott van, hogy aki túlzottan féltékeny, abból a másik iránti bizalom teljesen hiányzik, helyette csak a tulajdonlási és uralkodási vágy szerepel. könyvek ezreit írták már erről a témáról, de tuti tippje még igazán senkinek nem volt
2010. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mind2 nemre igaz hogy önbizalommal lehet "elűzni" a féltékenységet . Elhinni hogy azért választott a párod téged , mert téged szeret nem pedig mást .

És persze nem árt tenni is hogy megtarsd a partnered .

2010. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Haha, de vicces. Általában a nőknek okoz ez problémát, azért gondoltam, hogy nő a kérdező. Ha pasi is a kérdező, ugyanúgy fontos az önbizalom növelése.
2010. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ÖNbizalom? Nem vagytok ti egy kicsit egocentrikusak? :)
2010. szept. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha önbizalomhiányos vagy, nem érzed magad elég jónak, sose lesz nyugtod, mert mindig azon fogsz aggódni, hogy talál egy nálad jobbat a párod. Akkor is, ha ő tényleg szeret téged és eszébe sem jutna félrelépni. Emiatt az az első. Persze fontos a bizalom is. De azt inkább másodlagosnak mondanám.
2010. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hangulatot akarok rontani, de a nagyon "jó nőket" is megcsalják és becsapják. Lásd média!

Ha pedig az ember magának építi ki a nagy önbizalmat, sokszor pont ebben fog csalódni. Ugyanis az önértékeléstől kezdve az egészséges önkritikán keresztül a maximális önismeretig a külvilág ad jeleket. Már bocsánat. Nem olyan egyszerű ám önbizalmat kreálni.

Ne akarjunk tudathasadást produkálni semmilyen fokon. Olyan embert kell választani, aki értelmes tükröt tart elénk és legfőképpen igenis nem elcsépelt szó: MEGBÍZHATÓ.

2010. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!