Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti értitek az összefügést?...

Ti értitek az összefügést? Mert én sajnos nem.

Figyelt kérdés
Párommal már elég ideje együtt vagyunk,hogy babát tervezzünk,de sajnos nemjön össze,az orvos közölte,hogy csak mesterségessen uton vagyunk képessek nemzeni.A párommal eldöntöttük,hogy jövőre belekezdünk,hisz nemvagyunk már tizenévesek.én mondtam neki,hogy ha már tudjuk,hogy csak így lehet babánk,miért nem kezdünk el építkezni,lagzit tervezni.Jövőre ha ez minden sikerülne,akkor jöhet a baba a kész lakásba és egy család lehetnénk.Nem...erre ő azt akarja,hogy náluk a családjánál lakjunk,mert ott a nagy ház,őrájuk is kell gondolnunk,stb.Lagzit meg majd akkor csinálunk,ha sikerül a babaprojekt.Pedig anyagilag jol állunk,igaz hivatalossan nemlakunk még együtt,de nagy részét náluk vagyunk.én nem értem őt,nem akar különálló ember lenni?Szüleitől akar függeni?
2011. nov. 10. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Talan azért gondolkozik igy, mert biztos akar lenni a dolgàban, hogy valóban lesz-e gyermeketek.

Nem tudom, de én igy értelmeztem.

2011. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor vesz el ha meglesz a gyerek? Ezen én elgondolkodnék.
2011. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jött le a leírásból, hogy ha nem sikerül a baba, nem biztos, hogy hozzád menne. Én előrevenném a baba kérdést, főleg, ha jól álltok anyagilag, ha terhes lesz, 9 hó csak elég lesz a fentiek megvalósításához. Esetleg, ha a szülei betegesek, az is szerepelhet az okok közt, hogy miért akar ott lakni. Bár én nem javaslom az összeköltözést, bármekkora is a ház, nem jó anyósékkal együtt lakni, csak feszültséget szül.
2011. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Lagzit meg majd akkor csinálunk,ha sikerül a babaprojekt.


Talán ezzel az egy kijelentésével értek egyet.4évig probálkoztunk,kishijján a házaságunk is ráment.Nem kevés párt ismerek aki amiatt vállt el mert nem lehetett közös babájuk(nem jött össze).Mi összeházasodtunk hisz nem tudtuk hogy ilyen nehéz lesz a gyermekvállalás,de egyik ismerősőm pl addig nem vette el feleségül a lányt mig terhes nem lett.

2011. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem írtad a nemed, ha te vagy a lány, akkor értelmezd úgy az előzőt. És, ha férfi ember nem akar lagzit baba előtt, az halmozottan intő jel.
2011. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszi,hogy írtatok,sajnos nekem is ez jött le,hogy ha nem sikerül a baba akkor nem is akar elvenni.Erre azt mondta,tudja mennyire fontos nekem hogy legyen kisbabánk és azért akarja előre azt.De ha már ennyit vártam akkor azt az egy évet már valahogy kibírnám.Tudom és félek is attól hogy szülőkkel együtt lakni,próbálom lebeszélni finoman de hát nem könnyű.Amugy nem betegessek,jol vannak,kedvessek,de hát mint minden ember én is saját családot akarok,nem mással élni
2011. nov. 10. 13:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem csúnya dolog, nem a méhedbe szeretett bele, hanem BELÉD! Baba nélkül már nem is akar veled házasodni? Értem én, hogy manapság nem kötelező az esküvő gyerek előtt, de akkor is elgondolkodtató a helyzet...
2011. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön le az írásodból, hogy nem vagy te jó helyen a "párod" mellett. Ez az ember mindent csak úgy hajlandó, ahogy ő kitalálja. A te érdekeid, kívánságaid sehol nincsenek. Jó előre bebiztosítja, hogy neki semmit se kelljen kockáztatnia. Odaköltözöl, megszülsz, aztán ha valami nem tetszik, hárman fogják mondani, hogy mehetsz, amerre látsz. Ha adott minden lehetőség, akkor a te terveid szerint kellene lépni, abból lehet egy egészséges kapcsolat, a fiú terveit az önzés mozgatja.
2011. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pontossan utolso valaszolo,én is igy látom,hogy ha majd a baba meglesz odaköltözök,ha valami majd nem tetszik nekik kidobnak,mint rongyot,jajj nagyon sokat gondolkodok ezen,próbálok vele kompromisszumot kötni de nehéz sajnos,mert mindenből nekem kell engednem eddig
2011. nov. 10. 13:58
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Annyira rühellem az ilyen "anyuci pici fia" majmokat!

Én úgy látom, hogy neki esze ágában sincs véglegesen elköteleződni melletted. És mi lesz, ha nem jön össze a baba? Akkor kirak az út szélére? Azt már nem meri kimondani, hogy jóban-rosszban, holtomiglan-holtodiglan...

Gondold meg kérdező...még önálló lakásba sem akar kötözni veled.

2011. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!