Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál azzal a nővel,...

Mit csinálnál azzal a nővel, aki az élettársadra hajt? Az élettársadtól meg gyereked van.

Figyelt kérdés

7 éve élek a párommal.Előttem 7 évig kefélt a párom egy nőt,de olyan nőt,aki férjezett (volt),azóta elvált.A nő mindenkinek szinte tálcán kínálja magát,és olyan ruhákba jár,hogy a mellei kiesnek.Nem is a baj,hanem az,hogy megint rákattant az élettársamra,mert úgy döntött még szereti.Erre akkor döbbent rá,mikor hónapokkal ezelőtt meglátta.A párom persze ki nem állja őt,ráadásul most van kisbabánk aki 6 hónapos.Félek,hogy egy ilyen nő,aki tálcán kínálja magát,elcsábul a párom,hiszen ugye ott az a 7 év...

A nő elvált,külön költözött,de a volt férje jár hozzá "aludni".Üzenget a páromnak,sőt!Még levelet is dobott be a postaládánka,hogy szereti,és hogy kezjék újra,mert én nem vagyok olyan csinos mint ő,és,hogy hagyjon el minket,mert majd ő szül neki másik gyereket.

A páromnak beszéltem erről,de ő mondta,hogy engem szeret,vagyis minket,és hogy hagyjam a csudába az egészet.

Nekem ez nem megy.Egyszer valaki mosta,hogy látták őket(páromat+a nőt) együtt.Mit csináljak,ha a párom szerint ez mind hazugság?!

Lehet én reagálom túl,vagy nem tudom.

Le akarom állítani valahogy ezt ribancot,de nem tudom hogyan?

Szerintetek?(De nem akarom,hogy a párom tudjon róla).

Köszi,és bocsi a hosszú sorokért.


2011. máj. 2. 16:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

tény hogyha semmit nem tesz azért hogy béke legyen akkor ott vagy az van,hogy valamilyen szinten nem akarja bántani a csajt(már csak azért sem mert ismeri és nem akarja bántani) vagy csak simán bonyodalom kerülő és nyugiban akar élni,de ez a verzió sem jó hisz akkor meg nem törődik a te érzéseddel.amúgy tojd le mit akar a nő,hisz ha elcsábítja a párodat az csak annyit tesz mégsem szeretett eléggé és legalább kiderült.

de tudok olyan történetet ahol a pasinak úgy kötötte be a csaj a fejét,hogy megkérte jöjjön fel hozzá mert valami elromlott, a pasi felment mire ott volt a nő anyaszült meztelen, rá fél percre megérkeztek a szülők és a lány azt állította,hogy szexelt vele és ezért el kellett vennie.Persze ez egy régi családi történet,de ebből látszik,hogy egy nő bármikor bárkivel eltudja hitetni a másikkal,hogy kapcsolata van az illetővel, még a saját szüleivel is.

2011. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Amúgy köztetek minden rendben van? Főleg a szexre gondolok...Csak azért gyanus a dolog mert ha gyakori és kielégítő nemi életetek lenne, akkor nem félnél ennyire hogy elcsábul a párod. A másik meg ez az "apázás"... Szerintem fontos hogy a férfi férfi maradjon a felesége számára, és a nő NŐ a férje számára, nem pedig "anya" és "apa". Ő csak a gyereke számára apa, számodra legyen a helyi bika. Remélem érted mire gondolok.
2011. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, legfeljebb egyszer "beszélgetni" érdemes lenne vele, olyan helyen, ahol neki ez kellemetlen. Mást nem lehet, feljelent zaklatásért, ma már az ilyet nem büntetik, sajnos. Rettenet, miféle emberek vannak, az ilyeneket össze kellene gyűjteni, és nem mondom, mit csinálni velük. Hiába titeket szeret a férjed, most ha ő ott áll sorban, nálatok nem lehet egy veszekedés, és minden hullámvölgy végzetes lehet, pont erre van szükség egy csecsemő mellett. A 3. épp olyan hibás, mint a félrelépő, ha tudja, mit csinál! Ha állandóan ott a lehetőség, az új, a könnyebb, fennáll a veszélye, hogy egyszer csak enged a csábításnak a férj. Méghogy a 3. nem hibás! Ezt gondolom a 3.-ak mondják. Remélhetőleg a férjed tényleg utálja...
2011. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Engem elég durván csaltak meg féléven át voltam hülyének nézve ,sajnos nem voltam még harmadik sose,nem tudom ott milyen lehet,de még se a harmadikat tartom a hibásnak.Az kapcsolat már pocsolya volt,megszoktuk,persze hogy ő férle ment,én meg magamban fontolgattam a már szakítást.

Igen szar érzés ha megcsalnak lealáznak,de nem minden fekete és fehér,még jól is jött,mert igy könnyű volt lehúzni a kakát,és igy megísmerkedtem a mostani párommal a szakitás után néhány hónappal.

Érdekes hogy mostani kedvesemmel több mint tiz éve vagyunk együt,de nem jött,és nem is fog jönni a harmadik,mert nem hagyunk helyet neki.

2011. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha megis gyanakodsz es nem birsz magaddal vegyel 1 sim kartyat es irj a no neveben hogy ez az uj szamom...

de vigyazz nagyon konyen lebukhatsz es akkor ha nem volt semmi a parod bizalmat elveszited

2011. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!