Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan pocsék anyának és...

Olyan pocsék anyának és "feleségnek" érzem magam. Elmenni nem tudunk innen. Mit tegyek? Mit csináljak, hogy több energiám és türelmem legyen? SOS!

Figyelt kérdés

Olyan pocsékul érzem magam.

3 Gyermekem van.2 kisfiu(4,5 éves és 3 éves) és van egy lányom,ő 1 éves lesz május végén.totál kivagyok.a fiuk...olyan nagyon szeretem a gyerekeimet,de mégis azt érzem nem birom tovàbb.folyton csak a kislányommal kell lennem.nem tudok egy kis idöt se a fiukra szánni.ahányszor odaülnék a fiukhoz a lányom már mászik oda és nyúz.màr nincs türelmem hozzájuk.egy házban élünk a bátyámékkal akiknek a lànya 4 éves.folyton azt csinál az a gyerek amit akar,teljesen mindegy kinek a játèkát veri szèjjel vagy viszi el,nem lehet rászólni,mert veri magàt,üvölt stb.màr nem engedhetem át a fiukat a saját szobájukba jàtszani.nem vehetnek elő semmilyen játékot.igy egész nap mellettem vannak,de ide is bemászkál a lányuk ha meg kirakom kiveri a hiszti,az anyjának nem fogad szót.ha a gyerekeim hangoskodnak tesom veszekszik.már nincs türelmem,energiám semmire.teljesen kiverik nálam a biztositékot mire este lesz.igy nincs energiám a páromra se.félek,hogy a gyerekek megutálnak a párom pedig megun.


2011. ápr. 30. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Batyad meg a problemak nelkul is faradt lennel. Harom , egyik pici, masik kicsi gyerekkel nem konnyu. A kislanyod feltekeny ha a fiukkal foglalkozol, es lehet hogy a fiuk is a kislanyra. Batyad es gyereke problamahoz nem tudok hozzaszolni. Mit tudsz tenni? Ha lehet, vidd a gyerekeket ki a szabadba, seta, jatszoter, stb, addig is szabadon futkarozhatnak, zajonghatnak. Mikor hazajottok, kifaradnak, csendesebbek lesznek.
2011. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem vagy "pocsék"- azért érzed ezt, mert lefogyott az erőd. Mi tudna felerősíteni?

Az biztos, hogy jó lenne, ha egy kicsit -EGYEDÜL el tudnál menni csavarogni, 1-2 órát. SEMMIT se tenni!!!! csak menni,elég jó ritmusban, nézelődni - a végére érzed már a jó hatását - szabadon áramlanak a dolgok és te és részese vagy ennka záramlásnak..

de fontos: egyedül. Meg tudnád kérni a párod, hogy pihenésképpen kipróbáld? (ha gondolod,írj)

2011. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ennek az áramlásnak
2011. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetne, hogy a párod vigyázzon a lányodra míg te a fiúkkal vagy? mondjuk 1órára kiviszi a játszótérre? vagy az udvarra labdázni esetleg? Azért hogy még csak a közelben se legyen, mert így a fiúk egy idő után azt fogják látni, hogy az anyjuk csak a lánytesóval van, velük meg alig foglalkozik és haragudni fognak még ha ezt nem is értik, de ha nagyobbak lesznek biztos, hogy nem lesz felhőtlen a kapcsolatod a fiaiddal.
2011. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már ajánlotta,hogy menjek el itthonról egy kicsit.de mikorra betervezzük rendszerint közbejön valami.egyébként nagyon keveset van itthon.állandoan dolgozik.tudom,hogy meg fognak utálni.néha már attol félek,hogy már most utálnak.pedig jőnnek olelgetni,meg mondják,hogy szeretnek.olyan édesek.olyan sz@rnak érzem magam,hogy nekem meg nincs semmihez energiám és türelmem.

Le tudnának menni az udvarra.van olyan,hogy külön viszi a kislányt,de nem telik el 10 perc és vagy a kislányt hozza be hogy ő nem bir vele vagy a fiuk rohannak el,hogy se rajzolni nem akarnak,se autozni,se festeni,se könyveket nézegetni se semmit.fognak és otthagynak:(

2011. ápr. 30. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki vagy borulva. Nem lehet hogy szules utani depresszios vagy? (PNT) Beszelgess el egy vedonovel, dokival.
2011. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam a depressziora,de mindenhol azt olvasom,hogy csak az első hetekben van ilyen,aztán elmulik:(
2011. máj. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!