Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az állatokt...

Miért van az, hogy az állatoktól " el tudok olvadni", de a gyerekeket utálom?

Figyelt kérdés

Nem provokatív jellegű a kérdés, de a gyerekeket nem bírom elviselni magam körül. Azt hallottam, hogy azok az emberek, akik nem szeretik a kölköket, szegényes lelkivilágú emberek, utálják az embereket, állatokat, önzőek.

Én elég érzékeny vagyok, az állatokat imádom, munkám során emberekkel foglalkozom.

De akkor miért alakult ki ez a sztereotípia ? Gondolom nem csak egyedül vagyok gyerekutáló úgy, hogy az érzelmi intelligenciám nem tartom átlagon alulinak, és nem vagyok önző.


2011. ápr. 30. 20:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

11.36-os vagyok

Én nagyon sokat betegeskedtem sokszor eljátszottam,hogy beteg vagyok mert nem akartam bemenni óvodába. És amit még te is írtál, nekem sem volt soha étvágyam. Alig ettem. Az ebéd mindig ott maradt szinte a tányéron.Ezért elvittek egy másik oviba. De ott csak 1 évig maradtam.

Az ált.suli első pár éve 4.osztályig nagyon rossz volt, bár megszoktam, de nem tudtam kialakítani úgy senkivel sem szorosabb kapcsolatot. Aztán lett egy barátnőm, vele egy hullámhosszon voltam. A sulit azt tényleg megkell szokni, bár a további évek jobban sikerültek de még akkor sem szerettem igazán ott lenni. Én vagy magányosan éreztem magam jobban, vagy felnőttek között.

2011. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem igazából egyetlen, minden szempontból tökéletes iskolaévem volt. Az ált. iskola nyolcadik osztályát egy másik suliban végeztem. Ott klassz volt az osztályközösség és a tanárok is. Aztán a szakiskolában megint más volt a diákok társasága, mert ott a klikkesedés volt a jellemző. Én nem tartoztam egyikbe sem, beszélő viszonyban voltam ezzel is, azzal is... Mindent egybevetve én örültem, amikor elvégeztem a sulikat és dolgozni mehettem.

Az tény, hogy a gyerekek rohadtul kegyetlenek tudnak lenni egymással, és ez egy életre szóló nyomot hagy egy emberben. Sajnos gúnyolódás nálunk is volt, főleg általánosban.

2011. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát.. nálam ez nem áll fent.

Mindig is babákkal játszottam, egy rahedli barbim volt, amik még most is megvannak. Óvodában és iksolában is jól éreztem magam.

2011. máj. 1. 17:32
 24/25 anonim ***** válasza:
Totál ugyanigy vagyok ezzel énis... én kifejezetten rühellem a kölyköket,rosszul vagyok tőlük :) kb 2 kivétel van... és az állatokat énis mindennél jobban imádom. ezvan,ezt kell szeretni. 18/L
2013. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kölykök nehezen érintenek meg lelkileg, idegesítenek, de ha egy aranyos állatkát látok, pl állatkereskedésben, akkor azonnal "juuujjj de kis cuuukiiii ez a nyusziiiikaaa!"
2014. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!