Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Gyozzon...

Hogy felejtsem el? Gyozzon meg valaki, hogy jol gondolom, tenyleg gusztustalan es igy is kene ereznem!

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok es elvarazsolt az egyik tanarom. Meg nem veszes, de nem tudom kiverni a fejembol. Egyfolyaban nezett es annyira... Na mindegy, ezt most nem reszleteznem, eleg annyi, hogy nos (fiatal) ezert aztan erkolcstelen lenne barmit is lepni, raadasul a tanarom ami meg pluszba etikatlan is. A leheto legrosszabb kombinacio, en is tudom, mar csak egy tuti modszer kene amivel felejthetem. A tavolsagot amennyire lehet tartom.
2011. szept. 8. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átkozott gyötrelem. Lehetséges verziók: Belezúgsz valaki másba. Vagy: előveszed az eszedet az agyadból, és megmondod neki, hogy te vagy az úr a háznál, nem ő. Te pedig tudod, hogy tiltott gyümölcs. Vagy: igyekszel minél jobban megismerni, hátha kiderül róla, hogy undorító macsó.
2011. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

ez nem olyasmi, ami magától megtörténik, hacsak te nem küzdesz erőn felül ellene.

ez olyasmi, ami nem történik meg, hacsak nem teszel érte, ész nélkül.

szóval egyszerűen maradj a fenekeden, és nyeld le hogy ő nem a te súlycsoportod. nézz körül a társaid között, nem igaz hogy több ezer diák közül egy se tetszik jobban:)

2011. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen, sejtettem, hogy nincs meg a patikaban memoria ronto gyogyszer. :( Sajnos. A kortarsaim nem erdekelnek, en nem szeretek bulizni, egeszen mas vagyok es bar vannak hozzam hasonlok, de ok csak jo baratok. O meg belepett a terembe meg ra se neztem, amint meghallottam a hangjat vegig futott a hideg a hatamon. Olyan jo erzes volt. Nem tudom mi ez, nem vagyok maganyos farkas tipus, hogy az elso szembejovore ra induljak... Nehez menet lesz, mar erzem, de szerencsere csak fel evig tanit es addig is annyi tanulnivalom van, hogy nincs idom gondolni ra. Azert koszi a valaszt.
2011. szept. 8. 22:47
 4/5 Csicsike78 ***** válasza:
78%

indulj ki arról, hogy Te sem örülnél, és még mennyire nem örülnél, ha lenne férjed és lenyúlnák...


na ha jól belegondolsz ebbe, az majd biztosan segít!

2011. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Ez csak fellángolás,majd elmúlik.Nős a pasi és a tanárod,tehát nem sokáig fogod látni.Te nem az ő világa vagy ébredj fel.Menj el szórakozni nézd a pasikat de ne a tanárod.Halott,reménytelen szerelem!!Hidd el!!
2011. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!