Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog?! Szerintem...

Ez normális dolog?! Szerintem nemnormális csak?

Figyelt kérdés
Szolnokon voltam ma , és megbeszéltük hogy 19:51es busz jön be ide utoljára. A következő egy 200 méterrel a városon kívül rak le. Lekéstem a 19.51-est erre mondom anyámnak a későbbivel megyek, késni fogok. Kijöttek elém, erre elkezdtek itt veszekedni hogy képzelem ezt meg a f.szom tudja, adjam oda a pénzem meg nem mehetek 2 hétig sehova. A probléma ott kezdödik hogy 17 éves vagyok és FIÚ...... ez normálisdolog???
2011. máj. 1. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Forever Alone..
2011. máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
hülyék a szüleid, megesik.
2011. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Vagy csak féltenek... Bár lehet, hogy a kelleténél jobban. :) Mondd meg nekik, hogy megbízhatnak benned és hogy nem csinálsz hülyeséget! :)
2011. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

figyelj, ezt azért csinálják mert átverted őket, megígértél valamit és nem teljesítetted.

én túlzásnak tartom ezt a büntetést egy busz lekésése miatt de azt te tudod, hogy előtte volt-e valami, lehet ezen bukott ki a bili.

ha nem, beszélj velük holnap, lehet rossz napjuk volt és rajtad vezették le.

2 hét szobafogságot meg ki lehet bírni ha nem jutsz velük dűlőre, de a pénz elvételt nem értem, soha nem venném el a fiam pénzét :O

2011. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én úgy viselkedek itthon, ahogy méltó ehez az egészhez. nem érzem magam k.rvára hibásnak azért mert egy 5 percel később értem ki a buszhoz. ma is megmondtam nekik hogy más szülő nem adna ilyet csak ti, erre elkezdenek hőzöngeni. Sokszor megigértem nekik hogy elmegyek innen ha így folytatják (nem az első) és meg is teszem. Ne kérdezzétek hova lesz választásom.. köszönöm a válaszaitokat
2011. máj. 2. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:
jól teszed ha elmész, nem minden szülő gyerek kapcsolat felhőtlen, megbeszélni meg fölösleges, az ember érzi az ilyet.
2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!