Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a párom velem...

Az normális ha a párom velem fizetteti ki a egész rezsit?

Figyelt kérdés

az ő lakásában lakunk, értem én hogy nekem is be kell szállni, nem akarom kihasználni de kajánkra is én költök többet, mert arra is sajnálja

azt mondja, hogy nem tudná fizetni a rezsit a lakástörlesztő mellett, ami hülyeség mert sokat keres, az én fizetésemnek többszörösét


2011. máj. 2. 14:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem tudom mi az igazságos, azt hallom tőle hogy így is jobban járok mintha albérletben lennék
2011. máj. 2. 15:03
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de ez egy párkapcsolat?? Miért nem hagyod el?
2011. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

"így is jobban járok mintha albérletben lennék"


Most ez párkapcsolat, vagy valami takarékossági közösség, amiben éltek?

2011. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Ne hagyd magad, csináld amit már más is tanácsolt! A rezsi és az egyéb vásárlások (ennivaló, mosószer, stb) felét fizesd ki, a lakás törlesztőjét fizesse csak a párod, hisz az bármi is történjék, az övé marad.

Huuuu, én egyszer úgy jártam, hogy a volt párom eladta a házát (3 szintes ház volt, Bp egyik drága kerületében, nem is kevés pénzért) és vett egy telket, hogy arra építkezünk. Én akkoriban nem kerestem olyan túl jól, kapcsolatunk elején, mielőtt hozzá költöztem, egy kis lakrész bérlésére futotta. Szóval, az exem eladta a házat és keresett magunknak egy (az én fizumhoz képest) elég drága albérletet. Közös kasszán sosem voltunk, én intéztem az összes vásárlást, az enni-innivalót, a tisztálkodószereket, talán 3 havonta ha együtt elmentünk egy nagyobb hétvégi bevásárlásra. Ráadásul mindig csak este járt haza, így a tulajjal is én tartottam a kapcsolatot, és valahogy mindig úgy alakult, hogy a lakbér fizetéskor ő sosem volt otthon, tehát az is rám maradt. Én meg elvakult szerelmes voltam és sosem szóltam, hogy hó utolsó hetében már semmi pénzem nem maradt... Azóta ez a pasi már a múlté-szerencsére!

2011. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

15.08.-ez tetszik... :-)

Nézd,ezt neked kell megbeszélned a pároddal,nem tőlünk tanácsot kérni. Mi hiába írjuk le a saját élethelyzetünket,attól még a tied nem fog megoldódni,hanem csak tovább generálódnak benned a kételyek. Üljetek le egy nyugodt pillanatban, és beszéljétek át az egész jövőképeteket,lehetőleg ne egy hétre előre tervezve!

2011. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom mi az igazságos, azt hallom tőle hogy így is jobban járok mintha albérletben lennék.


Inkább legyél albérletben szerintem,jobban járnál.És ő nem a párod,legfeljebb a lakhatásodat biztosítja te meg néha SZÉTESSZED NEKI CSERÉBE,DE EZ NEM KAPCSOLAT...

2011. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Emiatt a mondat miatt,hogy jobban jársz,mintha albérletben lennél,egy akkora pofont levágtam volna neki,hogy átesik a kerítésen.Ő szó szerint eltartatja magát és lukat tart.Ez nem szerelem,ez kihasználás!

Még most hagyd ott és tényleg menj albérletbe,ha nincs más!

2011. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Vigyázz kérdező, sok a kihasználós pasi!

Neki kényelmes, mert az ő háza lesz, rajtad élősködik,te fizeted neki az ő albérletét, ő meg gyűjti a pénzét, fizeti a saját házát.


Házimunkát ki csinálja?


Mert ha csak te, akkor ő nyugodtan fizetheti a te kajád részét...


ez nem házasság, erre a kapcsolatra építeni nem kell. Ne hagyd h egy pasi belőled élősködjön, főleg úgy, hogy sokkal jobban keres.


Undorító, milyen pokolfajzat férfiak vannak manapság.

26.L

2011. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Valószinű te csak addig kellesz neki mig nem jön egy jobb.

Te csak cselédnek,ingyenszexre a k*rvák sajnos drágák, és pénzforrásnak kellesz,nem párnak.Lépj le mielőtt felcsinál és akkor lök az utcára.

2011. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

komolyan vannak ennyire naiv emberek????

ha mondjuk úgy lenne, hogy te csak a kaját fizeted, akkor még azt mondom oké, de így???


nálunk ez úgy van, hogy az én pénzemből megy a lakás összes költsége, mivel az enyém a kéró, ő pedig fizeti a bevásárlást. 50-50 ezer a kettő egy hónapban.

hitelünk szerencsére nincs.

egyikünk sem húzza le a másikat.


ezt az elején kellett volna tisztázni, és ha valamivel nem értesz egyet, akkor mondani.

most már csak egyetlen esélyed van, h megszabadulj ettől a rabszolgasorból, ha szakítasz vele.

bár nem írtad, h kb mennyi pénzbe van neked ez a kis együttélés, de ez semmiképp sem normális.

2011. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!