Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál azzal a nővel,...

Mit csinálnál azzal a nővel, aki az élettársadra hajt? Az élettársadtól meg gyereked van.

Figyelt kérdés

7 éve élek a párommal.Előttem 7 évig kefélt a párom egy nőt,de olyan nőt,aki férjezett (volt),azóta elvált.A nő mindenkinek szinte tálcán kínálja magát,és olyan ruhákba jár,hogy a mellei kiesnek.Nem is a baj,hanem az,hogy megint rákattant az élettársamra,mert úgy döntött még szereti.Erre akkor döbbent rá,mikor hónapokkal ezelőtt meglátta.A párom persze ki nem állja őt,ráadásul most van kisbabánk aki 6 hónapos.Félek,hogy egy ilyen nő,aki tálcán kínálja magát,elcsábul a párom,hiszen ugye ott az a 7 év...

A nő elvált,külön költözött,de a volt férje jár hozzá "aludni".Üzenget a páromnak,sőt!Még levelet is dobott be a postaládánka,hogy szereti,és hogy kezjék újra,mert én nem vagyok olyan csinos mint ő,és,hogy hagyjon el minket,mert majd ő szül neki másik gyereket.

A páromnak beszéltem erről,de ő mondta,hogy engem szeret,vagyis minket,és hogy hagyjam a csudába az egészet.

Nekem ez nem megy.Egyszer valaki mosta,hogy látták őket(páromat+a nőt) együtt.Mit csináljak,ha a párom szerint ez mind hazugság?!

Lehet én reagálom túl,vagy nem tudom.

Le akarom állítani valahogy ezt ribancot,de nem tudom hogyan?

Szerintetek?(De nem akarom,hogy a párom tudjon róla).

Köszi,és bocsi a hosszú sorokért.


2011. máj. 2. 16:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
zaklatásért jelentsd fel, amúgy ha a párod lépett ki a kapcsolatból annak idején nincs mitől félned, az esetek többségében akkor van elcsábulás, ha a nő hagyta el a férfit, hisz akkor a férfi,még érezhet iránta valamit.Itt viszont a te párod az esetet lezárta és ha kell locsold le a csajt a locsolóval ha a postaláda közelébe megy, "upsz bocsi véletlen volt" mondattal kísérve:)
2011. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
39%
Hasonlít-e a kislányunk a páromra,stb...Hát lehet,nem hiszi,hogy a párodé a gyerek,kettő én nem álltam volna össze olyannal aki férjez asszonyt kefélgetett,mert ugyanigy mellőled is félrekefélhet.
2011. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ezt régen nagyon hamar lerendezték, sőt idönként még ma is ez a legrövidebb út.


Megfogta a gyereket az asszony, elment a szeretöhöz (vagy jelölthöz) és olyan hiszit levágott hogy mindenki összeszaladt.

Ha leorditod a fejét, ott mindenki elött sosem látod többé.


Persze, ma már finomabbak az eszközök és a párod a kulcs, de ha ő nem tudja (vagy nem akarja) lepattintani akkor nem ártana ily módon megmutatnod a párodnak is tőled egy ilyen ügyben mire számíthat.

2011. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

még sosem csalt meg,és jelét sem adta.

az,hogy korábban mi volt,az még előttem,vagyis a mi kapcsolatunk előtt történt,tehát az nem érdekel.

Jó,majd lelocsolom...:)

Az,hogy azt írtam,hogy nincs fából,azt azért írtam,mert tényleg nincs.

én megbízom apában,és ez kölcsönös,csak idegesí a ribanc...

2011. máj. 2. 16:59
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő agyon is verheti x szeretőt, ha a párja utána y-lonhoz megy.Ha férj félre akar b*szni pórázzal se lehet lekötni.
2011. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ilyen ribit én is ismerek. A munkahelyemen takarít. Ordenáré, kulturálatlan, mindenkinek felkínálja magát, kefél fűvel-fával. Rohadtul nem érdekli, hogy a pasinak van-e barátnője, élettársa, felesége. Azt mondja, hogy majd ő megmutatja, hogy bármelyik pasit el lehet egy dugás erejéig szedni az asszonyától. Hihetetlen, de évek óta ismerem és évek óta bebizonyítja, hogy még a legszerelmesebb, leghűségesebb pasikat is felszedte. Persze aztán volt a pasik részéről a lelkiismeretfurdalás. Egyébként senki nem marad meg mellette, mert iszonyat nagy ribanc. Szó szerint minimum 4 maximum 8 pasit hülyít egyszerre, no meg be vannak táblázva, ki mikor dugja meg. Volt hogy fél órás eltérés volt köztük. Remélem a párod elmagyarázza az exnek, hogy neki már van családja és ne akarja tönkretenni. A helyzetedben a párod a kulcs a megoldáshoz. Ha ő határozottan kiosztja, akkor egészen biztos nem fogja többé zaklatni. Sok sikert!
2011. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17:05 na azért ezek a pasik is jó nagy ribancok!
2011. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Ha férj félre akar b*szni pórázzal se lehet lekötni"


Azért nem egészen, mindenkit a helyére lehet rázni. Ahogy a férfiak életében eljön párszor hogy ki kell állniuk magukért, úgy a nők életében is vannak ilyen pontok. Ha nem is magáért, de pici miatt meg kell tegye.


Elmegy a 'bolond nőhöz' egy gyermekkel a karján, ott ő nem veszithet. Szó nincs verekedésről, nagyon elegánsan is el lehet ezt intézni, itt a lényeg az hogy a nő ne érezze magát biztonságban. Azokkal csinálja ezt akikkel szemben kényelmes és semmi olyat nem lépnek ami őt kárositaná.

Elég kellemetlen lesz neki ha valaki odaáll az ajtaja elé a szomszédai elött.

2011. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell erről a nőről,hogy a 2 gyereke közül egyiknek sem tudja ki az apja,mert a gyerektartást sem követeli-->épp emiatt.

Apával igen,beszélek,hogy tegye helye a ribit,mert engem idgesít amiket művel,és ha megint azt mondja,hogy hagyjam a csudába,akkor el fogok azon gondolkodni,hogy vajon miért kell őt békén is hagyni...?

Ha meg a válasza az lesz,hogy leállítja,akkor megnyugodok.Erre MA KERÍTE SORT!VÉGÉRVÉNYESEN!!!!!

Megírom mi lett az "eredmény".

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. máj. 2. 17:40
 20/25 anonim ***** válasza:
Az már rég veszett fejsze ha a gyereket kell mutagatni az aktuális szeretőnek,ha ez igy mükődne és ez megoldás lenne sajnos nem lenne ennyi házas embernek nője.
2011. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!