Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Ti értitek?

Mitől lehet ez? Ti értitek?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre több olyan kérdést olvasok ahol fiatal, huszonéves lányok szeretők. Ha nincs apa komplexus és lelkileg nincs össze törve vajon miért? Mit tud az a 30-40 éves kivénhedt szemét? Persze a férfiakat megértem, de a lányokat, Nőket nem igazán. Főleg a fiatalokat nem. A kor nem érdem csak egy állapot.
2011. máj. 1. 11:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Én is 21 éves vagyok, komoly kapcsolatban élek. 28 éves a barátom, mert szeretem az idősebbeket, de a családosokat nem. Remélem értitek mire gondolok.
2011. máj. 1. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:

" Mit tud az a 30-40 éves kivénhedt szemét? "


Csak nem megbántott valaki?

Amíg a nőknek, lányoknak ilyen kell, addig lesz férfi jelentkező is erre.

Az ilyen nők gondolkodása beteges.Ha a férfi meg talál kap ilyet, akkor még jó, hogy él a helyzettel.

2011. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem éppen kivénhedt emberek a 30-40 éves férfiak.már csak abba gondolj bele,hogy a te barátod is 2 év mulva màr harminc.akkor majd rá is ugyan ezt mondod?!

Ha nem családos emberrel kezdenek akkor nem értem mi a baj ezzel?!Ha nekik jól esik....!egyébként meg sokkal tapasztaltabbak a szex terèn és sokkal komolyabbak is mint a tizen vagy huszonéves embertársaik!szted nem lehetséges hogy egy pl 16-20 éves lány elérje azt a komolysàgot amit egy 30-40 éves ember?!

Csak mert ha valaki nem hiszi,én itt vagyok élö példának.sosem birtam a velem egykoru embereket.mindig a nálam 5-10 évvel idösebbek társasàgát kerestem.

2011. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb és tapasztalatlanabb egy lány, annál jobban bedôl az ôsrégi "az asszony nem ért meg-el fogunk válni-nem csak szexre kellesz" dumának. Ennyi.
2011. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert egyik sem hiszi el, hogy jövő nyáron már egy másik kislány ül a helyén a bmw-ben.
2011. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam aki ott hagyja a családot, gyereket, gyerekeket az egy szemét. Aki még segédkezik is benne arra meg nem találok szavakat. Ha nem lenne kivénhedt nem egy 20-25 éves lánynál keresné a boldogságot. Természetesen a szeretőt arra értettem amikor otthon várja a férfit valaki.
2011. máj. 1. 11:47
 7/7 anonim ***** válasza:

11:25-ös vagyok

Na igen.azt aki ezt teszi a gyerekével,párjával azt már én is el ítélem,de ettöl függetlenül mèg mindig nem értek egyet abban,hogy kivénhedt emberek lennének.de persze nem vagyunk egyformák:)

Igen.sok kislány elhiszi,hogy nem csak kihasználni szeretnék őket.nem kellene.

A 20-25 éves nők viszont el tudják dönteni jò e nekik egy ennyi idős férfi.az én testvérem és a párja között is 11 év van. A tesom 26,a párja 37 és boldogok.tesom 17 volt amikor összejöttek.a párja egy percig sem használta ki őt.nem mindenki szemét!

2011. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!